Hľadať

Ubytovanie

Holiday Home Domy Dovolenkový dom

163 Barbat, 51280 Barbat na Rabu, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Domy. Situated in Barbat na Rabu, 1.1 km from Banjol Beach and 1.8 km from Petrac Beach, Holiday Home Domy offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Holiday Home Domy sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Popis ubytovania Holiday Home Domy

Padova III Beach is 2 km from the holiday home. The holiday home has 2 bedrooms, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower. 8 km from Petrac Beach, Holiday Home Domy offers a terrace and air conditioning. 1 km from Banjol Beach and 1. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Situated in Barbat na Rabu, 1. Toto ubytovanie sa nachádza 8 minút chôdze od pláže.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v chorvátskom meste Barbat na Rabu

Apartments Casa Del Papa

9,9

Apartments Casa Del Papa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Del Papa. Ubytovanie Apartments Casa del Papa sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu na ostrove Rab neďaleko pláže Kastel. Ubytovanie Apartments Casa Del Papa sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Amfora

9,9

Apartments Amfora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amfora. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Petrac Beach nearby, Apartments Amfora offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Amfora sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Located in Barbat na Rabu, just less than 1 km from Kastel Beach, Apartment Mira (RAB131) provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mira (RAB131) sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Villa Riva

9,7

Villa Riva

Ubytovanie (Apartmány) Villa Riva. Situated in Barbat na Rabu, 1.1 km from Banjol Beach and 1. Ubytovanie Villa Riva sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

MR. HALL Apartments

9,7

MR. HALL Apartments

Ubytovanie (Apartmány) MR. HALL Apartments. Ubytovacie zariadenie MR. HALL Apartments sa nachádza v meste Barbat na Rabu v Barbatskej štvrti, 1,2 km od pláže Kastel a 2,2 km od pláže Banjol. Ubytovanie MR. HALL Apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Biserka

9,6

Apartment Biserka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Biserka. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region and Banjol Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Biserka sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Nadia

9,6

Apartment Nadia

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nadia. Apartment Nadia features garden views, free WiFi and free private parking, set in Barbat na Rabu, 1.6 km from Ribon Beach. Ubytovanie Apartment Nadia sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Villa Harmony

9,6

Villa Harmony

Ubytovanie (Apartmány) Villa Harmony. Situated in Barbat na Rabu in the Rab Island region with Banjol Beach nearby, Villa Harmony features accommodation with free private parking, as well as... Ubytovanie Villa Harmony sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani B&S

9,6

Apartmani B&S

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani B&S. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region and Banjol Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani B&S sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

House Ema

9,6

House Ema

Ubytovanie (Vila) House Ema. House Ema is located in Barbat na Rabu and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 16 km from Lopar. Ubytovanie House Ema sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Ljubica

9,5

Apartments Ljubica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljubica. Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v meste Barbat na Rabu. Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Anita 1

9,5

Apartments Anita 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita 1. Apartmány Anita 1 sa nachádzajú v letovisku Barbat na Rabu a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Letovisko Baška je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartments Anita 1 sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartman Slavica

9,5

Apartman Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Slavica. Ubytovanie Apartman Slavica sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu na ostrove Rab, v blízkosti pláží Banjol a Sveti Ivan. Ubytovanie Apartman Slavica sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Tonka

9,5

Apartment Tonka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tonka. Set in Banjol in the Rab Island region, Apartment Tonka features a garden. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Tonka sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Rooms Marija

9,5

Rooms Marija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Marija. Zariadenie Rooms Marija je vzdialené 70 metrov od kamienkovej pláže a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a zariadeným balkónom... Ubytovanie Rooms Marija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Mario

9,4

Apartments Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Mario. Apartments Mario is situated in Barbat na Rabu and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartments Mario sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Trgići

9,4

Apartment Trgići

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trgići. Located in Barbat na Rabu, 1.9 km from Ribon Beach, Apartment Trgići provides accommodation with a terrace, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Apartment Trgići sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Marisol Barbat

9,4

Apartment Marisol Barbat

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marisol Barbat. Apartmán Marisol Barbat sa nachádza v meste Barbat na Rabu a hosťom ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a gril. Ubytovanie Apartment Marisol Barbat sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Matušan

9,4

Apartmani Matušan

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartmani Matušan. Located 1 km from Banjol Beach, Apartmani Matušan offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Matušan sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments and Rooms Vinko

9,3

Apartments and Rooms Vinko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments and Rooms Vinko. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Vinko sa nachádza v malom turistickom meste Barbat, vzdialenom len 10 metrov od mora. Ubytovanie Apartments and Rooms Vinko sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Studio Apartment Barbat 38a

9,3

Studio Apartment Barbat 38a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Barbat 38a. Studio Apartment Barbat 38a sa nachádza 25 km od Bašky a ponúka ubytovanie na ostrove Barbat na Rabe. Ubytovanie Studio Apartment Barbat 38a sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Krunić

9,3

Apartmani Krunić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krunić. Ubytovanie Apartmani Krunić sa nachádza v obci Barbat na Rabu na ostrove Rab, 300 metrov od pláže Banjol. Ubytovanie Apartmani Krunić sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Rukavina

