Hledat

Ubytování

Ubytování město Crikvenica

V meste Crikvenica (Chorvátsko) máme celkom 1670 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Crikvenica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Crikvenica

Villa Tanja

10

Villa Tanja

Ubytovanie (Vila) Villa Tanja. Vila Tanja sa nachádza na pokojnom mieste v historickej štvrti, iba 50 metrov od centra mesta Crikvenica. Ubytovanie Villa Tanja sa nachádza v chorvátskom meste Kala Andrije Kacica 11 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivana apartman

10

Ivana apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ivana apartman. Featuring free WiFi, Ivana apartman is situated on the beachfront in Crikvenica. The air-conditioned accommodation is 43 km from Krk. Ubytovanie Ivana apartman sa nachádza v chorvátskom meste 35 Strossmayerovo šetalište (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Depadansa Lisette

9,9

Depadansa Lisette

Ubytovanie (Penzión) Depadansa Lisette. Ubytovacie zariadenie Depadansa Lisette sa nachádza v meste Crikvenica, 46 km od Opatije. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Depadansa Lisette sa nachádza v chorvátskom meste Strossmayerevo šetalište 53 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Romeo

9,9

Apartment Romeo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Romeo. Apartmán Romeo je klimatizované ubytovanie v Crikvenici a má balkón s výhľadom na more. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Romeo sa nachádza v chorvátskom meste Strossmayerovo Šetalište 22 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Del Mar

9,9

Apartments Del Mar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Del Mar. Ubytovacie zariadenie Apartments Del Mar sa nachádza v meste Crikvenica, 42 km od mesta Krk. Hostia tu môžu využívať záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Del Mar sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Ante Starčevića 5 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sara

9,9

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sara. Apartmán Sara ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Crikvenici, 34 km od mesta Opatija, 24 km od Rijeky a 43 km od mesta Rabac. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v chorvátskom meste Marije Styskalove 8 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Petkovic

9,9

Apartment Petkovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petkovic. Apartmán Petkovic sa nachádza v meste Crikvenica a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na more. Ubytovanie Apartment Petkovic sa nachádza v chorvátskom meste Kralja Tomislava 43 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita

9,8

Apartments Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita. Apartmány Anita sú vybavené grilom a záhradou a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Anita sa nachádza v chorvátskom meste Matkovići 22 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bicanic Apartments and Rooms

9,8

Bicanic Apartments and Rooms

Ubytovanie (Penzión) Bicanic Apartments and Rooms. Ubytovanie Bicanic Apartments and Rooms sa nachádza v meste Crikvenica, ponúka ubytovanie v klimatizovaných jednotkách a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Bicanic Apartments and Rooms sa nachádza v chorvátskom meste Prolaz Ivana Andresa 1 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments in Crikvenica 5648

9,8

Apartments in Crikvenica 5648

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Crikvenica 5648. Ubytovacie zariadenie Apartments in Crikvenica 5648 sa nachádza v meste Crikvenica a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV a kuchynkou. Ubytovanie Apartments in Crikvenica 5648 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Veronika Apartments

9,8

Villa Veronika Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Veronika Apartments. Ubytovanie Villa Veronika Apartments sa nachádza v meste Crikvenica, 42 km od letoviska Krk. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Veronika Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Gajevo šetalište 13 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Vivien

9,8

Appartment Vivien

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Vivien. Located in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Appartment Vivien features a balcony and sea views. Ubytovanie Appartment Vivien sa nachádza v chorvátskom meste Preradovićeva ulica 3 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Misel

9,8

Apartment Misel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Misel. Tento klimatizovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasou sa nachádza v letovisku Crikvenica. Ubytovanie Apartment Misel sa nachádza v chorvátskom meste Goranska 40 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eden 4* Family Suite

9,8

Eden 4* Family Suite

Ubytovanie (Apartmán) Eden 4* Family Suite. Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Eden 4* Family Suite features a patio and sea views. Ubytovanie Eden 4* Family Suite sa nachádza v chorvátskom meste Ante Starčevića 30 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Draga

9,8

Draga

Ubytovanie (Apartmán) Draga. Ubytovacie zariadenie Draga sa nachádza v Crikvenici a ponúka hosťom ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Draga sa nachádza v chorvátskom meste 5 Zidarska Ulica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Una

9,8

Apartman Una

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Una. Apartmán Una sa nachádza v meste Crikvenica a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Je vzdialený 46 km od mesta Opatija. Ubytovanie Apartman Una sa nachádza v chorvátskom meste 46 Ulica Kralja Tomislava (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zara

