Hľadať

Ubytovanie

Krk

Na ostrově Krk (Chorvátsko) máme celkem 5550 hotelů a ubytování.

Pre chorvátsky ostrov Krk odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Malinska (1129), Krk (821), Baška (680), Njivice (383), Šilo (379), Punat (367), Vrbnik (192), Omišalj (171), Kornić (139), Vantačići (113). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Krk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Krk

Apartments Sabina

10

Apartments Sabina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sabina. Apartments Sabina is an apartment set in Malinska. The Vantacici Beach is within 300 metres of the apartment. Ubytovanie Apartments Sabina sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

10

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mimoza 5, Baska, Krk. Apartment Mimoza 5 s výhľadom na hory sa nachádza v letovisku Baska a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 1,2 km od pláže Helena. Ubytovanie Apartment Mimoza 5, Baska, Krk sa nachádza v chorvátskom meste Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunnyside Corner

10

Sunnyside Corner

Ubytovanie (Apartmán) Sunnyside Corner. Featuring city views, Sunnyside Corner provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.3 km from Krk Bus Station. Ubytovanie Sunnyside Corner sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Roko

10

Villa Roko

Ubytovanie (Vila) Villa Roko. Set just 1.7 km from Draga Beach, Villa Roko offers accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytovanie Villa Roko sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 520 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Stina

10

Luxury Apartments Villa Stina

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Villa Stina. With garden views, Luxury Apartments Villa Stina is located in Krk and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytovanie Luxury Apartments Villa Stina sa nachádza v chorvátskom meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria House

10

Adria House

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Adria House. Ubytovacie zariadenie Adria House sa nachádza v obci Sveti Anton na ostrove Krk, neďaleko pláží Rova a Draga. Ubytovanie Adria House sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

10

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Bakran

10

Apartmani Bakran

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bakran. Situated in Krk in the Krk Island region and Koralj Beach reachable within 700 metres, Apartmani Bakran features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Bakran sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment LARISA

10

Apartment LARISA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LARISA. Featuring garden views, Apartment LARISA provides accommodation with a garden and a terrace, around 1.9 km from FKK Njivice Kijac. Ubytovanie Apartment LARISA sa nachádza v chorvátskom meste Njivice (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dorami

10

Apartment Dorami

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dorami. Apartment Mia, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Malinska, 700 metres from Draga Beach, 1. Ubytovanie Apartment Dorami sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hrustika

10

Villa Hrustika

Ubytovanie (Vila) Villa Hrustika. Featuring an outdoor pool, Villa Hrustika is located in village Gabonjin, 4.4 km from Malinska and 13 km from Krk Cathedral. Ubytovanie Villa Hrustika sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

White Cottage

10

White Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) White Cottage. Dovolenkový dom White Cottage sa nachádza v budove z 19. storočia v dedinke Čižići, len 1,1 km od pláže a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie White Cottage sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 440 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katalea

10

Apartment Katalea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katalea. Located in Malinska, 2.1 km from Vantacici Beach, Apartment Katalea provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartment Katalea sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk

10

Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk. Situated in Linardići in the Krk Island region, Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk features a patio and pool views. Ubytovanie Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk sa nachádza v chorvátskom meste Linardići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Haus Božica

10

Haus Božica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Božica. Situated in Krk, Haus Božica features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Haus Božica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Studio Neven with Sea View

10

Studio Neven with Sea View

Ubytovanie (Apartmán) Studio Neven with Sea View. Offering sea views, Studio Neven with Sea View is an accommodation situated in Baška, 1.8 km from Mali Raj Beach and 300 metres from Baška Bus Station. Ubytovanie Studio Neven with Sea View sa nachádza v chorvátskom meste Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Tomy

10

Apartment Tomy

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tomy. Tento klimatizovaný apartmán s grilom sa nachádza v letovisku Salatić. Ubytovanie Apartment Tomy sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jenny

10

Apartments Jenny

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jenny. Featuring an outdoor pool, Apartments Jenny in Pinezici offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Jenny sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Njivice/Insel Krk 34038

10

Apartments in Njivice/Insel Krk 34038

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Njivice/Insel Krk 34038. Located in Njivice in the Krk Island region, with Kijac Beach and Dog Beach Kijac nearby, Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 provides accommodation with... Ubytovanie Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Heni

10

Apartmani Heni

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Heni. Situated in Vrbnik, Apartmani Heni features accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytovanie Apartmani Heni sa nachádza v chorvátskom meste Vrbnik (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Traum

10

Holiday Home Traum

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Traum. Set in Krk, within less than 1 km of Koralj Beach and a 13-minute walk of Krk Town Square, Holiday Home Traum offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Holiday Home Traum sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home - Healthy house OTOK KRK

10

Holiday home - Healthy house OTOK KRK

Ubytovanie (Vila) Holiday home - Healthy house OTOK KRK. Located in Klimno, 250 metres from Slamni Beach and 300 metres from Komoriška Beach, Holiday home - Healthy house OTOK KRK provides air-conditioned... Ubytovanie Holiday home - Healthy house OTOK KRK sa nachádza v chorvátskom meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA SOLIS - LACUS

