Hľadať

Ubytovanie

Dubrovník

V chorvátskom regióne Dubrovník (Chorvátsko) máme celkom 9980 hotelov a ubytovanie.

Pre chorvátsku destináciu Dubrovník odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Dubrovník (2919), Orebić (846), Korčula (606), Mlini (485), Cavtat (440), Lumbarda (431), Vela Luka (300), Blato (214), Slano (178), Trpanj (149). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Dubrovník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Dubrovník

Apartment Zaklopatica

10

Apartment Zaklopatica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zaklopatica. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Zaklopatica is located in Lastovo. Ubytovanie Apartment Zaklopatica sa nachádza v chorvátskom meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Markotic

10

Apartments Markotic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Markotic. Ubytovacie zariadenie Apartments Markotic sa nachádza na pláži v letovisku Klek, 450 metrov od pláže Klek a 1,2 km od pláže Duboka. Ubytovanie Apartments Markotic sa nachádza v chorvátskom meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sunset Rogotin

10

Apartmani Sunset Rogotin

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sunset Rogotin. Apartmány Sunset Rogotin sa nachádzajú v meste Rogotin, 31 km od mesta Neum. Ponúkajú spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sunset Rogotin sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marinero

10

Apartmani Marinero

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marinero. Set in Lumbarda in the Korcula Island region and Lumbarda Beach reachable within 550 metres, Apartmani Marinero offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Marinero sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bay view

10

Apartment Bay view

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bay view. Set in Cavtat, 250 metres from Žal Beach and 750 metres from Rat Beach, Apartment Bay view offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartment Bay view sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Levanat

10

Apartment Levanat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Levanat. Located in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Levanat has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Levanat sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva&Andro

10

Apartment Iva&Andro

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Iva&Andro. Set 2 km from Donje Celo Beach, Apartment Iva&Andro offers a private beach area, and air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Iva&Andro sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Koločep). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seafront Garden Apartments Lumbarda

10

Seafront Garden Apartments Lumbarda

Ubytovanie (Apartmány) Seafront Garden Apartments Lumbarda. Located in Lumbarda, Seafront Garden Apartments Lumbarda provides free WiFi, 5 km from Beaches on Badija Island and 5 km from Planjak Beaches. Ubytovanie Seafront Garden Apartments Lumbarda sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dubrovnik Gornji Kono

10

Apartment Dubrovnik Gornji Kono

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubrovnik Gornji Kono. Set in Dubrovnik and only 1.2 km from Buza Beach, Apartment Dubrovnik Gornji Kono offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Dubrovnik Gornji Kono sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kuća Maria

10

Apartment Kuća Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kuća Maria. Set in Blace, 38 km from Drvenik, Apartment Kuća Maria offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartment Kuća Maria sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oyster Paradise Blue Apartment

10

Oyster Paradise Blue Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oyster Paradise Blue Apartment. Set in Ston, just 4.3 km from Walls of Ston, Oyster Paradise Blue Apartment offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytovanie Oyster Paradise Blue Apartment sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Teuta

10

Villa Teuta

Ubytovanie (Apartmány) Villa Teuta. Ubytovacie zariadenie Villa Teuta sa nachádza v obci Žrnovo na ostrove Korčula a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, so záhradou a s bezplatným... Ubytovanie Villa Teuta sa nachádza v chorvátskom meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Soul Sisters

10

Villa Soul Sisters

Ubytovanie (Vily) Villa Soul Sisters. Ubytovacie zariadenie Villa Soul Sisters sa nachádza v meste Korčula, 5 km od Pevnosti sv. Blažeja a 6 km od autobusovej stanice. Ubytovanie Villa Soul Sisters sa nachádza v chorvátskom meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 650 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Miolin

10

Villa Miolin

Ubytovanie (Apartmán) Villa Miolin. Vila Miolin sa nachádza v meste Trpanj a ponúka klimatizované ubytovanie s vonkajším bazénom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné... Ubytovanie Villa Miolin sa nachádza v chorvátskom meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Castellum Canalis

10

Villa Castellum Canalis

Ubytovanie (Vila) Villa Castellum Canalis. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Castellum Canalis is situated in Gruda. Ubytovanie Villa Castellum Canalis sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovník (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 247 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Coral House

10

Coral House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Coral House. Offering free WiFi and city views, Coral House is an accommodation set in Suđurađ. Ubytovanie Coral House sa nachádza v chorvátskom meste Suđurađ (Chorvátsko - Sipan). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Exclusive Villa Mative

