Hľadať

Ubytovanie

Karlovac county

V chorvátskom regióne Karlovac county (Chorvátsko) máme celkom 856 hotelov a ubytovanie.

Pre chorvátsku destináciu Karlovac county odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Rakovica (179), Slunj (145), Karlovac (89), Ogulin (67), Grabovac (58), Seliste Dreznicko (56), Duga Resa (32), Drežnik Grad (24), Saborsko (21), Ozalj (15). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Karlovac county

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Karlovac county

Apartment Petrovic

10

Apartment Petrovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petrovic. Apartmán Petrovic sa nachádza v obci Slunj. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. V apartmáne je k dispozícii obývacia izba s TV. Ubytovanie Apartment Petrovic sa nachádza v chorvátskom meste Slunj (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

šumska oaza

10

šumska oaza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) šumska oaza. šumska oaza is located in Ozalj and offers free bikes and a terrace. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytovanie šumska oaza sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ekodrom Estate

10

Ekodrom Estate

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ekodrom Estate. Ekodrom Estate features garden views, free WiFi and free private parking, set in Vojnić. Ubytovanie Ekodrom Estate sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mestrovic

10

Holiday Home Mestrovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mestrovic. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Mestrovic is situated in Trošmarija. Ubytovanie Holiday Home Mestrovic sa nachádza v chorvátskom meste Trošmarija (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traditional houses Korana river

10

Traditional houses Korana river

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traditional houses Korana river. Traditional houses Korana river is set in Karlovac and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytovanie Traditional houses Korana river sa nachádza v chorvátskom meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Atelier

10

Apartman Atelier

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Atelier. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Apartman Atelier is located in Karlovac. Ubytovanie Apartman Atelier sa nachádza v chorvátskom meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home, Apartman Obajdin

10

Holiday home, Apartman Obajdin

Ubytovanie (Apartmán) Holiday home, Apartman Obajdin. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Holiday home, Apartman Obajdin features a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday home, Apartman Obajdin sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA KORANA

10

VILLA KORANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) VILLA KORANA. Ubytovacie zariadenie VILLA KORANA sa nachádza v obci Barilović v Karloveckej župe a ponúka patio a výhľad na rieku. Ubytovanie VILLA KORANA sa nachádza v chorvátskom meste Barilović (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Ranč Toco

10

Kuća za odmor Ranč Toco

Ubytovanie (Chata v prírode) Kuća za odmor Ranč Toco. Located in Ogulin in the Karlovac county region, Kuća za odmor Ranč Toco features a terrace and garden views. Ubytovanie Kuća za odmor Ranč Toco sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Kuća za odmor MARA

10

Kuća za odmor MARA

Ubytovanie (Horská chata) Kuća za odmor MARA. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Kuća za odmor MARA has a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor MARA sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house On the riverside

10

Holiday house On the riverside

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house On the riverside. Located in Ogulin, Holiday house On the riverside provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday house On the riverside sa nachádza v chorvátskom meste Ogulin (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pampas apartments

10

Pampas apartments

Ubytovanie (Apartmán) Pampas apartments. Ubytovanie Pampas apartments sa nachádza v meste Duga Resa a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie Pampas apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartman Vilim

10

Studio Apartman Vilim

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartman Vilim. Located in Ogulin in the Karlovac county region, Studio Apartman Vilim has a balcony and mountain views. Ubytovanie Studio Apartman Vilim sa nachádza v chorvátskom meste Ogulin (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CHERRY HOUSE

10

CHERRY HOUSE

Ubytovanie (Apartmán) CHERRY HOUSE. CHERRY HOUSE is situated in Slunj and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie CHERRY HOUSE sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Country Peace

10

Apartment Country Peace

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Country Peace. Set in Tatar Varoš, Apartment Country Peace offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Country Peace sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

River house Proud Mary

10

River house Proud Mary

Ubytovanie (Horská chata) River house Proud Mary. River house Proud Mary is set in Netretić and offers a bar and a garden. This chalet offers a terrace. Ubytovanie River house Proud Mary sa nachádza v chorvátskom meste Netretić (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mate i Jaga

