Hľadať

Ubytovanie

Zadar

Ubytovanie v chorvátskom regióne Zadar

Region Zadar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17303 hotelov a ubytovanie v regióne Zadar.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Zadar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Zadar

Mobilna kućica Luka

10

Mobilna kućica Luka

Ubytovanie (Kemping) Mobilna kućica Luka. Situated in Sveti Filip i Jakov, 38 km from Vodice, Mobilna kućica Luka features a bar and free WiFi. Ubytovanie Mobilna kućica Luka sa nachádza v chorvátskom meste 26 Put Primorja (Chorvátsko - Zadar).

Villa Arancia

10

Villa Arancia

Ubytovanie (Vila) Villa Arancia. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Arancia is situated in Kožino. Ubytovanie Villa Arancia sa nachádza v chorvátskom meste Donja Kuntrada 3A (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tereza

10

Tereza

Ubytovanie (Apartmány) Tereza. Ubytovacie zariadenie Tereza sa nachádza v meste Obrovac. Ponúka bezplatné bicykle, reštauráciu a bowlingovú dráhu. Ubytovanie Tereza sa nachádza v chorvátskom meste Vozarica 93 A Krusevo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marko

10

Apartman Marko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marko. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a patiom sa nachádza na ostrove Vir. Ubytovanie Apartman Marko sa nachádza v chorvátskom meste Miljkovica XXVIII Miljkovica 4 (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Kolić

10

Apartman Kolić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kolić. Apartman Kolić is set in Seline and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Kolić sa nachádza v chorvátskom meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Danijel

10

Apartman Danijel

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danijel. Apartman Danijel is set in Sveti Filip i Jakov and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartman Danijel sa nachádza v chorvátskom meste 24 Put Primorja (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Elvira

10

Apartments Elvira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elvira. Ubytovacie zariadenie Apartments Elvira sa nachádza v mestečku Zaton, 14 km od mesta Vir a poskytuje bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Elvira sa nachádza v chorvátskom meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Donatella

10

Holiday home Donatella

Ubytovanie (Vila) Holiday home Donatella. Holiday home Donatella is situated in Posedarje and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Donatella sa nachádza v chorvátskom meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment Iadera

10

Luxury Apartment Iadera

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment Iadera. Located in Zadar, within 2.3 km of Palace of the Governor General and 4. Ubytovanie Luxury Apartment Iadera sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Apartment No.8

10

Deluxe Apartment No.8

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Apartment No.8. Boasting garden views, Deluxe Apartment No.8 features accommodation with a garden and a patio, around 4.3 km from Zadar National Museum. Ubytovanie Deluxe Apartment No.8 sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytovanie Apartment Blue Paradise sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytovanie (Penzión) Apartments Cvita Ugljan. Apartmány Cvita Ugljan sa nachádzajú v Ugljane, 12 km od Zadaru, a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Ivana Brčića 4 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nada

10

Villa Nada

Ubytovanie (Vila) Villa Nada. Situated in Zadar, within a few steps of Palace of the Governor General and 1. Ubytovanie Villa Nada sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivkica

10

Apartment Ivkica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivkica. Apartmán Ivkica sa nachádza v letovisku Nin a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Počas pobytu tu môžete využívať gril. Ubytovanie Apartment Ivkica sa nachádza v chorvátskom meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Sara

10

Apartmani Sara

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sara. Ubytovacie zariadenie Apartmani Sara sa nachádza v obci Bibinje, 34 km od mesta Vir. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sara sa nachádza v chorvátskom meste 4 Trsina ulica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tina

10

Apartman Tina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tina. Apartman Tina is situated in Vir and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Tina sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Srid Kućice XIV (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lucija Vir

10

Lucija Vir

Ubytovanie (Apartmán) Lucija Vir. Apartmán Lucija Vir sa nachádza 24 km od mesta Zadar a 33 km od mesta Novalja. Ponúka vám ubytovanie v obci Vir. Ubytovanie Lucija Vir sa nachádza v chorvátskom meste Lučica XXXVIII/8 (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Toma

10

Apartment Toma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Toma. Apartment Toma is set in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Toma sa nachádza v chorvátskom meste Brune Busica 24 (Chorvátsko - Zadar).

