Hľadať

Ubytovanie

Rab

Ubytování na Ostrově Rab Island

Ostrov Rab Island se nachází na území země Chorvátsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2576 hotelů a ubytování na ostrově Rab Island.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Rab

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Rab

Villa Bella

10

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Táto klimatizovaná vila sa nachádza v letovisku Banjol. Ponúka záhradu s vonkajším bazénom. Baška je vzdialená 24 km. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v chorvátskom meste 313 Banjol (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Apartments Batistić features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Batistić sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 50 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ester

10

Villa Ester

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ester. Villa Ester features garden views, free WiFi and free private parking, set in Lopar. Ubytovanie Villa Ester sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petiva House

9,9

Petiva House

Ubytovanie (Apartmány) Petiva House. Situated in Rab, 13 km from Lopar, Petiva House features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Petiva House sa nachádza v chorvátskom meste BANJOL 434 (Chorvátsko - Rab Island).

Villa Blazenka

9,9

Villa Blazenka

Ubytovanie (Apartmány) Villa Blazenka. Set in Rab, 14 km from Lopar, Villa Blazenka offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Villa Blazenka sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 91 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Miljenko - Matovica

9,9

Apartman Miljenko - Matovica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Miljenko - Matovica. Located within the Kampor district in Kampor, Apartman Miljenko - Matovica has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytovanie Apartman Miljenko - Matovica sa nachádza v chorvátskom meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island).

Holiday Home Lija Center

9,9

Holiday Home Lija Center

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lija Center. Dovolenkový dom Lija Center sa nachádza v meste Arbe a ponúka terasu. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady a Baška je vzdialená 24 km. Ubytovanie Holiday Home Lija Center sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lucija

9,9

Villa Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lucija. Villa Lucija is set in Rab, 6.6 km from Rab Ferry Port. Free WiFi is provided throughout the property. All units feature a TV. Ubytovanie Villa Lucija sa nachádza v chorvátskom meste Kampor 99 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Flora 1

9,9

Apartments Flora 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Flora 1. Set in Rab, 14 km from Lopar, Apartments Flora 1 offers free bikes and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Flora 1 sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 591 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tonka.3

9,9

Apartment Tonka.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tonka.3. Situated in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartment Tonka.3 has a terrace. Ubytovanie Apartment Tonka.3 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hodak

9,9

Holiday Home Hodak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hodak. Rekreačný dom Hodak sa nachádza v mestečku Rab a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Holiday Home Hodak sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island).

APP Rab Banjol 217

9,9

APP Rab Banjol 217

Ubytovanie (Dovolenkový dom) APP Rab Banjol 217. Providing a garden and a terrace, APP Rab Banjol 217 is located in the Banjol district in Banjol. Ubytovanie APP Rab Banjol 217 sa nachádza v chorvátskom meste 217 Banjol (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feel Good Apartment

9,9

Feel Good Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Feel Good Apartment. Set in Mundanije in the Rab Island region, Feel Good Apartment features a balcony. Ubytovanie Feel Good Apartment sa nachádza v chorvátskom meste 131 Mundanije (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

9,9

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563. Located in Mundanije in the Rab Island region, Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pribil 3125

9,9

Apartments Pribil 3125

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pribil 3125. Situated in Rab, 14 km from Lopar, Apartments Pribil 3125 features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Pribil 3125 sa nachádza v chorvátskom meste 25 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Jungic, Rab

9,9

Apartment Jungic, Rab

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jungic, Rab. Situated in Banjol, 15 km from Lopar, Apartment Jungic, Rab features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Jungic, Rab sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Providing free WiFi, Apartment Mira (RAB131) is located on the beachfront in Barbat na Rabu. The property has sea views and is 18 km from Lopar. Ubytovanie Apartment Mira (RAB131) sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Slavica

9,9

Apartmani Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Slavica. Located in Rab, 15 km from Lopar, Apartmani Slavica provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Slavica sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 791 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Padova II

9,9

Apartments Padova II

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Padova II. Set in Banjol, 14 km from Lopar, Apartments Padova II offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartments Padova II sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 445 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vladimir 2836

9,8

Apartments Vladimir 2836

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vladimir 2836. Apartmány Vladimir 2836 sa nachádzajú v meste Rab na rovnomennom ostrove, 23 km od mesta Baška. Ponúkajú gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Vladimir 2836 sa nachádza v chorvátskom meste Palit 94 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Trlika

9,8

Apartments Trlika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Trlika. Offering a terrace with sea views, Apartments Trlika is situated in Kampor, just a short walk from a sandy beach. Ubytovanie Apartments Trlika sa nachádza v chorvátskom meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidas at sea with pier

9,8

Apartments Vidas at sea with pier

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidas at sea with pier. Located in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Apartments Vidas at sea with pier provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vidas at sea with pier sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 120 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mora

9,8

Villa Mora

Ubytovanie (Vila) Villa Mora. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Mora is set in Banjol. Ubytovanie Villa Mora sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 548 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sandra

9,8

Sandra

Ubytovanie (Apartmány) Sandra. Ubytovacie zariadenie Sandra sa nachádza v meste Rab, 8 km od mesta Lopar, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sandra sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 241 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dijana

9,8

Apartmani Dijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dijana. Apartmány Dijana sa nachádzajú v Rabe a k dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartmani Dijana sa nachádza v chorvátskom meste Palit 89 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Branko. Ubytovacie zariadenie Apartment Branko sa nachádza v meste Lopar a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Branko sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Villa Zora

9,8

Apartmani Villa Zora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Villa Zora. Apartmány Villa Zora s bezplatným Wi-Fi a klimatizáciou sa nachádzajú v obci Lopar. Hostia môžu navštíviť záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Apartmani Villa Zora sa nachádza v chorvátskom meste 563 Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lupić

