Hľadať

Ubytovanie

Šibeník-Knin

V chorvátskom regióne Šibeník-Knin (Chorvátsko) máme celkom 8961 hotelov a ubytovanie.

Pre chorvátsku destináciu Šibeník-Knin odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Vodice (1552), Šibenik (1150), Rogoznica (1051), Primošten (744), Murter (471), Tisno (407), Brodarica (392), Tribunj (373), Pirovac (307), Grebaštica (277). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Šibeník-Knin

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Šibeník-Knin

APARTMENTS ANA

10

APARTMENTS ANA

Ubytovanie (Vila) APARTMENTS ANA. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, APARTMENTS ANA is set in Umljanović. Ubytovanie APARTMENTS ANA sa nachádza v chorvátskom meste Umljanović (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maritimus

10

Apartments Maritimus

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maritimus. Situated in Rogoznica, 17 km from Primošten, Apartments Maritimus features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments Maritimus sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Polic

10

Apartments Polic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Polic. Situated in Primošten in the Sibenik-Knin County region and Popozo reachable within 1. Ubytovanie Apartments Polic sa nachádza v chorvátskom meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman ANA

10

Apartman ANA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ANA. Ubytovacie zariadenie Apartman ANA sa nachádza pri pláži v meste Primošten, necelý 1 km od pláže Bila Lucica a 2,6 km od pláže Sparadici. Ubytovanie Apartman ANA sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anđela

10

Apartment Anđela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anđela. Situated in Ražanj, within 2.3 km of Art Beach, Apartman Anđela is an accommodation offering garden views. Ubytovanie Apartment Anđela sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

2 Cannons/Old Town

10

2 Cannons/Old Town

Ubytovanie (Apartmán) 2 Cannons/Old Town. 2 Cannons/Old Town is a beachfront property located in Šibenik, 700 metres from Banj Beach and 2.9 km from Sv Nikoloa Beach. Ubytovanie 2 Cannons/Old Town sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustica house

10

Rustica house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustica house. Boasting a garden and a terrace, Rustica house features accommodation in Skradin with free WiFi and river views. Ubytovanie Rustica house sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katarina

10

Apartment Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katarina. Situated in Betina, 2.9 km from Broscica Beach and 1. Ubytovanie Apartment Katarina sa nachádza v chorvátskom meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stein Haus

10

Stein Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stein Haus. Set in Pirovac, 400 metres from Starine Beach, Stein Haus offers a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Stein Haus sa nachádza v chorvátskom meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marica's Second Home

10

Marica's Second Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marica's Second Home. Ubytovanie Marica's Second Home sa nachádza v meste Pirovac, len 200 metrov od pláže Lolic. Ubytovanie Marica's Second Home sa nachádza v chorvátskom meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triple Room Tisno 5128a

10

Triple Room Tisno 5128a

Ubytovanie (Penzión) Triple Room Tisno 5128a. Set in Tisno, 550 metres from Hostin Rastovac Beach, Triple Room Tisno 5128a offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Triple Room Tisno 5128a sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aquatica

10

Villa Aquatica

Ubytovanie (Apartmán) Villa Aquatica. Boasting a balcony with pool views, and a seasonal outdoor swimming pool and a bar, Villa Aquatica can be found in Brodarica, close to Goldfish Beach and... Ubytovanie Villa Aquatica sa nachádza v chorvátskom meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Diomedes with the sea view and the pool

10

Villa Diomedes with the sea view and the pool

Ubytovanie (Vila) Villa Diomedes with the sea view and the pool. Villa Diomedes with the sea view and the pool sa nachádza v obci Rogoznica a ponúka patio s výhľadom na bazén a do záhrady, vonkajší bazén, fitnescentrum a... Ubytovanie Villa Diomedes with the sea view and the pool sa nachádza v chorvátskom meste Rogoznica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Zorka Primosten

10

Apartments Zorka Primosten

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka Primosten. Ubytovacie zariadenie Apartments Zorka Primosten sa nachádza v mestečku Primošten a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Zorka Primosten sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday House Murter

10

Holiday House Murter

Ubytovanie (Apartmán) Holiday House Murter. Featuring garden views, Holiday House Murter provides accommodation with a terrace and a kettle, around 550 metres from Zdrace Beach. Ubytovanie Holiday House Murter sa nachádza v chorvátskom meste Murter (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

green pine

10

green pine

Ubytovanie (Apartmán) green pine. Ubytovacie zariadenie green pine sa nachádza v meste Primošten, 200 metrov od kamenného domu Popožo a pláže Velika Raduca. Ponúka klimatizované ubytovanie. Ubytovanie green pine sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Lumina

