Hľadať

Ubytovanie

Primorsko-Goranska županija

Ubytovanie v chorvátskom regióne Primorsko-Goranska županija

Region Primorsko-Goranska županija sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19403 hotelov a ubytovanie v regióne Primorsko-Goranska županija.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Primorsko-Goranska županija

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Primorsko-Goranska županija

Villa Margareta

10

Villa Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Margareta. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Margareta is located in Novi Vinodolski. Ubytovanie Villa Margareta sa nachádza v chorvátskom meste 47 Ulica kralja Tomislava (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Selce

10

Two-Bedroom Apartment in Selce

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Selce. Two-Bedroom Apartment in Selce is situated in Selce and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Selce sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

apartment Voloskana

10

apartment Voloskana

Ubytovanie (Apartmán) apartment Voloskana. Located in Opatija, 3.1 km from Opatija Port and 3.3 km from The Open Air Summer Theater in Opatija, apartment Voloskana offers free WiFi, a garden and air... Ubytovanie apartment Voloskana sa nachádza v chorvátskom meste Skradinj ulica 9 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lipa

10

Holiday Home Lipa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lipa. Holiday Home Lipa is located in Vrbovsko and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Lipa sa nachádza v chorvátskom meste Vrbovsko (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luksuzna kuća za odmor RINA

10

Luksuzna kuća za odmor RINA

Ubytovanie (Vila) Luksuzna kuća za odmor RINA. Luksuzna kuća za odmor RINA is located in Fužine and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Luksuzna kuća za odmor RINA sa nachádza v chorvátskom meste Vrata Gmajna 15 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 327 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani MAC

10

Apartmani MAC

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani MAC. Ubytovanie Apartmani MAC sa nachádza v meste Novi Vinodolski. Ubytovacie jednotky s výhľadom do záhrady sú klimatizované a majú dláždené podlahy. Ubytovanie Apartmani MAC sa nachádza v chorvátskom meste Prisika 30a (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Letizia

10

Apartman Letizia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Letizia. Located in Rijeka, 2.9 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 3. Ubytovanie Apartman Letizia sa nachádza v chorvátskom meste Kalina ulica br.5 prizemlje (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment "Carmen"

10

Apartment "Carmen"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Carmen". Boasting garden views, Apartment "Carmen" features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Slatina Beach. Ubytovanie Apartment "Carmen" sa nachádza v chorvátskom meste Put za Plahuti 1a (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucy

10

Apartment Lucy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucy. Apartment Lucy in Rijeka features accommodation with free WiFi, 250 m from Trsat Castle, 2,8 km from Tower Center Rijeka and 3. Ubytovanie Apartment Lucy sa nachádza v chorvátskom meste Glavinićeva 14A (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anikol Apartments

10

Anikol Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Anikol Apartments. Ubytovanie Anikol Apartments sa nachádza v obci Selce, 4,4 km od mesta Crikvenica. Ponúka vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Anikol Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Marsala Tita 76 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman J & M

10

Apartman J & M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman J & M. Situated in Dražice in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman J & M features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman J & M sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adrija

10

Apartment Adrija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adrija. Located in Opatija, 0.5 km from Croatian Walk of Fame and 0. Ubytovanie Apartment Adrija sa nachádza v chorvátskom meste 184 Ulica Maršala Tita (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Elena

10

Apartman Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Elena. Offering city views, Apartman Elena is an accommodation located in Rijeka, 1.6 km from The Croatian National Theatre Ivan Zajc and 2. Ubytovanie Apartman Elena sa nachádza v chorvátskom meste prolaz Marije K. Kozulić 4 zgrada (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Goga

10

Goga

Ubytovanie (Apartmán) Goga. Ubytovacie zariadenie Goga sa nachádza v obci Selce, 49 km od mesta Opatija. Mesto Rijeka je vzdialené 36 km a mesto Crikvenica je vzdialené 4 km. Ubytovanie Goga sa nachádza v chorvátskom meste 2 Omladinska ulica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna

10

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna. Boasting garden views, Apartment Vesna offers accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Baška Riva Promenade. Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v chorvátskom meste Baska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Baronessa

10

Villa Baronessa

Ubytovanie (Vila) Villa Baronessa. Featuring pool views, Villa Baronessa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area, around 300 metres... Ubytovanie Villa Baronessa sa nachádza v chorvátskom meste Šetalište maršala Tita 77 (Chorvátsko - Istria).