10

VILLA SOLIS - LACUS

Ubytovanie (Apartmán) VILLA SOLIS - LACUS. Located in Njivice, VILLA SOLIS - LACUS provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie VILLA SOLIS - LACUS sa nachádza v chorvátskom meste Njivice (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytovanie (Vila) Villa Dora. Ubytovanie Villa Dora sa nachádza v obci Sužan, len 2,8 km od pláže Komoriška. Ubytovanie Villa Dora sa nachádza v chorvátskom meste Sužan (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Muskatel

10

Villa Muskatel

Ubytovanie (Vila) Villa Muskatel. Set just 14 km from Krk Bus Station, Villa Muskatel offers accommodation in Krk with access to a shared lounge, a spa and wellness centre, as well as a... Ubytovanie Villa Muskatel sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 418 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Zupanje

10

One-Bedroom Apartment in Zupanje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Zupanje. Trojhviezdičkové ubytovacie zariadenie One-Bedroom Apartment in Zupanje sa nachádza v letovisku Županje na ostrove Krk a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Zupanje sa nachádza v chorvátskom meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

private room Petar

10

private room Petar

Ubytovanie (Privát) private room Petar. Located in Vrh, private room Petar provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie private room Petar sa nachádza v chorvátskom meste Vrh (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Doris

10

Doris

Ubytovanie (Apartmán) Doris. Boasting garden views, Doris features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 13 km from Krk Fortress. Ubytovanie Doris sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AnD Charming new apartment in Vantačići

10

AnD Charming new apartment in Vantačići

Ubytovanie (Apartmán) AnD Charming new apartment in Vantačići. Situated in Malinska, 600 metres from Vantacici Beach and 600 metres from Valica Cove, AnD Charming new apartment in Vantačići features accommodation with... Ubytovanie AnD Charming new apartment in Vantačići sa nachádza v chorvátskom meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

2A partment Rukavina

10

2A partment Rukavina

Ubytovanie (Apartmán) 2A partment Rukavina. 2A partment Rukavina is set in Njivice and offers a restaurant. The air-conditioned accommodation is 27 km from Baška. Ubytovanie 2A partment Rukavina sa nachádza v chorvátskom meste Njivice (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment close to Krk town centre

10

Apartment close to Krk town centre

Ubytovanie (Apartmán) Apartment close to Krk town centre. Offering free WiFi and garden views, Apartman blizu centra provides accommodation located in Krk, just 300 metres from Krk Town Square. Ubytovanie Apartment close to Krk town centre sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soba 2

10

Soba 2

Ubytovanie (Privát) Soba 2. Situated in Omišalj, Soba 2 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 31 km from Baška. Ubytovanie Soba 2 sa nachádza v chorvátskom meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Boris

10

Apartments Boris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Boris. Providing a seasonal outdoor swimming pool and a garden, as well as barbecue facilities, Apartments Boris is located in Krk, not far from Koralj Beach and... Ubytovanie Apartments Boris sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marwin

10

Apartment Marwin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marwin. Situated in Baška, less than 1 km from Baška Port and 1.8 km from Baška Bus Station, Apartment Marwin offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Marwin sa nachádza v chorvátskom meste Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Valerija

10

Apartment Valerija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Valerija. Situated in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartment Valerija features accommodation with free... Ubytovanie Apartment Valerija sa nachádza v chorvátskom meste Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Insula Aurea No.2

10

Villa Insula Aurea No.2

Ubytovanie (Vila) Villa Insula Aurea No.2. Villa Insula Aurea No.2 sa nachádza v letovisko Linardići a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou, spoločenskou miestnosťou a prístupom do... Ubytovanie Villa Insula Aurea No.2 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 332 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mertik Apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Omišalj, 23 km od Opatije. Rijeka je vzdialená 15 km od apartmánu. Ubytovanie Mertik Apartment sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Two-Bedroom Apartment in Malinska

10

Two-Bedroom Apartment in Malinska

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Malinska. Set in Malinska, 1.7 km from Vantacici Beach and 400 metres from Malinska Bus Station, Two-Bedroom Apartment in Malinska offers barbecue facilities and air... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Malinska sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Apartments Elle

10

Modern Apartments Elle

Ubytovanie (Apartmány) Modern Apartments Elle. Set in Vantačići, Modern Apartments Elle features accommodation with free WiFi. Baška is 26 km from the apartment, while Krk is 11 km from the property. Ubytovanie Modern Apartments Elle sa nachádza v chorvátskom meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Janja

10

Villa Janja

Ubytovanie (Apartmány) Villa Janja. Set in Šilo in the Krk Island region and Mala plaža reachable within 250 metres, Villa Janja offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden... Ubytovanie Villa Janja sa nachádza v chorvátskom meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartments Cavrak with Terrace

