Hľadať

Ubytovanie

Rab

Na ostrově Rab (Chorvátsko) máme celkem 2576 hotelů a ubytování.

Pre chorvátsky ostrov Rab odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Rab (1283), Barbat na Rabu (326), Lopar (323), Supetarska Draga (245), Banjol (190), Kampor (117), Mundanije (99), Otok Rab (0), Kampor (0), Arbe (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Rab

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Rab

Apartman Mira i Denis

10

Apartman Mira i Denis

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mira i Denis. Located in Rab, within 2.2 km of Kozica Beach, Apartman Mira i Denis offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartman Mira i Denis sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman lucija

10

Apartman lucija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman lucija. Featuring sea views, Apartman lucija offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.6 km from Kozica Beach. Ubytovanie Apartman lucija sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kapulice

10

Kapulice

Ubytovanie (Apartmán) Kapulice. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Kapulice provides accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytovanie Kapulice sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 2.9 km from Kozica Beach, Apartments Batistić features accommodation with air conditioning and access to a garden with a... Ubytovanie Apartments Batistić sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bella

10

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Táto klimatizovaná vila sa nachádza v letovisku Banjol. Ponúka záhradu s vonkajším bazénom. Baška je vzdialená 24 km. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v chorvátskom meste Banjol (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pahljina

10

Apartments Pahljina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pahljina. Apartments Pahljina features garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 2.1 km from Matovica Beach. Ubytovanie Apartments Pahljina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Banjol 23

10

Apartment Banjol 23

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Banjol 23. Apartment Banjol 23 is situated in the Banjol district of Rab, 400 metres from Padova II Beach, 550 metres from Sveti Ivan Beach and less than 1 km from... Ubytovanie Apartment Banjol 23 sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

adriatic

10

adriatic

Ubytovanie (Apartmán) adriatic. Located 1.1 km from Kandarola Beach and 1.5 km from Gavranišće Beach, adriatic is in Rab and has a garden and barbecue facilities. Ubytovanie adriatic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rezek

10

Apartments Rezek

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rezek. Set 2.1 km from Kozica Beach, Apartments Rezek offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Rezek sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bozicevic

10

Apartment Bozicevic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bozicevic. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartment Bozicevic features his own garden. Ubytovanie Apartment Bozicevic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Branka

10

Apartment Branka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Branka. Set in Banjol, within 450 metres of Padova II Beach and 600 metres of Sveti Ivan Beach, Apartment Branka offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Branka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maris

10

Maris

Ubytovanie (Apartmány) Maris. Situated in Rab in the Rab Island region and Sveti Ivan Beach reachable within 750 metres, Maris features accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Maris sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ester

10

Villa Ester

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ester. Villa Ester sa nachádza v letovisku Lopar a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Villa Ester sa nachádza v chorvátskom meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Burin Dvor

10

Apartment Burin Dvor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Burin Dvor. Apartmán Burin Dvor sa nachádza v meste Rab na ostrove Rab a má záhradu, bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytovanie Apartment Burin Dvor sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krunoslava

9,9

Apartments Krunoslava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krunoslava. Situated in Mundanije, 15 km from Lopar, Apartments Krunoslava features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Krunoslava sa nachádza v chorvátskom meste Mundanije (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Ivica

9,9

Apartment Ivica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivica. Apartment Ivica offers accommodation in Banjol. The property features views of the garden is 25 km from Baška. Ubytovanie Apartment Ivica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One bedroom apartment Šimičić

9,9

One bedroom apartment Šimičić

Ubytovanie (Apartmán) One bedroom apartment Šimičić. Featuring garden views, One bedroom apartment Šimičić offers accommodation with a terrace and a patio, around 1.8 km from Kastel Beach. Located 1. Ubytovanie One bedroom apartment Šimičić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petiva House

9,9

Petiva House

Ubytovanie (Apartmány) Petiva House. Ubytovanie Petiva House sa nachádza 400 metrov od pláže Padova III. Ponúka ubytovacie jednotky s balkónom, sezónny vonkajší bazén a záhradu. Ubytovanie Petiva House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mora

9,9

Villa Mora

Ubytovanie (Vila) Villa Mora. Set in Banjol, 800 metres from Padova III Beach and less than 1 km from Petrac Beach, Villa Mora offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Villa Mora sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 303 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Venka

9,9

Villa Venka

Ubytovanie (Vila) Villa Venka. Villa Venka sa nachádza v meste Rab, v blízkosti pláže Sveti Ivan a 1,2 km od pláže Padova II. Ubytovanie Villa Venka sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Casa Del Papa