10

Kuća za odmor Lumina

Ubytovanie (Vila) Kuća za odmor Lumina. Kuća za odmor Lumina is situated in Ražanj and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Lumina sa nachádza v chorvátskom meste Ražanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa top of Murter, two bedroom apartment

10

Villa top of Murter, two bedroom apartment

Ubytovanie (Apartmán) Villa top of Murter, two bedroom apartment. Boasting pool views, Villa top of Murter, two bedroom apartment offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Murter Beach. Ubytovanie Villa top of Murter, two bedroom apartment sa nachádza v chorvátskom meste Murter (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nenad

10

Apartmani Nenad

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Nenad. Boasting a garden and a terrace, Apartmani Nenad features accommodation in Zaboric with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmani Nenad sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Janjac

10

Apartments Janjac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janjac. Apartmány Janjac sa nachádzajú v centre mesta Vodice, iba 100 metrov od pobrežnej promenády. Ubytovanie Apartments Janjac sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jerko

10

Apartments Jerko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jerko. Located 2.5 km from Kalebova Luka Beach, Apartments Jerko provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Jerko sa nachádza v chorvátskom meste Ražanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dani

10

Apartments Dani

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dani. Ubytovanie Apartments Dani sa nachádza v letovisku Ražanj, pár krokov od pláže Ljoljinica a 200 metrov od pláže Mezaroca. Ubytovanie Apartments Dani sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cvita

10

Apartment Cvita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvita. Boasting sea views, Apartment Cvita features accommodation with a bar and a patio, around 1.4 km from Jadrtovac Beach. Ubytovanie Apartment Cvita sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anđela

10

Apartman Anđela

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anđela. Located in Vodice, just 2.1 km from Club Hacienda Vodice, Apartman Anđela provides accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 1. Ubytovanie Apartman Anđela sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria Haus Rogoznica

10

Adria Haus Rogoznica

Ubytovanie (Apartmány) Adria Haus Rogoznica. Located in Zečevo in the Sibenik-Knin County region, with Life Beach and Rtić Beach nearby, Adria Haus Rogoznica provides accommodation with free private... Ubytovanie Adria Haus Rogoznica sa nachádza v chorvátskom meste Zečevo (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

5 Bedroom house for relaxing

10

5 Bedroom house for relaxing

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 5 Bedroom house for relaxing. 5 Bedroom house for relaxing is located in Unešić and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie 5 Bedroom house for relaxing sa nachádza v chorvátskom meste Unešić (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Masa

10

Apartment Masa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Masa. Ubytovanie Apartment Masa sa nachádza v meste Vodice, 100 metrov od pláže Mulo Dvorine a 300 metrov od pláže Srima. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Masa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Grgić

10

Apartmani Grgić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Grgić. Situated in Vodice, 500 metres from Male Vrulje Beach and less than 1 km from ACI Marina Vodice, Apartmani Grgić offers air conditioning. Ubytovanie Apartmani Grgić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maslina

10

Apartman Maslina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maslina. Ubytovacie zariadenie Apartman Maslina sa nachádza v meste Šibenik, len 14 km od pevnosti Barone. Ubytovanie Apartman Maslina sa nachádza v chorvátskom meste Šibenik (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nadoveza

10

Apartment Nadoveza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadoveza. Boasting garden views, Apartment Nadoveza features accommodation with a patio and a coffee machine, around 300 metres from Tribunj Marina. Ubytovanie Apartment Nadoveza sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Terrace - free parking, brand new

10

Apartment Terrace - free parking, brand new

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Terrace - free parking, brand new. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Apartment Terrace - free parking, brand new can be found in Šibenik, close to Barone... Ubytovanie Apartment Terrace - free parking, brand new sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sol

10

Apartment Sol

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sol. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v meste Rogoznica. Počas pobytu určite oceníte balkón. Ubytovanie Apartment Sol sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stella Maris

10

Apartment Stella Maris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stella Maris. Boasting free bikes, a garden, and water sports facilities, Apartment Stella Maris features accommodation in Kaprije with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Stella Maris sa nachádza v chorvátskom meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maslina

10

Apartments Maslina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maslina. Apartmány Maslina sa nachádzajú v obci Brodarica a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Maslina sa nachádza v chorvátskom meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mala

10

Villa Mala

Ubytovanie (Vila) Villa Mala. Boasting pool views, Villa Mala features accommodation with a balcony and a kettle, around 650 metres from Slanica Beach. Ubytovanie Villa Mala sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 379 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Andrea