10

Studio Apartments Cavrak with Terrace

Ubytovanie (Penzión) Studio Apartments Cavrak with Terrace. Set in Baška, within 2.1 km of Mali Raj Beach and 80 metres of Baška Riva Promenade, Studio Apartments Cavrak with Terrace offers accommodation with a... Ubytovanie Studio Apartments Cavrak with Terrace sa nachádza v chorvátskom meste Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel & Resort ISOLA

10

Hotel & Resort ISOLA

Ubytovanie (Hotel) Hotel & Resort ISOLA. Ubytovacie zariadenie Hotel & Resort ISOLA s výhľadom na bazén sa nachádza v letovisku Baška, 700 metrov od autobusovej stanice Baška. Ubytovanie Hotel & Resort ISOLA sa nachádza v chorvátskom meste Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vesna

10

Apartmani Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vesna. Situated in Krk, near Koralj Beach, Krk Town Square and Krk Bus Station, Apartmani Vesna has a garden. Ubytovanie Apartmani Vesna sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mario

10

Apartmani Mario

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mario. Apartmani Mario offers accommodation in Malinska, 80 metres from Malinska Bus Station. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Apartmani Mario sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MARE

10

Apartment MARE

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MARE. Offering free WiFi and free private parking, Apartment MARE is located in Punat, within just 1.3 km of Punta Debij Beach. Ubytovanie Apartment MARE sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Villetta - First Class location with big private pool

10

La Villetta - First Class location with big private pool

Ubytovanie (Apartmán) La Villetta - First Class location with big private pool. Featuring a private outdoor swimming pool with sun terrace, La Villeta is set 300 meters from Porporela Beach and 600 metres from the centre of Krk. Ubytovanie La Villetta - First Class location with big private pool sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Starcevic (MLK351)

10

Apartment Starcevic (MLK351)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Starcevic (MLK351). Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Starcevic (MLK351) is set in Rasopasno. Ubytovanie Apartment Starcevic (MLK351) sa nachádza v chorvátskom meste Rasopasno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment SKVICALO

10

Apartment SKVICALO

Ubytovanie (Apartmán) Apartment SKVICALO. Situated in Šilo in the Krk Island region, Apartment SKVICALO features a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment SKVICALO sa nachádza v chorvátskom meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Justic

10

Justic

Ubytovanie (Apartmán) Justic. Featuring garden views, Justic provides accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Koralj Beach. Ubytovanie Justic sa nachádza v chorvátskom meste Krk (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Calma, recharge your body and mind

10

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Villa Calma, recharge your body and mind sa nachádza v chorvátskom meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća

10

Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća. Located in Dobrinj, within 1.9 km of Komoriška Beach and 2 km of Slamni Beach, Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća offers accommodation with free... Ubytovanie Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća sa nachádza v chorvátskom meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na chorvátskom ostrove Krk

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5550 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Krk v Chorvátsku.

Pre chorvátsky ostrov Krk odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Malinska (1129), Krk (821), Baška (680), Njivice (383), Šilo (379), Punat (367), Vrbnik (192), Omišalj (171), Kornić (139), Vantačići (113). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na chorvátskom ostrove Krk máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartment Ivan (10*), Adria House (10*), Apartmani Bakran (10*), Luxury Apartments Villa Stina (10*), Apartments Sabina (10*), Apartment Mimoza 5, Baska, Krk (10*), Sunnyside Corner (10*), Villa Roko (10*), Studio Neven with Sea View (10*), Apartment Dorami (10*), Villa Hrustika (10*), White Cottage (10*), Apartment Katalea (10*), Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk (10*), Haus Božica (10*), Apartmani Heni (10*), Holiday Home Traum (10*), Holiday home - Healthy house OTOK KRK (10*), Apartments Boris (10*), Apartment Tomy (10*), Soba 2 (10*), Apartment close to Krk town centre (10*), 2A partment Rukavina (10*), AnD Charming new apartment in Vantačići (10*), Apartments Jenny (10*), Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 (10*), VILLA SOLIS - LACUS (10*), Villa Dora (10*), Villa Muskatel (10*), One-Bedroom Apartment in Zupanje (10*), private room Petar (10*), Doris (10*), Studio Apartments Cavrak with Terrace (10*), Villa Janja (10*), Modern Apartments Elle (10*), Apartmani Vesna (10*), Hotel & Resort ISOLA (10*), Apartment Valerija (10*), Villa Insula Aurea No.2 (10*), Mertik Apartment (10*), Two-Bedroom Apartment in Malinska (10*), Apartment MARE (10*), Villa Calma, recharge your body and mind (10*), Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća (10*), Justic (10*), Apartment By The Sea (10*), Authentic apartment on the seaside (10*), Apartment Starcevic (MLK351) (10*), Apartment SKVICALO (10*), La Villetta - First Class location with big private pool (10*), Apartments Andrea V (9,9*).

Ostrov Krk môže byť skvelým miestom pre trávenie dovolenky v Chorvátsku.