Wellness&relax apartment

10

Wellness&relax apartment

Ubytovanie (Apartmán) Wellness&relax apartment. Set in Rijeka, 1.1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 2. Ubytovanie Wellness&relax apartment sa nachádza v chorvátskom meste 1 Ulica Ljudevita Matešića (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tanja

10

Villa Tanja

Ubytovanie (Vila) Villa Tanja. Vila Tanja sa nachádza na pokojnom mieste v historickej štvrti, iba 50 metrov od centra mesta Crikvenica. Ubytovanie Villa Tanja sa nachádza v chorvátskom meste Kala Andrije Kacica 11 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment Costabella

10

Studio apartment Costabella

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment Costabella. Štúdiový apartmán Costabella sa nachádza v Rijeke, 5 km od obchodného centra ZTC Mall Rijeka a 7 km od štadióna HNK Rieka Rujevica a ponúka gril a... Ubytovanie Studio apartment Costabella sa nachádza v chorvátskom meste 33 Opatijska ulica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bella

10

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Táto klimatizovaná vila sa nachádza v letovisku Banjol. Ponúka záhradu s vonkajším bazénom. Baška je vzdialená 24 km. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v chorvátskom meste 313 Banjol (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Apartments Batistić features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Batistić sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 50 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Doris

10

Doris

Ubytovanie (Apartmán) Doris. Boasting garden views, Doris features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 13 km from Krk Fortress. Ubytovanie Doris sa nachádza v chorvátskom meste nenadići 2c (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Novi

10

Beach House Novi

Ubytovanie (Apartmán) Beach House Novi. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Novi Vinodolski. Ponúka záhradu s terasou na opaľovanie a terasu. Ubytovanie Beach House Novi sa nachádza v chorvátskom meste Setaliste Franje Tudmana 2 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytovanie (Vila) Villa Dora. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Dora offers accommodation in Sužan with free WiFi and lake views. Ubytovanie Villa Dora sa nachádza v chorvátskom meste Sužan b.b. (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vila Lokve

10

Apartment Vila Lokve

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vila Lokve. Set in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Vila Lokve features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Vila Lokve sa nachádza v chorvátskom meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Snjeguljica

10

Vila Snjeguljica

Ubytovanie (Horská chata) Vila Snjeguljica. Set in Gorači, 90 km from Ljubljana, Vila Snjeguljica boasts a barbecue and views of the garden. Opatija is 80 km away. Ubytovanie Vila Snjeguljica sa nachádza v chorvátskom meste Gorači (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Sobol

10

Holiday House Sobol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Sobol. Set in Kuželj in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday House Sobol features a patio and garden views. Ubytovanie Holiday House Sobol sa nachádza v chorvátskom meste Kuželj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lady Lidija - Volosko

10

Apartment Lady Lidija - Volosko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lady Lidija - Volosko. Situated in Opatija, 3.2 km from Opatija Port, Apartment Lady Lidija - Volosko features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Apartment Lady Lidija - Volosko sa nachádza v chorvátskom meste 9 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruzmarinka 4*

10

Ruzmarinka 4*

Ubytovanie (Apartmán) Ruzmarinka 4*. Featuring garden views, Ruzmarinka 4* provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Baška Riva Promenade. Ubytovanie Ruzmarinka 4* sa nachádza v chorvátskom meste Ulica popa Petra Dorcica 12 (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Frane 101

10

Villa Frane 101

Ubytovanie (Apartmán) Villa Frane 101. Set in Beli, Villa Frane 101 offers a restaurant, a garden and a barbecue. This apartment offers air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytovanie Villa Frane 101 sa nachádza v chorvátskom meste Beli 129 (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Marko's Apartment

10

Marko's Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Marko's Apartment. Apartmán Marko's ponúka ubytovanie v meste Novi Vinodolski, 43 km od Opatije. Apartmán sa môže pochváliť výhľadom na more a je vzdialený 34 km od Rijeky. Ubytovanie Marko's Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Pod Sveti Mikulj 60 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mertik Apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Omišalj, 23 km od Opatije. Rijeka je vzdialená 15 km od apartmánu. Ubytovanie Mertik Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Rossa

10

Casa Rossa

Ubytovanie (Apartmán) Casa Rossa. Situated in Rijeka, 100 metres from The Croatian National Theatre Ivan Zajc and 1. Ubytovanie Casa Rossa sa nachádza v chorvátskom meste Zagrebačka ulica 1 2. kat (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivana apartman

10

Ivana apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ivana apartman. Featuring free WiFi, Ivana apartman is situated on the beachfront in Crikvenica. The air-conditioned accommodation is 43 km from Krk. Ubytovanie Ivana apartman sa nachádza v chorvátskom meste 35 Strossmayerovo šetalište (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Calla

10

Chalet Calla

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Calla. Featuring a hot tub and an indoor fireplace, Chalet Calla is situated in Mrkopalj. Ubytovanie Chalet Calla sa nachádza v chorvátskom meste Sunger 66d (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vanna - 1st row to the sea

