Hľadať

Ubytovanie

Lika-Senj County

V chorvátskom regióne Lika-Senj County (Chorvátsko) máme celkom 4925 hotelov a ubytovanie.

Pre chorvátsku destináciu Lika-Senj County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Novalja (1748), Senj (740), Zubovići (284), Metajna (176), Stara Novalja (170), Korenica (153), Sveti Juraj (132), Karlobag (127), Kustići (106), Lun (102). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Lika-Senj County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Lika-Senj County

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

10

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zeljkica - Villa Sunce. Featuring sea views, Apartment Zeljkica - Villa Sunce provides accommodation with a restaurant and a terrace, around 1.7 km from Prva Draga Beach. Ubytovanie Apartment Zeljkica - Villa Sunce sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytovanie Adriatic House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

V's place - wooden house with pool

10

V's place - wooden house with pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) V's place - wooden house with pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, V's place - wooden house with pool is located in Otočac. Ubytovanie V's place - wooden house with pool sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dalija

10

Holiday Home Dalija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dalija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Dalija is situated in Otočac. Ubytovanie Holiday Home Dalija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Ubytovacie zariadenie Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi sa nachádza v meste Novalja a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na more. Ubytovanie Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA APARTMENTS FILIP

10

VILLA APARTMENTS FILIP

Ubytovanie (Penzión) VILLA APARTMENTS FILIP. Located in Starigrad-Paklenica, within 2.1 km of Beach Vecka Kula and 1. Ubytovanie VILLA APARTMENTS FILIP sa nachádza v chorvátskom meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valentino

10

Valentino

Ubytovanie (Apartmán) Valentino. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Valentino is set in Sveti Juraj. Ubytovanie Valentino sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Juraj (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria apartmani

10

Adria apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Adria apartmani. Featuring garden views, Adria apartmani in Karlobag features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Adria apartmani sa nachádza v chorvátskom meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Juka

10

Apartman Juka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Juka. Apartman Juka is located in Krasno Polje. This apartment provides a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Apartman Juka sa nachádza v chorvátskom meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smokrović *2*

10

Smokrović *2*

Ubytovanie (Apartmán) Smokrović *2*. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Smokrović *2* is situated in Starigrad-Paklenica. Ubytovanie Smokrović *2* sa nachádza v chorvátskom meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vodomar - Adults Only

10

Villa Vodomar - Adults Only

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vodomar - Adults Only. Located in Senj, 150 metres from Prva Draga Beach, Villa Vodomar provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytovanie Villa Vodomar - Adults Only sa nachádza v chorvátskom meste Senj (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Julia

10

Apartments Julia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Julia. Apartmány Julia vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Karlobag, iba 80 metrov od mora. Apartmány majú spoločnú záhradu a balkón. Ubytovanie Apartments Julia sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman F&F

10

Apartman F&F

Ubytovanie (Apartmán) Apartman F&F. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman F&F offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman F&F sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vanilla

10

Apartment Vanilla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytovanie Apartment Vanilla sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunset Sveti Juraj

10

Apartment Sunset Sveti Juraj

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sunset Sveti Juraj. Apartmán Sunset Sveti Juraj sa nachádza v letovisku Sveti Juraj a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Apartment Sunset Sveti Juraj sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bevanda

10

Villa Bevanda

Ubytovanie (Vila) Villa Bevanda. Featuring pool views, Villa Bevanda offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Mihovilje Beach. Ubytovanie Villa Bevanda sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 367 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silva

10

Silva

Ubytovanie (Apartmán) Silva. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Silva is situated in Barić Draga. Ubytovanie Silva sa nachádza v chorvátskom meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Starlings Apartments

10

The Starlings Apartments

Ubytovanie (Apartmány) The Starlings Apartments. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, The Starlings Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie The Starlings Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Kuća za odmor Horvatović

10

Kuća za odmor Horvatović

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Horvatović. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Horvatović is set in Gospić. With garden views, this accommodation offers a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor Horvatović sa nachádza v chorvátskom meste Gospič (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Premier House by RD Group

10

Premier House by RD Group

Ubytovanie (Penzión) Premier House by RD Group. Premier House by RD Group features a seasonal outdoor swimming pool, bar, a garden and private beach area in Korenica. Ubytovanie Premier House by RD Group sa nachádza v chorvátskom meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tomo

10

Apartment Tomo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomo. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Tomo has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Tomo sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Josipa

10

Apartments Josipa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josipa. Apartmány Josipa sa nachádzajú v meste Senj a ponúkajú záhradu. Letovisko Baška je vzdialené 12 km. Ubytovanie Apartments Josipa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Urban Nature. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Urban Nature is located in Otočac. Ubytovanie Apartman Urban Nature sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Tisa

10

Holiday Home Tisa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tisa. Holiday home Tisa is located in Korenica. Free Wi-Fi access is available in this holiday home. Ubytovanie Holiday Home Tisa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

10

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA is situated in Vrataruša. Ubytovanie KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Melody Novalja

10

Villa Melody Novalja

Ubytovanie (Vila) Villa Melody Novalja. Villa Melody Novalja sa nachádza v mestečku Stara Novalja, 43 km od letoviska Baška. Ubytovanie Villa Melody Novalja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Country House Doliba

10

Country House Doliba

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Doliba. Country House Doliba is situated in Mušaluk. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Country House Doliba sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Iris

10

Holiday Home Iris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Iris. Featuring private pool, Holiday Home Iris is set on the beachfront in Klarićevac. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Holiday Home Iris sa nachádza v chorvátskom meste Senj (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Andrea