9,9

Apartments Casa Del Papa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Del Papa. Ubytovanie Apartments Casa del Papa sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu na ostrove Rab neďaleko pláže Kastel. Ubytovanie Apartments Casa Del Papa sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Begovi Dvori

9,9

Begovi Dvori

Ubytovanie (Apartmán) Begovi Dvori. Boasting sea views, Begovi Dvori offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.2 km from Kandarola Beach. Ubytovanie Begovi Dvori sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tonka.3

9,9

Apartment Tonka.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tonka.3. Apartment Tonka.3 is a beachfront property situated in Supetarska Draga, 2.4 km from Kozica Beach and 2.5 km from Rajska Beach. Ubytovanie Apartment Tonka.3 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Flora 1

9,9

Apartments Flora 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Flora 1. Set 1.5 km from Sveti Ivan Beach, Apartments Flora 1 offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Flora 1 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lija Center

9,9

Holiday Home Lija Center

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lija Center. Dovolenkový dom Lija Center sa nachádza v meste Arbe a ponúka terasu. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady a Baška je vzdialená 24 km. Ubytovanie Holiday Home Lija Center sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lucija

9,9

Villa Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lucija. Villa Lucija is set in Rab, 6.6 km from Rab Ferry Port. Free WiFi is provided throughout the property. All units feature a TV. Ubytovanie Villa Lucija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pribil 3125

9,9

Apartments Pribil 3125

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pribil 3125. Apartments Pribil 3125 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Rab, 700 metres from Sveti Ivan Beach. Ubytovanie Apartments Pribil 3125 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

9,9

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563. Located in Mundanije in the Rab Island region, Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 sa nachádza v chorvátskom meste Mundanije (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Amfora

9,9

Apartments Amfora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amfora. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Petrac Beach nearby, Apartments Amfora offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Amfora sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mundanije

9,9

Apartment Mundanije

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Mundanije. Located in Mundanije, within 2.9 km of Matovica Beach, Apartment Mundanije offers accommodation with air conditioning. The property features sea views. Ubytovanie Apartment Mundanije sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Villa Ana

9,9

Villa Ana

Ubytovanie (Vila) Villa Ana. Featuring a garden, Villa Ana is situated in the Barbat district in Banjol. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Villa Ana sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feel Good Apartment

9,9

Feel Good Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Feel Good Apartment. Feel Good Apartment, a property with a terrace, is set in Mundanije, 2.9 km from Matovica Beach. Ubytovanie Feel Good Apartment sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hodak

9,9

Holiday Home Hodak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hodak. Ubytovanie Holiday Home Hodak sa nachádza v meste Rab, 700 metrov od pláže Kastel a 1,7 km od pláže Ribon. Ubytovanie Holiday Home Hodak sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jungic, Rab

9,9

Apartment Jungic, Rab

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jungic, Rab. Situated in Banjol, 50 metres from Banjol Beach and 750 metres from Petrac Beach, Apartment Jungic, Rab features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Jungic, Rab sa nachádza v chorvátskom meste Banjol (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Located in Barbat na Rabu, just less than 1 km from Kastel Beach, Apartment Mira (RAB131) provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mira (RAB131) sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vita

9,9

Apartment Vita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vita. Apartmán Vita so záhradou a terasou sa nachádza v letovisku Rab. Počas pobytu môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Vita sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mare

9,9

Apartments Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mare. Situated 350 metres from Padova II Beach, Apartments Mare offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mare sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija Batistic Matesa

9,9

Apartments Marija Batistic Matesa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija Batistic Matesa. Situated in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Apartments Marija Batistic Matesa features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Marija Batistic Matesa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Kristina

9,8

Apartment Villa Kristina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Kristina. Situated in Supetarska Draga, on the island of Rab, Apartment Villa Kristina features a terrace with sea views. Ubytovanie Apartment Villa Kristina sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dijana

9,8

Apartmani Dijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dijana. Apartmány Dijana sa nachádzajú v Rabe a k dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartmani Dijana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Citypark Apartment

9,8

Citypark Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Citypark Apartment. Situated in the Palit district of Rab, just 2.4 km from Matovica Beach, Citypark Apartment features its guests with air conditioning, a restaurant, a bar... Ubytovanie Citypark Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vladimir 2836

9,8

Apartments Vladimir 2836

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vladimir 2836. Apartmány Vladimir 2836 sa nachádzajú v meste Rab na rovnomennom ostrove, 23 km od mesta Baška. Ponúkajú gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Vladimir 2836 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Trlika

