Hľadať

Ubytovanie

Apartmani Mario Apartmány

90 Dubašljanska ulica, 51511 Malinska, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mario. Apartmani Mario offers accommodation in Malinska, 80 metres from Malinska Bus Station. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Apartmani Mario sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartmani Mario

Rijeka Airport is 11 km from the property. This apartment features a terrace as well as free WiFi. This apartment will provide guests with 2 bedrooms, a flat-screen TV and air conditioning. The accommodation is equipped with a kitchen. Popular points of interest near the apartment include Haludovo Beach, Malin Beach and Rova Beach. Apartmani Mario offers accommodation in Malinska, 80 metres from Malinska Bus Station.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartmani Mario

 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Terasa
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Sušiak na bielizeň
 • Koberec
 • Klimatizácia
 • Výhľad na mesto
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Jedálenský priestor
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • K dispozícii je lekárnička
 • V ubytovacích jednotkách a spoločných priestoroch je k dispozícii dezinfekcia rúk
 • Personál dodržiava bezpečnostné opatrenia vydané miestnymi úradmi
 • Dezinfekcia na ruky

Iná ubytovanie v chorvátskom meste Malinska

Apartments Sabina

10

Apartments Sabina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sabina. Apartments Sabina is an apartment set in Malinska. The Vantacici Beach is within 300 metres of the apartment. Ubytovanie Apartments Sabina sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Roko

10

Villa Roko

Ubytovanie (Vila) Villa Roko. Set just 1.7 km from Draga Beach, Villa Roko offers accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytovanie Villa Roko sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 520 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dorami

10

Apartment Dorami

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dorami. Apartment Mia, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Malinska, 700 metres from Draga Beach, 1. Ubytovanie Apartment Dorami sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hrustika

10

Villa Hrustika

Ubytovanie (Vila) Villa Hrustika. Featuring an outdoor pool, Villa Hrustika is located in village Gabonjin, 4.4 km from Malinska and 13 km from Krk Cathedral. Ubytovanie Villa Hrustika sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katalea

10

Apartment Katalea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katalea. Located in Malinska, 2.1 km from Vantacici Beach, Apartment Katalea provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartment Katalea sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Malinska

10

Two-Bedroom Apartment in Malinska

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Malinska. Set in Malinska, 1.7 km from Vantacici Beach and 400 metres from Malinska Bus Station, Two-Bedroom Apartment in Malinska offers barbecue facilities and air... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Malinska sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Smilja

9,9

Apartment Smilja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Smilja. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Smilja can be found in Malinska, close to Maestral Beach and 1. Ubytovanie Apartment Smilja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Edi & Tea

9,9

Apartments Edi & Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Edi & Tea. Ubytovacie zariadenie Apartments Edi & Tea sa nachádza v letovisku Malinska na ostrove Krk, 650 metrov od pláže Maestral. Ubytovanie Apartments Edi & Tea sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Matea

9,9

Luxury Apartments Villa Matea

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Villa Matea. Apartmány Villa Matea sa nachádzajú v meste Malinska, priamo na pláži v pokojnej zátoke Rova. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Luxury Apartments Villa Matea sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Summer dream

9,9

Villa Summer dream

Ubytovanie (Vila) Villa Summer dream. Vila Summer Dream sa nachádza vo Vantačići, 4 km od letoviska Malinska. Ponúka ubytovanie s kuchyňou, spoločenskou miestnosťou, terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Villa Summer dream sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rendulic

9,9

Apartments Rendulic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rendulic. Apartmány Rendulic sa nachádzajú v letovisku Malinska necelých 650 metrov od autobusovej stanice a 1,3 km od pláže Haludovo. Ubytovanie Apartments Rendulic sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lux

9,9

Villa Lux

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lux. Vila Lux sa nachádza v Malinskej, v blízkosti miestnej autobusovej stanice a pláže Malin. Ponúka výhľad na more, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Lux sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Rivabel

9,9

Luxury Villa Rivabel

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Rivabel. Located in Malinska, 1.7 km from Vantacici Beach and 700 metres from Malin Beach, Luxury Villa Rivabel offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Luxury Villa Rivabel sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 338 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mari House

9,9

Mari House

Ubytovanie (Penzión) Mari House. Situated in Malinska, 3 km from Dog Beach Kijac, Mari House features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking, a garden... Ubytovanie Mari House sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vila M.2