9,2

Apartment Rukavina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rukavina. Apartmán Rukavina sa nachádza len pár krokov od mora v meste Barbat na Rabu. Ponúka vám klimatizáciu a zariadený balkón s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Rukavina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartman Andrea

9,2

Apartman Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Andrea. Set in the Barbat district of Barbat na Rabu, just 1. Ubytovanie Apartman Andrea sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

I&A House

9,2

I&A House

Ubytovanie (Apartmány) I&A House. Located in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, I&A House provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie I&A House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Maria Rab

9,1

Apartments Maria Rab

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maria Rab. Ubytovanie Apartmani Maria Rab sa nachádza v meste Barbat na Rabu, 200 metrov od pláže Kastel. Ubytovanie Apartments Maria Rab sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Ljerka

9

Apartment Ljerka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ljerka. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach nearby, Apartment Ljerka provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Ljerka sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Zekija

9

Apartment Zekija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zekija. Set 700 metres from Banjol Beach, Apartment Zekija offers accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Apartment Zekija sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Vila Anica

9

Vila Anica

Ubytovanie (Apartmány) Vila Anica. Vila Anica sa nachádza 300 metrov od pláže Kaštel a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Anica sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Fam. Grce

9

Fam. Grce

Ubytovanie (Apartmány) Fam. Grce. Ubytovacie zariadenie Fam. Grce sa nachádza v meste Barbat na Rabu a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, záhradu a súkromnú pláž. Ubytovanie Fam. Grce sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Anđela

9

Apartments Anđela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anđela. Offering a barbecue and terrace, Apartments Angel Barbat is located just steps away from the sea. Rab Old Town is 3 km away. Ubytovanie Apartments Anđela sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments and Rooms Villa Luci

8,9

Apartments and Rooms Villa Luci

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Villa Luci. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Villa Luci sa nachádza v meste Barbat, necelý 1 km od pláže Kastel a 2 km od pláže Ribon. Ubytovanie Apartments and Rooms Villa Luci sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Barbat II Croatia

8,8

Apartment Barbat II Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbat II Croatia. Set in Barbat na Rabu, within 1.3 km of Banjol Beach, Apartment Barbat II Croatia offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartment Barbat II Croatia sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

apartman Barbara

8,8

apartman Barbara

Ubytovanie (Apartmán) apartman Barbara. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, apartman Barbara can be found in Barbat na Rabu, close to Petrac Beach and less than 1... Ubytovanie apartman Barbara sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Nada

8,7

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nada. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Kastel Beach nearby, Apartment Nada offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Guest House Palme

8,7

Guest House Palme

Ubytovanie (Penzión) Guest House Palme. Penzión Guest House Palme sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu, 10 metrov od piesočnatej pláže. Ubytovanie Guest House Palme sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Pansion Ana

8,6

Pansion Ana

Ubytovanie (Penzión) Pansion Ana. Ubytovacie zariadenie Pansion Ana sa nachádza pri pláži v mestečku Barbat na ostrove Rab a ponúka trojhviezdičkové ubytovanie, spoločenskú miestnosť,... Ubytovanie Pansion Ana sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Rooms Branka

8,6

Rooms Branka

Ubytovanie (Penzión) Rooms Branka. Ubytovacie zariadenie Rooms Branka sa nachádza na pobreží v letovisku Barbat na Rabu. Ubytovanie Rooms Branka sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Petra

8,6

Apartments Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petra. Apartmány Petra sa nachádza v meste Barbat na Rabu a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a gril. Ubytovanie Apartments Petra sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Blue

8,6

Apartments Blue

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Blue. Ubytovanie Apartments Blue sa nachádza v meste Barbat na ostrove Rab, 1,6 km od pláže Banjol. Ubytovanie Apartments Blue sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Debelic

8,5

Apartments Debelic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Debelic. Located 2.9 km from Sveti Ivan Beach, Apartments Debelic offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Debelic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Barbat KL-1773

8

Apartment Barbat KL-1773

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbat KL-1773. Apartment Barbat KL-1773 is set in Barbat na Rabu. This apartment also has free WiFi. Ubytovanie Apartment Barbat KL-1773 sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Petar

7,9

Apartments Petar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petar. Apartments Petar provides accommodation located in Barbat na Rabu, 1.4 km from Banjol Beach and 2 km from Kastel Beach. Ubytovanie Apartments Petar sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Studio Apartment in Barbat

7,9

Studio Apartment in Barbat

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Barbat. Studio Apartment in Barbat, a property with barbecue facilities, is set in Barbat na Rabu, 600 metres from Banjol Beach. Ubytovanie Studio Apartment in Barbat sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Vila Miranda

7,9

Apartments Vila Miranda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Miranda. Vila Miranda má výbornú polohu hneď pri mori v dedinke Barbat a ponúka vám záhradu so sviežou zeleňou, v ktorej nájdete levanduľu, palmy a olivovníky. Ubytovanie Apartments Vila Miranda sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Kesic

7,7

Apartments Kesic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kesic. Ubytovacie zariadenie Apartments Kesic sa nachádza v meste Barbat na Rabu na ostrove Rab, neďaleko pláží Banjol a Kastel. Ubytovanie Apartments Kesic sa nachádza v chorvátskom meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).