10

Mate i Jaga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mate i Jaga. Featuring a garden, Mate i Jaga provides accommodation in Saborsko with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Mate i Jaga sa nachádza v chorvátskom meste Saborsko (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson camp Organic

10

Robinson camp Organic

Ubytovanie (Luxusný stan) Robinson camp Organic. Robinson camp Organic is situated in Rakovica. The property is 22 km from Slunj, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Robinson camp Organic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy day

10

Happy day

Ubytovanie (Apartmán) Happy day. Happy day is located in Slunj. Situated on the beachfront, this property has a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Happy day sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Natura

10

Holiday home Natura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Natura. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Holiday home Natura features a patio and river views. Ubytovanie Holiday home Natura sa nachádza v chorvátskom meste Slunj (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Arcadia

10

Apartment Arcadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Arcadia. Located in Ozalj in the Karlovac county region, Apartment Arcadia features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Arcadia sa nachádza v chorvátskom meste Ozalj (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marleo

9,9

Apartment Marleo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marleo. Offering free WiFi and garden views, Apartment Marleo is an accommodation located in Slunj. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytovanie Apartment Marleo sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartments Eagle

9,9

Studio Apartments Eagle

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartments Eagle. Located in Rakovica, 23 km from Slunj, Studio Apartments Eagle provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Studio Apartments Eagle sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Tuček

9,9

Studio apartman Tuček

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Tuček. Located in Ozalj, Studio apartman Tuček provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 44 km from Samobor. Ubytovanie Studio apartman Tuček sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peace of Nature ***

9,9

Peace of Nature ***

Ubytovanie (Chata v prírode) Peace of Nature ***. Set in Slunj in the Karlovac county region, Peace of Nature *** has a terrace and garden views. Ubytovanie Peace of Nature *** sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrinka House

9,9

Zrinka House

Ubytovanie (Penzión) Zrinka House. Ubytovacie zariadenie Zrinka House sa nachádza v obci Grabovac, 8 km od vstupu 1 do Národného parku Plitvické jazerá a ponúka záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Zrinka House sa nachádza v chorvátskom meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BeaR's LOG

9,9

BeaR's LOG

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BeaR's LOG. Located in Seliste Dreznicko, this air-conditioned holiday home features an outdoor swimming pool as well as a garden with a barbecue and sun terrace. Ubytovanie BeaR's LOG sa nachádza v chorvátskom meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jakovci

9,9

Holiday Home Jakovci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jakovci. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Jakovci is set in Netretić. Ubytovanie Holiday Home Jakovci sa nachádza v chorvátskom meste Netretić (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dubravka

9,9

Holiday Home Dubravka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dubravka. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Dubravka offers accommodation in Josipdol with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Dubravka sa nachádza v chorvátskom meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ka Star

9,9

Ka Star

Ubytovanie (Apartmán) Ka Star. Located 49 km from Zagreb, Ka Star offers accommodation centrally in Karlovac. The air-conditioned unit is 77 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Ka Star sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Garden

9,9

Rooms Garden

Ubytovanie (Penzión) Rooms Garden. Rooms Garden is situated in Slunj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rooms Garden sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Markoci

9,9

Kuća za odmor Markoci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Markoci. Kuća za odmor Markoci is located in Rakovica and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kuća za odmor Markoci sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Oase

9,9

Green Oase

Ubytovanie (Privát) Green Oase. Green Oase has garden views, free WiFi and free private parking, set in Slunj. Ubytovanie Green Oase sa nachádza v chorvátskom meste Slunj (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Snježana

9,9

Apartment Snježana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Snježana. Set in Slunj, 33 km from Plitvička Jezera, Apartment Snježana offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartment Snježana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Room Lucas

9,9

Apartments & Room Lucas

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Room Lucas. Apartments & Room Lucas provides air-conditioned accommodation in Slunj. The property features free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments & Room Lucas sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Oštrina/Sharpness