10

Apartment Vanna - 1st row to the sea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanna - 1st row to the sea. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Vanna - 1st row to the sea is situated in Opatija, within just 200 metres of Opatija Port. Ubytovanie Apartment Vanna - 1st row to the sea sa nachádza v chorvátskom meste 4 Ulica Viktora cara Emina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Adya

10

Apartman Adya

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Adya. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Adya is situated in Omišalj. Ubytovanie Apartman Adya sa nachádza v chorvátskom meste Bjanižov 5 (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Đani

10

Apartmani Đani

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Đani. Situated in Malinska, 600 metres from Malinska Bus Station and 800 metres from Malin Beach, Apartmani Đani features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartmani Đani sa nachádza v chorvátskom meste Lina Bolmarčića 14 (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Forest House Krk 1

10

The Forest House Krk 1

Ubytovanie (Apartmán) The Forest House Krk 1. Dovolenkový dom The Forest House Krk sa nachádza v mestečku Kras, 35 km od Opatije. Svojim hosťom ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Ubytovanie The Forest House Krk 1 sa nachádza v chorvátskom meste Kras 178 (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Ani

10

Apartments Ani

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ani. Located in Dramalj, 5 km from Crikvenica, Apartments Ani provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Ani sa nachádza v chorvátskom meste 68 Vukovarska ulica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mrakovcic M.

10

Apartments Mrakovcic M.

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mrakovcic M.. Set in Šilo in the Krk Island region, Apartments Mrakovcic M. Offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Mrakovcic M. sa nachádza v chorvátskom meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dina

10

Dina

Ubytovanie (Apartmán) Dina. Offering a terrace and city view, Dina is set in Mali Lošinj, 1.3 km from Cikat Forest Park and 1.6 km from Cikat Cove. Ubytovanie Dina sa nachádza v chorvátskom meste Ambroza Haračića 8 (Chorvátsko - Lošinj Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antares

10

Apartments Antares

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antares. Set in Mali Lošinj, near Cikat Forest Park, Apartments Antares features free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities. Ubytovanie Apartments Antares sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Ambroza Haracica 2 (Chorvátsko - Lošinj Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tomic Apartments

9,9

Tomic Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Tomic Apartments. Apartmány Tomic sa nachádzajú v meste Novi Vinodolski a ponúkajú príslušenstvo na grilovanie a záhradu. Ubytovanie Tomic Apartments sa nachádza v chorvátskom meste NOVI VINODOLSKI (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Depadansa Lisette

9,9

Depadansa Lisette

Ubytovanie (Penzión) Depadansa Lisette. Ubytovacie zariadenie Depadansa Lisette sa nachádza v meste Crikvenica, 46 km od Opatije. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Depadansa Lisette sa nachádza v chorvátskom meste Strossmayerevo šetalište 53 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anđelka

9,9

Apartman Anđelka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anđelka. Apartmán Anđelka sa nachádza v letovisku Krk, necelý kilometer od prístavu a 2,6 km od pevnosti. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartman Anđelka sa nachádza v chorvátskom meste Matka Laginje 1 (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Sandro studio apartment with terrace

9,9

Sandro studio apartment with terrace

Ubytovanie (Apartmán) Sandro studio apartment with terrace. Offering a garden and garden view, Sandro studio apartment with terrace is located in Rijeka, 5 km from HNK Rijeka Stadium Rujevica and 5 km from The... Ubytovanie Sandro studio apartment with terrace sa nachádza v chorvátskom meste Kučićki put 39 a (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Rogic Apartment

9,9

Rogic Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Rogic Apartment. Situated in Lovran, within less than 1 km of Lovran Old Town and an 11-minute walk of Lovran Lungomare Promenade, Rogic Apartment offers accommodation with... Ubytovanie Rogic Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Lovora 15 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malinska Vantacici

9,9

Malinska Vantacici

Ubytovanie (Apartmán) Malinska Vantacici. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Malinska Vantacici is situated in Malinska. Ubytovanie Malinska Vantacici sa nachádza v chorvátskom meste Gric 19 (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Main View Apartment

9,9

Main View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Main View Apartment. Main View Apartment in Rijeka features accommodation with free WiFi, less than 1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral, a... Ubytovanie Main View Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Korzo 27 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Calla Canapi

9,9

Apartments Calla Canapi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Calla Canapi. Situated in Rijeka, 1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 1. Ubytovanie Apartments Calla Canapi sa nachádza v chorvátskom meste 15 Užarska ulica 2 kat (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Primorsko-Goranska županija

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Primorsko-Goranska županija