Hľadať

Ubytovanie

Ugljan

Ubytování na Ostrově Ugljan

Ostrov Ugljan se nachází na území země Chorvátsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 927 hotelů a ubytování na ostrově Ugljan Island.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Ugljan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Ugljan

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytovanie Apartment Blue Paradise sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytovanie (Penzión) Apartments Cvita Ugljan. Apartmány Cvita Ugljan sa nachádzajú v Ugljane, 12 km od Zadaru, a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Ivana Brčića 4 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach apartment M & B

10

Beach apartment M & B

Ubytovanie (Apartmány) Beach apartment M & B. Situated in Poljana, Beach apartment M & B features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Beach apartment M & B sa nachádza v chorvátskom meste Put sv.Petra 25 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Gellia. Dovolenkový dom Villa Gellia sa nachádza v obci Ugljan a má súkromný bazén, kuchyňu a výhľad na more. Ubytovacie zariadenie ponúka terasu a výhľad na... Ubytovanie Villa Gellia sa nachádza v chorvátskom meste Put Punte 13 (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Mirela 30

10

Apartments Mirela 30

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirela 30. Set in Preko in the Ugljan Island region, Apartments Mirela 30 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Mirela 30 sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Sajković

10

Apartment Sajković

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sajković. Apartmán Sajković sa nachádza v meste Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Sajković sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Šimuna Kožićića Benje 43 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Very Good Life

10

Apartments Very Good Life

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Very Good Life. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v meste Preko. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi a prístup do sauny. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

*KRISTAL*house - Sutomišćica

9,9

*KRISTAL*house - Sutomišćica

Ubytovanie (Vila) *KRISTAL*house - Sutomišćica. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, *KRISTAL*house - Sutomišćica is located in Sutomišćica. It features sea views and free WiFi. Ubytovanie *KRISTAL*house - Sutomišćica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. The property features city and mountain views. Ubytovanie Apartmani Sipina sa nachádza v chorvátskom meste Kukljica (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana & Nika

9,9

Apartments Ana & Nika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Ana & Nika sa nachádza v chorvátskom meste Šimuna Kožičića Benje 53 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Goga Apartments

9,9

Goga Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Goga Apartments. Goga Apartments is situated in Kali and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytovanie Goga Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Kukljička 6 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Fabulić

9,9

Apartmani Fabulić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Fabulić. Providing sea views, Apartmani Fabulić in Preko provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmani Fabulić sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Good Life

9,9

Good Life

Ubytovanie (Apartmán) Good Life. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Good Life is situated in Preko. Ubytovanie Good Life sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden

9,9

Garden

Ubytovanie (Apartmán) Garden. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Garden is situated in Sutomišćica. The property has garden and sea views. Ubytovanie Garden sa nachádza v chorvátskom meste Put Preka 6 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kaleta apartman

9,9

Kaleta apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kaleta apartman. Located in Kali, Kaleta apartman provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Kaleta apartman sa nachádza v chorvátskom meste Glagoljaška ulica 19 /B (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Talija

9,9

Apartman Talija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Talija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartman Talija is set in Kali. Ubytovanie Apartman Talija sa nachádza v chorvátskom meste Zanatska 11 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Santa Eufemia

9,9

Villa Santa Eufemia

Ubytovanie (Vila) Villa Santa Eufemia. Providing free WiFi, Villa Santa Eufemia is located on the beachfront in Sutomišćica. This villa features a private pool, a garden and free private... Ubytovanie Villa Santa Eufemia sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marta

9,9

Apartment Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marta. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marta is set in Kali. Ubytovanie Apartment Marta sa nachádza v chorvátskom meste Dužmorje Zaglavić 44 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anna

9,9

Apartman Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna. Ubytovacie zariadenie Apartman Anna sa nachádza v meste Kukljica a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Apartmán je situovaný na pláži. Ubytovanie Apartman Anna sa nachádza v chorvátskom meste Kukljica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Ubytovacie zariadenie Apartment Pilatus Ošljak sa nachádza na ostrove Ošljak, ktorý je situovaný vedľa ostrova Ugljan. Ponúka vám gril a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartment Pilatus Ošljak sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Toni

9,8

Apartman Toni

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Toni. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Toni is situated in Lukoran. Ubytovanie Apartman Toni sa nachádza v chorvátskom meste Put Matejske 1 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dani

9,8

Apartman Dani

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dani. Situated in Poljana in the Ugljan Island region, Apartman Dani has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartman Dani sa nachádza v chorvátskom meste Perićev put 5 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kucerina

9,8

Apartment Kucerina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kucerina. Klimatizovaný apartmán Kucerina sa nachádza v Ugljane, 11 km od Zadaru. Môžete sa z neho pokochať výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Kucerina sa nachádza v chorvátskom meste 5 Put kućerine (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana's Sunset

9,8

Apartment Ana's Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana's Sunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ana's Sunset is located in Preko. Ubytovanie Apartment Ana's Sunset sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Osljak

9,8

Apartments Osljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Osljak. Apartmány Osljak sa nachádzajú v mestečku Preko a ponúkajú ubytovanie v jednotkách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Osljak sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Beach Apartment Kukljica

9,8

Beach Apartment Kukljica

Ubytovanie (Apartmán) Beach Apartment Kukljica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Beach Apartment Kukljica is situated in Kukljica. Ubytovanie Beach Apartment Kukljica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ivanov Poljana