9,8

Apartment Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zara. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Zara has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Zara sa nachádza v chorvátskom meste Ključecov prilaz 3 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic Apartments

9,8

Adriatic Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Adriatic Apartments. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Adriatic Apartments features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Adriatic Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Pavla Radića 62 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Svorcan

9,8

Apartment Svorcan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Svorcan. Apartmán Svorcan sa nachádza v meste Crikvenica a môže sa pochváliť terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. K dispozícii je súkromný balkón. Ubytovanie Apartment Svorcan sa nachádza v chorvátskom meste Preradovićeva 3 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lion's House

9,8

Villa Lion's House

Ubytovanie (Vila) Villa Lion's House. Villa Lion's House is located in Crikvenica and offers a bar, a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 45 km from Krk. Ubytovanie Villa Lion's House sa nachádza v chorvátskom meste 98a Židine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 312 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Magdalena

9,8

Apartments Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Magdalena. Apartmány Magdalena sa nachádzajú v meste Crikvenica, 35 km od mesta Opatija a 26 km od mesta Rijeka. Ubytovanie Apartments Magdalena sa nachádza v chorvátskom meste 27A Ulica kralja Zvonimira (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Casa de Rea

9,8

Casa de Rea

Ubytovanie (Apartmán) Casa de Rea. Ubytovacie zariadenie Casa de Rea sa nachádza v meste Crikvenica. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa de Rea sa nachádza v chorvátskom meste Dramalj 31 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful New House

9,8

Beautiful New House

Ubytovanie (Vila) Beautiful New House. Set in Crikvenica, Beautiful New House offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Beautiful New House sa nachádza v chorvátskom meste Put Sopaljske 34 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nirvana Crikvenica

9,8

Nirvana Crikvenica

Ubytovanie (Apartmány) Nirvana Crikvenica. Ubytovacie zariadenie Nirvana Crikvenica sa nachádza v meste Crikvenica. Ponúka TV s plochou obrazovkou a kucyhňu. Ubytovanie Nirvana Crikvenica sa nachádza v chorvátskom meste 14 Gajevo Šetalište (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marty

9,8

Apartment Marty

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marty. Apartment Marty offers accommodation in Crikvenica, 35 km from Opatija and 26 km from Rijeka. The air-conditioned unit is 43 km from Rabac. Ubytovanie Apartment Marty sa nachádza v chorvátskom meste Preradovićeva 3 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nika

9,8

Apartments Nika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nika. Ubytovanie Apartments Nika sa nachádza v meste Crikvenica, 44 km od mesta Krk. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Nika sa nachádza v chorvátskom meste št. Vladimira Nazora 10 B (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jaki

9,8

Apartments Jaki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jaki. Ubytovacie zariadenie Apartments Jaki sa nachádza v meste Crikvenica, 44 km od mesta Krk a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Jaki sa nachádza v chorvátskom meste 22 Kotorska ulica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Villa Dagmar

9,8

Guest House Villa Dagmar

Ubytovanie (Penzión) Guest House Villa Dagmar. Penzión Villa Dagmar sa nachádza v meste Crikvenica, len 30 metrov od piesočnatej pláže. Ponúka vonkajší bazén, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Villa Dagmar sa nachádza v chorvátskom meste Crikvenica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Apartment

9,8

Penthouse Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Apartment. Ubytovanie Penthouse Apartment sa nachádza v Crikvenici. Ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Penthouse Apartment sa nachádza v chorvátskom meste 23 Ulica Pavla Radića (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

BRUNO

9,8

BRUNO

Ubytovanie (Apartmány) BRUNO. Set in Crikvenica, 42 km from Krk, BRUNO offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie BRUNO sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Miroslava Krleže 29a (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Miric

9,8

Apartment Miric

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Miric. Apartmán Miric sa nachádza v Crikvenici a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradou a vonkajším bazénom. Ubytovanie Apartment Miric sa nachádza v chorvátskom meste Julija Klovića 21c (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday Home Pecenkovic

9,8

Holiday Home Pecenkovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pecenkovic. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Pecenkovic sa nachádza v meste Crikvenica a ponúka ubytovanie s vlastným bazénom, súkromným parkoviskom a bezplatným... Ubytovanie Holiday Home Pecenkovic sa nachádza v chorvátskom meste Crikvenica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

House Lisinski

9,7

House Lisinski

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Lisinski. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, House Lisinski has a balcony and sea views. Ubytovanie House Lisinski sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Vatroslava Lisinskog 17 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Erik