10

Exclusive Villa Mative

Ubytovanie (Vila) Exclusive Villa Mative. Ubytovacie zariadenie Exclusive Villa Mative sa nachádza v obci Mlini a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, výhľadom na bazén a patiom. Ubytovanie Exclusive Villa Mative sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 588 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming Stone House in Cavtat Old Town

10

Charming Stone House in Cavtat Old Town

Ubytovanie (Apartmán) Charming Stone House in Cavtat Old Town. Located in Cavtat, 100 metres from Rat Beach and 350 metres from Ključice Beach, Charming Stone House in Cavtat Old Town provides accommodation with free... Ubytovanie Charming Stone House in Cavtat Old Town sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep

10

Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep

Ubytovanie (Apartmán) Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep. Situated in Zaton in the Dubrovnik-Neretva County region, Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep features a balcony and garden views. Ubytovanie Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lazuština Paradise

10

Lazuština Paradise

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lazuština Paradise. Boasting an outdoor pool and pool views, Lazuština Paradise is situated in Mihanići. The air-conditioned accommodation is 26 km from Herceg-Novi. Ubytovanie Lazuština Paradise sa nachádza v chorvátskom meste Mihanići (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Vita e Bella III

10

La Vita e Bella III

Ubytovanie (Penzión) La Vita e Bella III. Set in Dubrovnik, 350 metres from Buza Beach, La Vita e Bella III offers express check-in and check-out and free WiFi throughout the property. Ubytovanie La Vita e Bella III sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovník (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Vita e Bella I

10

La Vita e Bella I

Ubytovanie (Vila) La Vita e Bella I. Situated in the centre of Dubrovnik, 400 metres from Buza Beach and 400 metres from Beach Šulić, La Vita e Bella I offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie La Vita e Bella I sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovník (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Town Sea Front M&M Apartment

10

Old Town Sea Front M&M Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Sea Front M&M Apartment. Old Town Sea Front MM Apartment is located in Korčula. This property is a few steps from Tower of All Saints and has free WiFi. Ubytovanie Old Town Sea Front M&M Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Korčula (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172

10

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172. Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172 is a beachfront property situated in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak... Ubytovanie Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172 sa nachádza v chorvátskom meste Lumbarda (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260

10

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260. Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260 is a beachfront property set in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak Beaches. Ubytovanie Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260 sa nachádza v chorvátskom meste Lumbarda (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Divine view

10

Apartment Divine view

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Divine view. Situated just 350 metres from Banje Beach, Apartment Divine view features accommodation in Dubrovnik with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Apartment Divine view sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luka

10

Apartman Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luka. Apartman Luka is situated in Viganj and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Luka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sara

10

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sara. Situated in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Sara features a garden. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník).

House FIDULIC - Penthouse THE VIEW

10

House FIDULIC - Penthouse THE VIEW

Ubytovanie (Apartmán) House FIDULIC - Penthouse THE VIEW. Located in Lumbarda, 1.2 km from Bilin Zal Beach and 5 km from Beaches on Badija Island, House FIDULIC - Penthouse THE VIEW offers a garden and air... Ubytovanie House FIDULIC - Penthouse THE VIEW sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Grace

10

Apartment Grace

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grace. Situated within the Ploce district in Dubrovnik, Apartment Grace has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytovanie Apartment Grace sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovník (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Pax Maris

10

Villa Pax Maris

Ubytovanie (Vila) Villa Pax Maris. Located close to the beach, about 8 km from Klek, the secluded Villa Pax Maris offers a spacious sun terrace with an outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Pax Maris sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Romana

10

Villa Romana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Romana. Offering a garden and garden view, Villa Romana is situated in Vela Luka, 450 metres from Fuža Beach and less than 1 km from Strašinčica Beach. Ubytovanie Villa Romana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tina

10

Villa Tina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Tina. Ubytovacie zariadenie Markić G&T sa nachádza v letovisku Komin a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Villa Tina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila petra

10

Vila petra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila petra. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Vila petra features accommodation in Prizba with free WiFi and pool views. Ubytovanie Vila petra sa nachádza v chorvátskom meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday Home Tranquility

10

Holiday Home Tranquility

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tranquility. Featuring free WiFi, Holiday home Tranquil is located in Vela Luka. The accommodation will provide you with a TV and a patio. Ubytovanie Holiday Home Tranquility sa nachádza v chorvátskom meste Vela Luka (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Nora

10

Holiday home Nora

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nora. Holiday home Nora is set in Drače and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday home Nora sa nachádza v chorvátskom meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

King Suite

10

King Suite

Ubytovanie (Apartmán) King Suite. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, King Suite provides accommodation in Mlini with free WiFi and sea views. Ubytovanie King Suite sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dona Maria