Villa Lu-Ma

10

Villa Lu-Ma

Ubytovanie (Vila) Villa Lu-Ma. Ubytovanie Villa Lu-Ma sa nachádza na pláži v meste Turanj a ponúka súkromný bazén. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 7 km od Biogradu na Moru. Ubytovanie Villa Lu-Ma sa nachádza v chorvátskom meste Obala Franje Tuđmana 37 (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 340 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CROWONDER Bay Villa

10

CROWONDER Bay Villa

Ubytovanie (Vila) CROWONDER Bay Villa. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, CROWONDER Bay Villa is located in Bibinje. Ubytovanie CROWONDER Bay Villa sa nachádza v chorvátskom meste 54 Put Sv. Marije (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 257 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lipotica

10

Lipotica

Ubytovanie (Apartmán) Lipotica. Set in Zadar, 700 metres from The Museum of Ancient Glass and less than 1 km from Zadar People's Square, Lipotica offers air-conditioned accommodation with... Ubytovanie Lipotica sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house MIA

10

Holiday house MIA

Ubytovanie (Vila) Holiday house MIA. Featuring a garden, private pool and garden views, Holiday house MIA is located in Murvica. Ubytovanie Holiday house MIA sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zadar - 13850

10

Apartments with a parking space Zadar - 13850

Ubytovanie (Penzión) Apartments with a parking space Zadar - 13850. Apartment Zadar 13850a offers accommodation in Zadar. The property features views of the sea and is 100 metres from Church of Our Lady of Health. Ubytovanie Apartments with a parking space Zadar - 13850 sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Frankie Paradise

10

Holiday home Frankie Paradise

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Frankie Paradise. Holiday home Frankie Paradise sa nachádza v meste Zaton a hosťom ponúka bezplatné bicykle. V tomto dovolenkovom dome je k dispozícii gril a bezplatné... Ubytovanie Holiday home Frankie Paradise sa nachádza v chorvátskom meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vujić

10

Apartments Vujić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vujić. Ubytovacie zariadenie Apartments Vujić sa nachádza len pár krokov od piesočnatej pláže a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s klimatizáciou a... Ubytovanie Apartments Vujić sa nachádza v chorvátskom meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Beach apartment M & B

10

Beach apartment M & B

Ubytovanie (Apartmány) Beach apartment M & B. Situated in Poljana, Beach apartment M & B features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Beach apartment M & B sa nachádza v chorvátskom meste Put sv.Petra 25 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Gellia. Dovolenkový dom Villa Gellia sa nachádza v obci Ugljan a má súkromný bazén, kuchyňu a výhľad na more. Ubytovacie zariadenie ponúka terasu a výhľad na... Ubytovanie Villa Gellia sa nachádza v chorvátskom meste Put Punte 13 (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Mirela 30

10

Apartments Mirela 30

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirela 30. Set in Preko in the Ugljan Island region, Apartments Mirela 30 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Mirela 30 sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Sajković

10

Apartment Sajković

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sajković. Apartmán Sajković sa nachádza v meste Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Sajković sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Šimuna Kožićića Benje 43 (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hedon-Stone

10

Hedon-Stone

Ubytovanie (Apartmány) Hedon-Stone. Set 1.2 km from Paklenica National Park, Hedon-Stone offers accommodation with a balcony, as well as free bikes and a garden. Ubytovanie Hedon-Stone sa nachádza v chorvátskom meste Kneza Višeslava 1C (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bonita

10

Villa Bonita

Ubytovanie (Vila) Villa Bonita. Featuring pool views, Villa Bonita offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around 2. Ubytovanie Villa Bonita sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Zadar

10

One-Bedroom Apartment in Zadar

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Zadar. One-Bedroom Apartment in Zadar in Zadar features accommodation with free WiFi, 500 metres from Old Port of Foša, 600 metres from Zadar City Gate and 1. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Zadar sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

After All

10

After All

Ubytovanie (Apartmán) After All. Ubytovacie zariadenie After All s bezplatným Wi-Fi vzdialené 300 metrov od pláže je apartmán s vlastným stravovaním, ktorý má vlastný bazén, záhradu a... Ubytovanie After All sa nachádza v chorvátskom meste Kralja Tomislava 23 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Julija