9,8

Haus Lupić

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Lupić. Ubytovacie zariadenie Bed&Breakfast Lupic sa nachádza v meste Rab, 27 km od obce Baška a ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Haus Lupić sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 629 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset House

9,8

Sunset House

Ubytovanie (Apartmány) Sunset House. Ubytovanie Sunset House s terasou sa nachádza v letovisku Rab. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sunset House sa nachádza v chorvátskom meste Kampor 339c (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rosana

9,8

Villa Rosana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rosana. Vila Rosana sa nachádza v meste Barbat na ostrove Rab. Ponúka vám vonkajší bazén a apartmány s terasou s výhľadom na more. Ubytovanie Villa Rosana sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 455d (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rab City Apartment Greeny

9,8

Rab City Apartment Greeny

Ubytovanie (Apartmán) Rab City Apartment Greeny. Featuring air conditioning, Rab City Apartment Greeny offers accommodation in Rab, 200 metres from the Rab Old Town. Ubytovanie Rab City Apartment Greeny sa nachádza v chorvátskom meste Jurja Barakovića 23 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Sanja

9,8

apartman Sanja

Ubytovanie (Apartmán) apartman Sanja. In a prime location in Kampor district of Rab, apartman Sanja has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie apartman Sanja sa nachádza v chorvátskom meste kampor 166/a (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lidija

9,8

Apartments Lidija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lidija. Located in Rab, 11 km from Lopar, Apartments Lidija provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Lidija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Makaus

9,8

Apartments Makaus

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Makaus. Apartmány Makaus sa nachádzajú v obci Kampor, 2,5 km od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Makaus sa nachádza v chorvátskom meste Kampor 116 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Pende

9,8

Kuća za odmor Pende

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Pende. Featuring a shared lounge and a terrace, Kuća za odmor Pende is situated in the Banjol district in Banjol. Ubytovanie Kuća za odmor Pende sa nachádza v chorvátskom meste 457 Banjol (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feel good apartment

9,8

Feel good apartment

Ubytovanie (Apartmán) Feel good apartment. Offering a garden and barbecue facilities, Feel good apartment is set in the Banjol district in Banjol. Ubytovanie Feel good apartment sa nachádza v chorvátskom meste 424 Banjol (Chorvátsko - Rab Island).

Captain's Apartment

9,8

Captain's Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Captain's Apartment. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, Captain's Apartment features a balcony and sea views. Ubytovanie Captain's Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 419 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Santino

9,8

Villa Santino

Ubytovanie (Vila) Villa Santino. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Villa Santino features accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytovanie Villa Santino sa nachádza v chorvátskom meste Bobotine 7 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Jasenka

9,8

Apartment Jasenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jasenka. Apartmán Jasenka je situovaný 24 km od obce Baška a ponúka ubytovanie v Starom meste Rab. Nachádza sa 47 km od Crikvenice. Ubytovanie Apartment Jasenka sa nachádza v chorvátskom meste Jurja Barakovića 19 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Manuela Lopar

9,8

Apartmani Manuela Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Manuela Lopar. Apartmani Manuela Lopar sa nachádza v meste Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartmani Manuela Lopar sa nachádza v chorvátskom meste Lopar 476 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman NiKi

9,8

Apartman NiKi

Ubytovanie (Apartmány) Apartman NiKi. Set in Rab, 1.2 km from Lopar, Apartman NiKi offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartman NiKi sa nachádza v chorvátskom meste Lopar 281 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI IVAN I RUŽA

9,8

APARTMANI IVAN I RUŽA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI IVAN I RUŽA. Set in Lopar, APARTMANI IVAN I RUŽA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie APARTMANI IVAN I RUŽA sa nachádza v chorvátskom meste Lopar 508 lopar 508 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Suite Nina

9,8

Beach Suite Nina

Ubytovanie (Apartmán) Beach Suite Nina. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Beach Suite Nina offers accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytovanie Beach Suite Nina sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 263 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070

9,8

Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070

Ubytovanie (Penzión) Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Lopar, 15 km od obce Baška. K dispozícii v ňom máte balkón. Jednotka má jedáleň a kuchyňu s chladničkou. Ubytovanie Apartments with a parking space Lopar (Rab) - 14070 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Pahljina Apartments

9,8

Pahljina Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pahljina Apartments. Apartmány Pahljina sa nachádzajú v meste Rab, 23 km od Bašky. Mesto Crikvenica je vzdialené 46 km. Ubytovanie Pahljina Apartments sa nachádza v chorvátskom meste 89 Palit (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jaška

9,8

Apartment Jaška

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jaška. Apartmán Jaška s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza na ostrove Rab, 19 km od obce Baška a 42 km od Crikvenice. Ubytovanie Apartment Jaška sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 78 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartman Petra

9,8

Apartman Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Petra. Ideally situated in Palit district of Rab, Apartman Petra has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Petra sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Aria

9,8

Apartment Aria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aria. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Aria provides accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Aria sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 250 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Picolo Paradiso

9,8

Apartments Picolo Paradiso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Picolo Paradiso. Set in Rab, 16 km from Lopar, Apartments Picolo Paradiso offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Picolo Paradiso sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 133 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ruža Mikelić

9,8

Apartments Ruža Mikelić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ruža Mikelić. Ubytovacie zariadenie Apartments Ruža Mikelić sa nachádza v meste Banjol, 2,6 km od mesta Rab a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartments Ruža Mikelić sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 579 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita 2

9,8

Apartments Anita 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita 2. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartments Anita 2 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Anita 2 sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 385 A (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)