9,9

Apartment Vila M.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vila M.2. Apartment Vila M.2 is a beachfront property located in Porat, 750 metres from Rova Beach and 750 metres from Uhlić Beach. Ubytovanie Apartment Vila M.2 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Tanja

9,9

Haus Tanja

Ubytovanie (Vila) Haus Tanja. Located in Malinska, Haus Tanja provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Haus Tanja sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 326 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traditional Stone House St.Anton

9,9

Traditional Stone House St.Anton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traditional Stone House St.Anton. Situated in Malinska, 2 km from Vantacici Beach and 2.1 km from Malin Beach, Traditional Stone House St. Ubytovanie Traditional Stone House St.Anton sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kiki Candy

9,9

Apartment Kiki Candy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kiki Candy. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Malinska a ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Kiki Candy sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malinska Apartment 1

9,9

Malinska Apartment 1

Ubytovanie (Apartmán) Malinska Apartment 1. Situated 1.8 km from Rova Beach, 2 km from Draga Beach and 2.1 km from Vantacici Beach, Malinska Apartment 1 features accommodation located in Sveti Anton. Ubytovanie Malinska Apartment 1 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury apartments Vila Carissa

9,9

Luxury apartments Vila Carissa

Ubytovanie (Apartmány) Luxury apartments Vila Carissa. Ubytovacie zariadenie Luxury apartments Vila Carissa sa nachádza v meste Malinska a ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatnú požičovňu bicyklov, vonkajší bazén a... Ubytovanie Luxury apartments Vila Carissa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country Villa St Anton

9,9

Country Villa St Anton

Ubytovanie (Vila) Country Villa St Anton. Ubytovacie zariadenie Country Villa St Anton sa nachádza v meste Malinska, 1,7 km od pláže Rova a 2 km od pláže Vantačići. Ubytovanie Country Villa St Anton sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden Apartment Malinska

9,9

Garden Apartment Malinska

Ubytovanie (Apartmán) Garden Apartment Malinska. Located in Malinska, within 700 metres of Draga Beach and 700 metres of Rupa Beach, Garden Apartment Malinska offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Garden Apartment Malinska sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031

9,9

Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031 is located in Malinska, within just 400 metres of Draga Beach. Ubytovanie Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matuč

9,8

Apartments Matuč

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matuč. Ubytovanie Apartments Matuč sa nachádza v obci Malinska, len pár krokov od miestnej autobusovej stanice a 3,1 km od pláže Vantačići. Ubytovanie Apartments Matuč sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivana

9,8

Apartments Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivana. Ubytovacie zariadenie Apartments Ivana sa nachádza v meste Malinska, 200 metrov od autobusovej stanice Malinska a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Ivana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ValDeSara

9,8

ValDeSara

Ubytovanie (Apartmány) ValDeSara. Ubytovacie zariadenie ValDeSara sa nachádza v obci Malinska 300 metrov od pláže Rova a 700 metrov od pláže Malin. Ubytovanie ValDeSara sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ada

9,8

Villa Ada

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ada. Located in Malinska, 200 metres from Maestral Beach and 300 metres from Rupa Beach, Villa Ada provides accommodation with air conditioning and access to a... Ubytovanie Villa Ada sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Palma

9,8

Villa Palma

Ubytovanie (Apartmány) Villa Palma. Villa Palma sa nachádza 100 metrov od pláže v odľahlej zátoke medzi strediskami Malinska a Porat a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením... Ubytovanie Villa Palma sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zvane

9,8

Apartment Zvane

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zvane. Apartment Zvane is set in Malinska, 500 metres from Maestral Beach, and offers a terrace, garden, and free WiFi. The property is 1. Ubytovanie Apartment Zvane sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Matea

9,8

Apartman Matea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Matea. Boasting a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartman Matea can be found in Malinska, close to Maestral Beach and 1. Ubytovanie Apartman Matea sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zvane

9,8

Apartment Zvane

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zvane. Apartment Zvane is set in Malinska, 500 metres from Maestral Beach, and offers a terrace, garden, and free WiFi. The property is 1. Ubytovanie Apartment Zvane sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mladenka