9,9

Apartman Oštrina/Sharpness

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Oštrina/Sharpness. Located in Karlovac, Apartman Oštrina/Sharpness provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Oštrina/Sharpness sa nachádza v chorvátskom meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Eva

9,9

Hostel Eva

Ubytovanie (Hostel) Hostel Eva. Facing the beachfront in Karlovac, Hostel Eva has a shared lounge and a garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Hostel Eva sa nachádza v chorvátskom meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

KUĆA ZA ODMOR HANA

9,9

KUĆA ZA ODMOR HANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KUĆA ZA ODMOR HANA. KUĆA ZA ODMOR HANA is located in Duga Resa and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie KUĆA ZA ODMOR HANA sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Za Odmor Emma

9,9

Kuća Za Odmor Emma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Za Odmor Emma. Kuća Za Odmor Emma je samostatne stojaci dovolenkový dom, ktorý sa nachádza v meste Tounj, 46 km od Plitvických jazier. Je obklopený prírodou. Ubytovanie Kuća Za Odmor Emma sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson camp "Zeleni mir"

9,9

Robinson camp "Zeleni mir"

Ubytovanie (Kemping) Robinson camp "Zeleni mir". Ubytovanie Robinson camp "Zeleni mir" ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie v letovisku Josipdol. Ubytovanie Robinson camp "Zeleni mir" sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytovanie B&B Plitvice Lacus sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sabljaci

9,9

Apartment Sabljaci

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sabljaci. Apartmán Sabljaci sa nachádza na brehu jazera Sabljaci, približne 70 km od Národného parku Plitvické jazerá zapísaného na zozname UNESCO. Ubytovanie Apartment Sabljaci sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Hana

9,9

Apartman Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hana. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Hana features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Hana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nikolaus

9,9

Apartman Nikolaus

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nikolaus. Apartman Nikolaus is located in Ogulin and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Nikolaus sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mihalic

9,9

Apartment Mihalic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mihalic. Klimatizovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v meste Ogulin. Naskytá sa odtiaľ výhľad na hory. Plitvické jazerá sú vzdialené 48 km. Ubytovanie Apartment Mihalic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vir

9,9

Apartment Vir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vir. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartment Vir is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Vir sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Escape

9,9

Apartments Escape

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Escape. Set in Drežnik Grad, 25 km from Slunj, Apartment Escape offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartments Escape sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nika

9,9

Nika

Ubytovanie (Apartmán) Nika. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Nika has a patio and garden views. Ubytovanie Nika sa nachádza v chorvátskom meste Ogulin (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

D.I.M. Holiday House

9,9

D.I.M. Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) D.I.M. Holiday House. Situated in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County Region, this detached holiday home is 4 km from Plitvička Jezera. It provides free private parking. Ubytovanie D.I.M. Holiday House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stella House Mrežnica

9,9

Stella House Mrežnica

Ubytovanie (Apartmán) Stella House Mrežnica. Ubytovanie Stella House Mrežnica sa nachádza pri pláži v letovisku Duga Resa, 49 km od mesta Slunj. Ubytovanie je klimatizované a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Stella House Mrežnica sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment King

9,9

Apartment King

Ubytovanie (Apartmán) Apartment King. Set in Seliste Dreznicko, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartment King sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Karlovac county

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Karlovac county

Ubytovanie v chorvátskej destinácii Karlovac county

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 856 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Karlovac county.

Pre chorvátsku destináciu Karlovac county odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Rakovica (179), Slunj (145), Karlovac (89), Ogulin (67), Grabovac (58), Seliste Dreznicko (56), Duga Resa (32), Drežnik Grad (24), Saborsko (21), Ozalj (15). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V chorvátskom regióne Karlovac county máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartman Atelier (10*), Apartment Petrovic (10*), Traditional houses Korana river (10*), šumska oaza (10*), Ekodrom Estate (10*), Holiday Home Mestrovic (10*), Holiday house On the riverside (10*), Holiday home, Apartman Obajdin (10*), VILLA KORANA (10*), Kuća za odmor Ranč Toco (10*).

Region Karlovac county môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky v Chorvátsku.