10

Holiday Home Dona Maria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dona Maria. Boasting accommodation with a private pool, sea view and a patio, Holiday Home Dona Maria is situated in Prigradica. Ubytovanie Holiday Home Dona Maria sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BoGo

10

BoGo

Ubytovanie (Penzión) BoGo. BoGo is offering accommodation in Dubrovnik. 3.5 km from Ploce Gate, the property is also 3.6 km away from Pile Gate. The accommodation offers free WiFi. Ubytovanie BoGo sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovník (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Live Laugh Love Dubrovnik Luxury Rooms

10

Live Laugh Love Dubrovnik Luxury Rooms

Ubytovanie (Penzión) Live Laugh Love Dubrovnik Luxury Rooms. Situated in Dubrovnik, within 2.4 km of Lokrum Beach and 100 metres of Onofrio's Fountain, Live Laugh Love Dubrovnik Luxury Rooms features free WiFi. Ubytovanie Live Laugh Love Dubrovnik Luxury Rooms sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovník (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Madrevita Exclusive

10

Villa Madrevita Exclusive

Ubytovanie (Vila) Villa Madrevita Exclusive. Located in Zaton, Villa Madrevita Exlusive features accommodation with a private pool. This villa offers a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Villa Madrevita Exclusive sa nachádza v chorvátskom meste Zaton (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 346 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

My magic place Opuzen

10

My magic place Opuzen

Ubytovanie (Vila) My magic place Opuzen. Vila My magic place Opuzen sa nachádza v obci Opuzen a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie My magic place Opuzen sa nachádza v chorvátskom meste Opuzen (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palazzo De Bona

10

Palazzo De Bona

Ubytovanie (Penzión) Palazzo De Bona. Palazzo De Bona is set in Dubrovnik, 100 metres from Orlando Column. Ubytovanie Palazzo De Bona sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovník (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunrise

10

Apartment Sunrise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunrise. Located in Orebić in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Sunrise has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Sunrise sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sea Line

10

Apartments Sea Line

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sea Line. Situated in Prigradica, 35 km from Korčula, Apartments Sea Line features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sea Line sa nachádza v chorvátskom meste Prigradica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zora

10

Apartment Zora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zora. Set in Vela Luka, 1.7 km from Plitvine Beach and 2 km from Gabrica Beach, Apartment Zora offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartment Zora sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman OZANA

10

Apartman OZANA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman OZANA. Apartman OZANA is situated in Blace and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartman OZANA sa nachádza v chorvátskom meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blace with Sea View XII

10

Apartment Blace with Sea View XII

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace with Sea View XII. Apartment Blace with Sea View XII is set in Blace. The property has sea views. The apartment is fitted with a satellite TV, 2 bedrooms and a living room. Ubytovanie Apartment Blace with Sea View XII sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House 4 You

10

House 4 You

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House 4 You. House 4 You is a 4-star self-standing holiday home located in the picturesque Lumbarda bay, just steps away from the rocky beach with natural shade... Ubytovanie House 4 You sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment Mrs. Perfect

10

Luxury Apartment Mrs. Perfect

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment Mrs. Perfect. In the Lapad district of Dubrovnik, close to Lapad Bay, Luxury Apartment Mrs. Perfect features a terrace, free WiFi and a washing machine. Ubytovanie Luxury Apartment Mrs. Perfect sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heritage Villa Nobile

10

Heritage Villa Nobile

Ubytovanie (Apartmány) Heritage Villa Nobile. Set in Dubrovnik, 140 metres from Pile Gate and 500 metres from Orlando Column, Heritage Villa Nobile offers air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytovanie Heritage Villa Nobile sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Dubrovník

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Dubrovník

Ubytovanie v chorvátskej destinácii Dubrovník

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9980 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Dubrovník.

Pre chorvátsku destináciu Dubrovník odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Dubrovník (2919), Orebić (846), Korčula (606), Mlini (485), Cavtat (440), Lumbarda (431), Vela Luka (300), Blato (214), Slano (178), Trpanj (149). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V chorvátskom regióne Dubrovník máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: La Vita e Bella III (10*), La Vita e Bella I (10*), Old Town Sea Front M&M Apartment (10*), Apartments Markotic (10*), Apartmani Sunset Rogotin (10*), Apartmani Marinero (10*), Apartment Bay view (10*), Apartment Levanat (10*), Seafront Garden Apartments Lumbarda (10*), Apartment Dubrovnik Gornji Kono (10*).

Region Dubrovník môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky v Chorvátsku.