10

Villa Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Villa Andrea. Set in Grebaštica, 32 km from Vodice, Villa Andrea offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Villa Andrea sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

New apartment Lavanda

10

New apartment Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) New apartment Lavanda. Boasting a terrace with sea views, a garden and barbecue facilities, New apartment Lavanda can be found in Jezera, close to Beach Sv. Ubytovanie New apartment Lavanda sa nachádza v chorvátskom meste Jezera (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment More

10

Apartment More

Ubytovanie (Apartmány) Apartment More. Situated in Žirje in the Sibenik-Knin County region, Apartment More features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment More sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milka

10

Apartment Milka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka is set in Tisno and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Milka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Vila Rojana

10

Vila Rojana

Ubytovanie (Apartmán) Vila Rojana. Situated in Vodice, 1.3 km from Male Vrulje Beach and 2 km from ACI Marina Vodice, Vila Rojana features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Vila Rojana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dandy apartment #3

10

Dandy apartment #3

Ubytovanie (Apartmán) Dandy apartment #3. Situated in Jezera, within 1.6 km of Broscica Beach, Dandy apartment #3 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor... Ubytovanie Dandy apartment #3 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Marina Grande

10

Beach House Marina Grande

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Marina Grande. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Betina, 5 km od prístavu ACI Betina. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Beach House Marina Grande sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Salajic

10

Holiday home Salajic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Salajic. Set in Tisno, less than 1 km from Hostin Rastovac Beach and a 15-minute walk from Beach Sv. Ubytovanie Holiday home Salajic sa nachádza v chorvátskom meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Anita

10

Holiday home Anita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Anita. Dovolenkový dom Anita s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto sa nachádza v Skradine. Ubytovanie Holiday home Anita sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday home Vlasta

10

Holiday home Vlasta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vlasta. Situated in Primošten, within 150 metres of Popozo and 600 metres of Velika Raduca Beach, Holiday home Vlasta offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Holiday home Vlasta sa nachádza v chorvátskom meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eri

10

Apartment Eri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eri. Ubytovanie Apartment Eri sa nachádza v meste Primošten a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet a výhľadu na more ponúka aj záhradu, príslušenstvo... Ubytovanie Apartment Eri sa nachádza v chorvátskom meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment City Center

10

Apartment City Center

Ubytovanie (Apartmán) Apartment City Center. Offering garden views, Apartment City Center is an accommodation located in Šibenik, 1.1 km from Sibenik Town Hall and 1.2 km from Barone Fortress. Ubytovanie Apartment City Center sa nachádza v chorvátskom meste Šibenik (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Martin - vacation nearby National park Krka

10

Apartment Martin - vacation nearby National park Krka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martin - vacation nearby National park Krka. Set in Kaočine, Apartment Martin - vacation nearby National park Krka offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and luggage... Ubytovanie Apartment Martin - vacation nearby National park Krka sa nachádza v chorvátskom meste Kaočine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šimanović

10

Apartment Šimanović

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šimanović. Klimatizovaný apartmán Šimanović sa nachádza vo Vodiciach, 500 metrov od prístavu ACI Vodice a 2,4 km od klubu Hacienda Vodice. Ubytovanie Apartment Šimanović sa nachádza v chorvátskom meste Vodice (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maluma

10

Villa Maluma

Ubytovanie (Penzión) Villa Maluma. Located in Rogoznica, only steps away from the nearest beach, Villa Maluma provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Villa Maluma sa nachádza v chorvátskom meste Rogoznica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mihaela

10

Mihaela

Ubytovanie (Apartmán) Mihaela. Ubytovacie zariadenie Mihaela sa nachádza v meste Zaton, necelý 1 km od pláže Zvizda. Ponúka záhradu, gril a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Mihaela sa nachádza v chorvátskom meste Zaton (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Šibeník-Knin

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Šibeník-Knin

Ubytovanie v chorvátskej destinácii Šibeník-Knin

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8961 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Šibeník-Knin.

Pre chorvátsku destináciu Šibeník-Knin odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Vodice (1552), Šibenik (1150), Rogoznica (1051), Primošten (744), Murter (471), Tisno (407), Brodarica (392), Tribunj (373), Pirovac (307), Grebaštica (277). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V chorvátskom regióne Šibeník-Knin máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Villa top of Murter, two bedroom apartment (10*), APARTMENTS ANA (10*), Apartments Maritimus (10*), Apartments Polic (10*), Apartman ANA (10*), Apartment Anđela (10*), 2 Cannons/Old Town (10*), Rustica house (10*), Apartment Katarina (10*), Stein Haus (10*).

Region Šibeník-Knin môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky v Chorvátsku.