9,8

Apartmani Ivanov Poljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivanov Poljana. Apartmani Ivanov Poljana is located in Poljana and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytovanie Apartmani Ivanov Poljana sa nachádza v chorvátskom meste Centar 10 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman KALI

9,8

Apartman KALI

Ubytovanie (Apartmány) Apartman KALI. Situated in Kali, Apartman KALI features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartman KALI sa nachádza v chorvátskom meste Put Dočića 2 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunrise. Apartments Sunrise sa nachádza v letovisku Preko na otrove Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Sunrise sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sara

9,8

Apartments Sara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Kali. K dispozícii je priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňa. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v chorvátskom meste Šetalište Brgačelj 20 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Little Dream

9,8

Little Dream

Ubytovanie (Apartmán) Little Dream. Situated in Poljana, Little Dream features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Little Dream sa nachádza v chorvátskom meste Put Ivanovih 53a Put Ivanovih 53 a (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Stina

9,8

Apartments Villa Stina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Stina. Ubytovanie Apartments Villa Stina sa nachádza v meste Preko a ponúka ubytovanie s balkónom, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Stina sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Podvršina1A Rosa

9,8

Podvršina1A Rosa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podvršina1A Rosa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Podvršina1A Rosa is located in Preko. Ubytovanie Podvršina1A Rosa sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment More

9,8

Apartment More

Ubytovanie (Apartmán) Apartment More. Tento apartmán sa nachádza v obci Kukljica, 10 km od mesta Zadar. Ponúka vám výhľad na more a je vzdialený 18 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Apartment More sa nachádza v chorvátskom meste Kukljica (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vesna

9,7

Villa Vesna

Ubytovanie (Vila) Villa Vesna. Set in Preko, Villa Vesna offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This villa features a garden and free private parking. Ubytovanie Villa Vesna sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mrdina house

9,7

Mrdina house

Ubytovanie (Horská chata) Mrdina house. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Mrdina house has a patio and garden views. With sea views, this accommodation features a balcony. Ubytovanie Mrdina house sa nachádza v chorvátskom meste Kali bb (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nina i Niko

9,7

Apartmani Nina i Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nina i Niko. Apartmány Nina i Niko so záhradou ponúkajú ubytovanie v meste Ugljan. Zadar je vzdialený 12 km. Ubytovanie Apartmani Nina i Niko sa nachádza v chorvátskom meste 42 Sušićka ulica (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marta

9,7

Apartment Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marta. Apartment Marta is situated in Preko. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Marta sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Abba

9,7

Apartment Abba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Abba. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Abba is situated in Kali. Ubytovanie Apartment Abba sa nachádza v chorvátskom meste Kukljička ulica 11 Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Vito

9,7

Apartment Vito

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vito. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Vito is situated in Ugljan. Ubytovanie Apartment Vito sa nachádza v chorvátskom meste Maslinska ulica 17 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lavanda

9,7

Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Lavanda. Located in Sutomišćica, Lavanda provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation features a... Ubytovanie Lavanda sa nachádza v chorvátskom meste Put Preka 6 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pavlesina

9,7

Apartments Pavlesina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pavlesina. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Pavlesina is set in Kali in the Ugljan Island Region, 12 km from Zadar. Ubytovanie Apartments Pavlesina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Rozelyn

9,7

Apartments Rozelyn

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rozelyn. Apartmány Rozelyn sa nachádzajú v rybárskej dedinke Muline, 100 metrov od mora a ponúkajú vám bezplatné parkovisko a ubytovacie jednotky s dobre vybavenou... Ubytovanie Apartments Rozelyn sa nachádza v chorvátskom meste Mulinska 10 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments A - KUS

9,7

Apartments A - KUS

Ubytovanie (Apartmány) Apartments A - KUS. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments A - KUS provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments A - KUS sa nachádza v chorvátskom meste 50a Tratica (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanković

9,7

Apartments Ivanković

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ivanković. Only 280 metres from a beach, Apartments Ivanković is located in Preko. It offers air-conditioned apartment with a balcony and a garden view. Ubytovanie Apartments Ivanković sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Suha

9,7

Apartment Suha

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Suha. Apartmán Suha ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more v obci Kali. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Suha sa nachádza v chorvátskom meste 16a (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Guc

9,7

Apartments Guc

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Guc. Apartmány Guc ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v letovisku Preko v zadarskom súostroví. Prímorská promenáda je vzdialená len 4 minúty chôdze. Ubytovanie Apartments Guc sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lilly

9,6

Apartment Lilly

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lilly. Apartment Lilly is set in Kali and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Lilly sa nachádza v chorvátskom meste Put Sabišćine 22 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramic Sea View

9,6

Panoramic Sea View

Ubytovanie (Penzión) Panoramic Sea View. Penzión Panoramic Sea View sa nachádza v obci Preko a k dispozícii máte vonkajší bazén. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Panoramic Sea View sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Janet

9,6

Apartments Janet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janet. Apartmány Janet sa nachádzajú na ostrove Ugljan, 12 km od Zadaru a ponúkajú záhradu a gril. Novalja je situovaná 49 km od apartmánov. Ubytovanie Apartments Janet sa nachádza v chorvátskom meste Sušička 8. Sušica (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dora

9,6

Apartments Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dora. Apartmány Dora v meste Ugljan poskytujú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístupom do záhrady s terasou. Ubytovanie Apartments Dora sa nachádza v chorvátskom meste Istarska 1 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)