10

Apartmani Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Andrea. Situated in Karlobag in the Lika-Senj County region and Zagreb Beach reachable within 300 metres, Apartmani Andrea features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmani Andrea sa nachádza v chorvátskom meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Pipula

10

Apartmani Pipula

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Pipula. Ubytovanie Apartmani Pipula sa nachádza necelý 1 km od pláže Ručica a ponúka bezplatné bicykle a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Pipula sa nachádza v chorvátskom meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stipe

10

Stipe

Ubytovanie (Vila) Stipe. Set in Gospić in the Lika-Senj County region, Stipe has a garden. Ubytovanie Stipe sa nachádza v chorvátskom meste Gospič (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes

10

PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes

Ubytovanie (Bed and breakfast) PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes. Offering mountain views, PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes in Plitvička Jezera offers accommodation, a shared lounge and a garden. Ubytovanie PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes sa nachádza v chorvátskom meste Plitvické jazerá (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cmiljina.1

10

Apartment Cmiljina.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cmiljina.1. Apartment Cmiljina.1, a property with a garden, is located in Sveti Juraj, 2.7 km from Kalić Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Cmiljina.1 sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Juraj (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sofia

10

Apartman Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting accommodation with a terrace, Apartman Sofia is set in Otočac. Ubytovanie Apartman Sofia sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytovanie Apartman Petra sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Loma

10

Apartment Loma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Loma. Apartmán Loma sa nachádza v Starigrade. Sídli v budove z roku 2007 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Loma sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luce

10

Villa Luce

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luce. Situated in Karlobag, Villa Luce features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Villa Luce sa nachádza v chorvátskom meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Village House Flowerside

10

Village House Flowerside

Ubytovanie (Apartmán) Village House Flowerside. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Village House Flowerside features accommodation in Gospić with free WiFi and garden views. Ubytovanie Village House Flowerside sa nachádza v chorvátskom meste Gospič (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Authentic Seaside House

10

Authentic Seaside House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Authentic Seaside House. Ubytovanie Authentic Seaside House sa nachádza v meste Lukove Šugarje a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Authentic Seaside House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sinac

10

Holiday Home Sinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sinac. Situated in Sinac in the Lika-Senj County region, Holiday Home Sinac features a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday Home Sinac sa nachádza v chorvátskom meste Otočac (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ethno house Zera Rustke

10

Ethno house Zera Rustke

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ethno house Zera Rustke. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Ethno house Zera Rustke is situated in Debelo Brdo. Ubytovanie Ethno house Zera Rustke sa nachádza v chorvátskom meste Debelo Brdo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kristal Paris Apartments

10

Kristal Paris Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Kristal Paris Apartments. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden as well as barbecue facilities, Kristal Paris Apartments is located in Novalja, within 2 km of Čatare... Ubytovanie Kristal Paris Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Jojo

10

Studio apartman Jojo

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Jojo. Ubytovacie zariadenie Studio apartman Jojo sa nachádza v meste Senj. Ubytovanie Studio apartman Jojo sa nachádza v chorvátskom meste Senj (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachfront House with Pool in Ribarica

10

Beachfront House with Pool in Ribarica

Ubytovanie (Apartmány) Beachfront House with Pool in Ribarica. Boasting an outdoor pool, Beachfront House with Pool in Ribarica in Cesarica features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytovanie Beachfront House with Pool in Ribarica sa nachádza v chorvátskom meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GS Luky Like

10

GS Luky Like

Ubytovanie (Apartmán) GS Luky Like. GS Luky Like is set in Gospić. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytovanie GS Luky Like sa nachádza v chorvátskom meste Gospič (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metlača

10

Apartment Metlača

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metlača. Metlača offers accommodation in Perušić, 35 km from Plitvička Jezera and 36 km from Novalja. Metlača boasts views of the mountains and is 31 km from Pag. Ubytovanie Apartment Metlača sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Garma

10

Apartman Garma

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Garma. Boasting garden views, Apartman Garma features accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Rovinj Market. Ubytovanie Apartman Garma sa nachádza v chorvátskom meste Jezerane (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

**** Studio Manuela

10

**** Studio Manuela

Ubytovanie (Apartmán) **** Studio Manuela. Situated in Gospić, **** Studio Manuela features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie **** Studio Manuela sa nachádza v chorvátskom meste Gospič (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gilja Apartments

10

Gilja Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Gilja Apartments. Situated in Senj, within 500 metres of Prva Draga Beach, Gilja Apartments offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Gilja Apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jasna

10

Jasna

Ubytovanie (Apartmán) Jasna. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Jasna provides accommodation in Senj with free WiFi and garden views. Ubytovanie Jasna sa nachádza v chorvátskom meste Senj (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Val.4

10

Apartment Val.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Val.4. Located in Sveti Juraj, 2.4 km from Kalić Beach, Apartment Val.4 provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Val.4 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Lika-Senj County

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Lika-Senj County

Ubytovanie v chorvátskej destinácii Lika-Senj County

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4925 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Lika-Senj County.

Pre chorvátsku destináciu Lika-Senj County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Novalja (1748), Senj (740), Zubovići (284), Metajna (176), Stara Novalja (170), Korenica (153), Sveti Juraj (132), Karlobag (127), Kustići (106), Lun (102). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V chorvátskom regióne Lika-Senj County máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartman Juka (10*), Adria apartmani (10*), Villa Vodomar - Adults Only (10*), Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi (10*), Apartment Zeljkica - Villa Sunce (10*), Valentino (10*), Adriatic House (10*), V's place - wooden house with pool (10*), Holiday Home Dalija (10*), Kuća za odmor Horvatović (10*).

Region Lika-Senj County môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky v Chorvátsku.