9,8

Apartments Mladenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mladenka. Situated in Malinska in the Krk Island region and Uhlić Beach reachable within 350 metres, Apartments Mladenka features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Mladenka sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brand New Apartment in Malinska

9,8

Brand New Apartment in Malinska

Ubytovanie (Apartmán) Brand New Apartment in Malinska. Brand New Apartment in Malinska has a patio and is located in Malinska, within just 600 metres of Rupa Beach and 650 metres of Haludovo Beach. Ubytovanie Brand New Apartment in Malinska sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonija

9,8

Antonija

Ubytovanie (Apartmán) Antonija. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Antonija can be found in Malinska, close to Malin Beach and 1. Ubytovanie Antonija sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kremenici

9,8

Apartments Kremenici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kremenici. Apartmány Kremenici sa nachádzajú 1,5 km od centra mesta Malinska. Ubytovanie Apartments Kremenici sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue Dream

9,8

Apartment Blue Dream

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Blue Dream. Situated in Malinska in the Krk Island region, with Uhlić Beach and Rova Beach nearby, Apartment Blue Dream features accommodation with free private... Ubytovanie Apartment Blue Dream sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Vera 326S

9,8

Haus Vera 326S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Vera 326S. Situated in Malinska, 650 metres from Maestral Beach, 700 metres from Rupa Beach and 750 metres from Haludovo Beach, Haus Vera 326S features accommodation... Ubytovanie Haus Vera 326S sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa

9,8

Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa. Ubytovacie zariadenie Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Malinska a ponúka bezplatné bicykle, vonkajší bazén,... Ubytovanie Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,8

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Set in Malinska, 2.1 km from Vantacici Beach and less than 1 km from Malinska Bus Station, Apartments Marija offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luna

9,8

Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna. Tento klimatizovaný apartmán s balkónom sa nachádza v letovisku Malinska, 500 metrov od autobusovej stanice Malinska. Ubytovanie Apartment Luna sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Atrium Malinska

9,8

Apartments Atrium Malinska

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Atrium Malinska. Located just 50 metres from Cuklićevo Beach, Apartments Atrium Malinska is located in Malinska and offers air-conditioned accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Atrium Malinska sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aquamarine

9,8

Villa Aquamarine

Ubytovanie (Vila) Villa Aquamarine. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Aquamarine is situated in Malinska. Ubytovanie Villa Aquamarine sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 583 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Apartment Tamaris

9,8

Deluxe Apartment Tamaris

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Apartment Tamaris. Located in Malinska, Deluxe Apartment Tamaris provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Deluxe Apartment Tamaris sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bella Maris

9,8

Holiday Home Bella Maris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bella Maris. Situated in Malinska, 1.1 km from Malin Beach and 1. Ubytovanie Holiday Home Bella Maris sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Ivana 2435

9,8

Apartment Ivana 2435

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana 2435. Set in Malinska, 1.1 km from Haludovo Beach and 1.1 km from Maestral Beach, Apartment Ivana 2435 offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Ivana 2435 sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Filip

9,8

Apartments Filip

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Filip. Situated in Malinska in the Krk Island region and Draga Beach reachable within less than 1 km, Apartments Filip features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Filip sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lungomare

9,8

Villa Lungomare

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lungomare. Located 200 metres from Malinska Bus Station, Villa Lungomare offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Lungomare sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment La God

9,8

Apartment La God

Ubytovanie (Apartmán) Apartment La God. Boasting sea views, Apartment La God features accommodation with a patio and a kettle, around 550 metres from Draga Beach. Ubytovanie Apartment La God sa nachádza v chorvátskom meste Malinska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dujmović

9,8

Apartmani Dujmović

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dujmović. Located in Malinska in the Krk Island region and Uhlić Beach reachable within 500 metres, Apartmani Dujmović provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Dujmović sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmans Luce e Stella

9,8

Apartmans Luce e Stella

Ubytovanie (Apartmány) Apartmans Luce e Stella. Situated in Malinska in the Krk Island region, with Maestral Beach and Haludovo Beach nearby, Apartmans Luce e Stella features accommodation with free... Ubytovanie Apartmans Luce e Stella sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jadranka

9,8

Apartment Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadranka. Set in Malinska, just 1.2 km from Vantacici Beach, Apartment Jadranka offers beachfront accommodation with a restaurant, a bar, barbecue facilities and... Ubytovanie Apartment Jadranka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)