9,7

Apartment Erik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Erik. Apartmán Erik sa nachádza v meste Crikvenica a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa. Ubytovanie Apartment Erik sa nachádza v chorvátskom meste 23f Ulica kralja Tomislava (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Aquamarin

9,7

Apartment Aquamarin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aquamarin. Ubytovacie zariadenie Apartment Aquamarin sa nachádza v Crikvenici a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Aquamarin sa nachádza v chorvátskom meste Basaričekova 54h (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rouge

9,7

Villa Rouge

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rouge. Villa Rouge features sea views, free WiFi and free private parking, set in Crikvenica. Ubytovanie Villa Rouge sa nachádza v chorvátskom meste 45 Ulica Pavla Radića (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sara

9,7

Villa Sara

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sara. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Villa Sara features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Villa Sara sa nachádza v chorvátskom meste 29 Gajevo Šetalište (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Luxury Villa Adria Crikvenica

9,7

Luxury Villa Adria Crikvenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury Villa Adria Crikvenica. Boasting a garden, an outdoor pool and lake views, Luxury Villa Adria Crikvenica is situated in Crikvenica. Ubytovanie Luxury Villa Adria Crikvenica sa nachádza v chorvátskom meste Studenca9d 51260 crikvenica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Totić

9,7

Apartmani Totić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Totić. Ubytovanie Apartmani Totić sa nachádza v meste Crikvenica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Apartmani Totić sa nachádza v chorvátskom meste Šetalište Vladimira Nazora 9a (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ružica

9,7

Apartmani Ružica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ružica. Ubytovanie Apartmani Ružica sa nachádza v Crikvenici v primorsko-goranskej župe. Hostia tu môžu navštíviť záhradu a využívať terasu a gril. Ubytovanie Apartmani Ružica sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Marka Marulića 4 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kurek Crikvenica

9,7

Apartments Kurek Crikvenica

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Kurek Crikvenica. Apartments Kurek Crikvenica is located in Crikvenica and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartments Kurek Crikvenica sa nachádza v chorvátskom meste 11 Ulica Ivana Pahlića (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Josipa

9,7

Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Josipa. Ubytovacie zariadenie Josipa ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v meste Crikvenica. Ubytovanie Josipa sa nachádza v chorvátskom meste Vinodolska 8 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The View Residence

9,7

The View Residence

Ubytovanie (Apartmán) The View Residence. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, The View Residence is set in Crikvenica. Ubytovanie The View Residence sa nachádza v chorvátskom meste 88 Židine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartmandamir

9,7

apartmandamir

Ubytovanie (Apartmán) apartmandamir. Ubytovanie apartmandamir so záhradou a terasou sa nachádza v Crikvenici a ponúka bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie apartmandamir sa nachádza v chorvátskom meste Vinodolska27 1 kat (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kristina

9,7

Apartmani Kristina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kristina. Set in Crikvenica, 43 km from Krk, Apartmani Kristina offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Kristina sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Kala Svetog Antona 11 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

relax

9,7

relax

Ubytovanie (Apartmány) relax. Located in Crikvenica, 41 km from Krk, relax provides a garden and free WiFi. The accommodation is air conditioned and is fitted with a spa bath. Ubytovanie relax sa nachádza v chorvátskom meste vukovarska 11 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Meri

9,7

Apartman Meri

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Meri. Situated in Crikvenica, Apartman Meri features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman Meri sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Pavla Radića 18 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Christina

9,7

Villa Christina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Christina. Vila Christina sa nachádza v meste Crikvenica. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístupom do záhrady. Ubytovanie Villa Christina sa nachádza v chorvátskom meste Prolaz Danijela Kneza 4 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Villa Castello

9,7

Apartments Villa Castello

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Castello. Klimatizované apartmány Vila Castello s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádzajú v centre mesta Crikvenica, priamo oproti kláštoru. Ubytovanie Apartments Villa Castello sa nachádza v chorvátskom meste Petak 12 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ksenija

9,7

Apartment Ksenija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ksenija. Apartmán Ksenija sa nachádza v centre mesta Crikvenica, 5 minút pešo od piesočnatej pláže. Má balkón s výhľadom na Jadranské more. Ubytovanie Apartment Ksenija sa nachádza v chorvátskom meste Pavle Radića 41 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sax

9,7

Apartments Sax

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sax. Apartmány Sax sa nachádzajú v meste Crikvenica. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sax sa nachádza v chorvátskom meste Gajevo Setaliste 2 (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v chorvátskom meste Crikvenica

Mesto Crikvenica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1670 hotelov a ubytovanie v meste Crikvenica.