9,8

Apartments Trlika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Trlika. Offering a terrace with sea views, Apartments Trlika is situated in Kampor, just a short walk from a sandy beach. Ubytovanie Apartments Trlika sa nachádza v chorvátskom meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidas at sea with pier

9,8

Apartments Vidas at sea with pier

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidas at sea with pier. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region with Mel Beach nearby, Apartments Vidas at sea with pier provides accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Vidas at sea with pier sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Miljenko - Matovica

9,8

Apartman Miljenko - Matovica

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Miljenko - Matovica. Located in Kampor in the Rab Island region and Matovica Beach reachable within a few steps, Apartman Miljenko - Matovica provides accommodation with free... Ubytovanie Apartman Miljenko - Matovica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Sanja

9,8

apartman Sanja

Ubytovanie (Apartmán) apartman Sanja. Located within the Kampor district in Rab, apartman Sanja has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytovanie apartman Sanja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Makaus

9,8

Apartments Makaus

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Makaus. Apartmány Makaus sa nachádzajú v obci Kampor, 2,5 km od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Makaus sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lidija

9,8

Apartments Lidija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lidija. Located in Rab, 2.6 km from Matovica Beach, Apartments Lidija provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytovanie Apartments Lidija sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Joy 4 ever

9,8

Villa Joy 4 ever

Ubytovanie (Penzión) Villa Joy 4 ever. Set in Banjol, 600 metres from Banjol Beach, Villa Joy 4 ever offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking, a garden... Ubytovanie Villa Joy 4 ever sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Blazenka

9,8

Villa Blazenka

Ubytovanie (Apartmány) Villa Blazenka. Villa Blazenka has garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 2.8 km from Matovica Beach. Ubytovanie Villa Blazenka sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rab City Apartment Greeny

9,8

Rab City Apartment Greeny

Ubytovanie (Apartmán) Rab City Apartment Greeny. Featuring air conditioning, Rab City Apartment Greeny offers accommodation in Rab, 200 metres from the Rab Old Town. Ubytovanie Rab City Apartment Greeny sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na chorvátskom ostrove Rab

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2576 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Rab v Chorvátsku.

Pre chorvátsky ostrov Rab odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Rab (1283), Barbat na Rabu (326), Lopar (323), Supetarska Draga (245), Banjol (190), Kampor (117), Mundanije (99), Otok Rab (0), Kampor (0), Arbe (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na chorvátskom ostrove Rab máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Kapulice (10*), Apartman Mira i Denis (10*), Apartman lucija (10*), Apartments Batistić (10*), Villa Bella (10*), adriatic (10*), Apartments Pahljina (10*), Apartment Banjol 23 (10*), Apartments Rezek (10*), Apartment Bozicevic (10*), Apartment Branka (10*), Maris (10*), Apartment Burin Dvor (10*), Villa Ester (10*), Apartments Casa Del Papa (9,9*), Apartments Krunoslava (9,9*), Apartment Ivica (9,9*), One bedroom apartment Šimičić (9,9*), Petiva House (9,9*), Villa Mora (9,9*), Villa Venka (9,9*), Begovi Dvori (9,9*), Holiday Home Lija Center (9,9*), Apartment Tonka.3 (9,9*), Apartments Flora 1 (9,9*), Villa Lucija (9,9*), Apartments Pribil 3125 (9,9*), Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 (9,9*), Apartments Amfora (9,9*), Apartment Mundanije (9,9*), Villa Ana (9,9*), Feel Good Apartment (9,9*), Holiday Home Hodak (9,9*), Apartment Jungic, Rab (9,9*), Apartment Mira (RAB131) (9,9*), Apartment Vita (9,9*), Apartments Mare (9,9*), Apartments Marija Batistic Matesa (9,9*), Apartment Villa Kristina (9,8*), Apartmani Dijana (9,8*), Citypark Apartment (9,8*), Apartments Vladimir 2836 (9,8*), Apartments Trlika (9,8*), Apartments Vidas at sea with pier (9,8*), Apartman Miljenko - Matovica (9,8*), apartman Sanja (9,8*), Apartments Casa Barbara (9,8*), Apartments Makaus (9,8*), Apartments Lidija (9,8*), Villa Joy 4 ever (9,8*), Villa Blazenka (9,8*).

Ostrov Rab môže byť skvelým miestom pre trávenie dovolenky v Chorvátsku.