10

Apartment Julija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Julija. Situated in Zadar, 5 km from Palace of the Governor General and 7 km from Zadar National Museum, Apartment Julija features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartment Julija sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Baredine

10

Apartman Baredine

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Baredine. Apartmán Baredine ponúka ubytovanie v letovisku Maslenica. Ubytovanie Apartman Baredine sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PORAT 2

10

PORAT 2

Ubytovanie (Apartmán) PORAT 2. Set in Ljubač in the Zadar County region, PORAT 2 has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 37 km from Pag. Ubytovanie PORAT 2 sa nachádza v chorvátskom meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maslina

10

Maslina

Ubytovanie (Apartmán) Maslina. Located in Kožino in the Zadar County region, Maslina has a garden. Ubytovanie Maslina sa nachádza v chorvátskom meste 22 Put svetog Bartula 22 (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Robinson

10

Apartment Robinson

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Robinson. Apartment Robinson is situated in Podvršje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Robinson sa nachádza v chorvátskom meste Podvršje (Chorvátsko - Zadar).

Apartment & Rooms Neno

10

Apartment & Rooms Neno

Ubytovanie (Penzión) Apartment & Rooms Neno. Ubytovacie zariadenie Apartment & Rooms Neno sa nachádza v obci Tribanj-Krušćica a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment & Rooms Neno sa nachádza v chorvátskom meste TribanjKrušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartment 20

10

apartment 20

Ubytovanie (Apartmán) apartment 20. Set in Sveti Filip i Jakov in the Zadar County region, apartment 20 has a balcony. Ubytovanie apartment 20 sa nachádza v chorvátskom meste Mala Ulica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163

10

Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163

Ubytovanie (Penzión) Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163. Tento apartmán s patiom sa nachádza v letovisku Iž Mali, 12 km od Zadaru. Naskytá sa odtiaľto výhľad na more. Ubytovanie Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Seaside Novigrad

10

Apartment Seaside Novigrad

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Seaside Novigrad. Ubytovanie Apartment Seaside Novigrad sa nachádza v meste Novigrad Dalmatia a ponúka terasu. Je to ubytovanie na pláži s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Seaside Novigrad sa nachádza v chorvátskom meste Novigrad Dalmatia (Chorvátsko - Zadar).

Vila Vicko

10

Vila Vicko

Ubytovanie (Apartmán) Vila Vicko. Vila Vicko is set in Poljica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vila Vicko sa nachádza v chorvátskom meste Poljica (Chorvátsko - Zadar).

House Marija

10

House Marija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Marija. Ubytovacie zariadenie House Marija sa nachádza v meste Zaton, 13 km od mesta Vir. Ubytovanie House Marija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Dvori Dida Mile

10

Holiday Home Dvori Dida Mile

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Dvori Dida Mile. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Dvori Dida Mile s vonkajším bazénom sa nachádza v meste Donje Raštane. Ubytovanie Holiday Home Dvori Dida Mile sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Sakarun

10

Guest House Sakarun

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sakarun. Penzión Guest House Sakarun sa nachádza v letovisku Veli Rat, necelý 1 km od pláže Saharun. Ubytovanie Guest House Sakarun sa nachádza v chorvátskom meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Very Good Life

10

Apartments Very Good Life

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Very Good Life. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v meste Preko. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi a prístup do sauny. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nada

10

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Apartment Nada is set in Vir. The accommodation is 12 km from Nin, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v chorvátskom meste 59a (Chorvátsko - Zadar).

Studio apartman Giardino

10

Studio apartman Giardino

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Giardino. Set in Vir in the Zadar County region, Studio apartman Giardino features a patio and garden views. Ubytovanie Studio apartman Giardino sa nachádza v chorvátskom meste Put Slatine 26a (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Punta LUX

10

Punta LUX

Ubytovanie (Apartmán) Punta LUX. Punta LUX is located in Sukošan and offers a garden and water sports facilities. Ubytovanie Punta LUX sa nachádza v chorvátskom meste Sukošan (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Vila Emma

10

Holiday Home Vila Emma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vila Emma. Dovolenkový dom Vila Emma sa nachádza v meste Debeljak a ponúka sezónny vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, recepciu otvorenú 24 hodín... Ubytovanie Holiday Home Vila Emma sa nachádza v chorvátskom meste Debeljak 11 (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Zadar

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Zadar