Hľadať

Ubytovanie

Zadar

V chorvátskom regióne Zadar (Chorvátsko) máme celkom 17303 hotelov a ubytovanie.

Pre chorvátsku destináciu Zadar odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Zadar (3687), Vir (1193), Biograd na Moru (914), Pag (787), Starigrad-Paklenica (724), Bibinje (601), Sukošan (546), Privlaka (513), Nin (477), Petrčane (331). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Zadar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Zadar

JURE

10

JURE

Ubytovanie (Apartmán) JURE. Situated in Sali in the Dugi Otok region, JURE has a patio. Ubytovanie JURE sa nachádza v chorvátskom meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

APATMAN 4 PALME

10

APATMAN 4 PALME

Ubytovanie (Apartmán) APATMAN 4 PALME. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, APATMAN 4 PALME can be found in Starigrad-Paklenica, close to Beach Plantaža and 1. Ubytovanie APATMAN 4 PALME sa nachádza v chorvátskom meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Marino- Studio Apartments

10

Apartments Marino- Studio Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marino- Studio Apartments. Located in Vir in the Zadar County region and Radovanjica Beach reachable within 500 metres, Apartments Marino- Studio Apartments provides accommodation... Ubytovanie Apartments Marino- Studio Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Vir (Chorvátsko - Zadar).

Coelum Apartment

10

Coelum Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Coelum Apartment. Offering city views, Coelum Apartment is an accommodation located in Zadar, 1.2 km from Karma Beach and 1.4 km from Maestrala Beach. Ubytovanie Coelum Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

Villa Perina Biograd, something completely different

10

Villa Perina Biograd, something completely different

Ubytovanie (Vila) Villa Perina Biograd, something completely different. Featuring an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a bar, Villa Perina Biograd, something completely different offers accommodation in Biograd na... Ubytovanie Villa Perina Biograd, something completely different sa nachádza v chorvátskom meste Biograd na Moru (Chorvátsko - Zadar).

R&B Family Apartments

10

R&B Family Apartments

Ubytovanie (Dovolenkový dom) R&B Family Apartments. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, R&B Family Apartments can be found in Sveti Filip i Jakov, close to Beach Morovićka Turanj... Ubytovanie R&B Family Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Filip i Jakov (Chorvátsko - Zadar).

Silba Belvedere (2) 45m from the beach

10

Silba Belvedere (2) 45m from the beach

Ubytovanie (Apartmán) Silba Belvedere (2) 45m from the beach. Located in Silba in the Zadar County region, Silba Belvedere (2) 45m from the beach features a balcony and sea views. Ubytovanie Silba Belvedere (2) 45m from the beach sa nachádza v chorvátskom meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Mobile home Cube, 3 bedrooms, free parking, wifi

10

Mobile home Cube, 3 bedrooms, free parking, wifi

Ubytovanie (Kemping) Mobile home Cube, 3 bedrooms, free parking, wifi. Located in Biograd na Moru, 150 metres from Soline Beach and 550 metres from Dražica Beach, Mobile home Cube, 3 bedrooms, free parking, wifi provides... Ubytovanie Mobile home Cube, 3 bedrooms, free parking, wifi sa nachádza v chorvátskom meste Biograd na Moru (Chorvátsko - Zadar).

Penthouse Diem

10

Penthouse Diem

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Diem. Situated in Zadar, Penthouse Diem features accommodation with a private pool, a balcony and sea views. Ubytovanie Penthouse Diem sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

VILLA KARLA

10

VILLA KARLA

Ubytovanie (Vila) VILLA KARLA. VILLA KARLA is situated in Pridraga and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie VILLA KARLA sa nachádza v chorvátskom meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Maella

10

Apartments Maella

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maella. Situated in Zadar in the Zadar County region and Diklovac Beach reachable within less than 1 km, Apartments Maella features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Maella sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments "Mulo" beachfront

10

Apartments "Mulo" beachfront

Ubytovanie (Apartmán) Apartments "Mulo" beachfront. Ubytovacie zariadenie Apartments "Mulo" beachfront sa nachádza pri pláži v obci Vrsi 400 metrov od pláže Punta Velebit a necelý 1 km od pláže Školjić. Ubytovanie Apartments "Mulo" beachfront sa nachádza v chorvátskom meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Mali raj

10

Apartman Mali raj

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mali raj. Located in Pakoštane, 200 metres from Punta Beach and 250 metres from Janice Beach, Apartman Mali raj offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Apartman Mali raj sa nachádza v chorvátskom meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar).

Villa Kameni dvori

10

Villa Kameni dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Kameni dvori. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Kameni dvori features accommodation in Sveti Filip i Jakov with free WiFi and pool... Ubytovanie Villa Kameni dvori sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Filip i Jakov (Chorvátsko - Zadar).

VILLA APARTMENTS FILIP

10

VILLA APARTMENTS FILIP

Ubytovanie (Penzión) VILLA APARTMENTS FILIP. Located in Starigrad-Paklenica, within 2.1 km of Beach Vecka Kula and 1. Ubytovanie VILLA APARTMENTS FILIP sa nachádza v chorvátskom meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar).

My Apartment

10

My Apartment

Ubytovanie (Apartmán) My Apartment. Situated in Zadar, 1.2 km from Karma Beach, 1.4 km from Maestrala Beach and 800 metres from The Captain's Tower, My Apartment features accommodation with a... Ubytovanie My Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Home Dora

10

Mobile Home Dora

Ubytovanie (Apartmán) Mobile Home Dora. Ubytovacie zariadenie Mobile Home Dora sa nachádza v letovisku Ražanac 2 km od verejnej pláže Ljubac a 2,5 km od pláže Ljubac a ponúka ubytovanie s terasou... Ubytovanie Mobile Home Dora sa nachádza v chorvátskom meste Ražanac (Chorvátsko - Zadar).

Smokrović *2*

10

Smokrović *2*

Ubytovanie (Apartmán) Smokrović *2*. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Smokrović *2* is situated in Starigrad-Paklenica. Ubytovanie Smokrović *2* sa nachádza v chorvátskom meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Luce

10

Apartmani Luce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luce. Ubytovacie zariadenie Apartmani Luce sa nachádza len pár krokov od pláže Kolovare a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartmani Luce sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Roko

10

Apartment Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko. Ubytovacie zariadenie Apartment Roko sa nachádza v meste Ugljan a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a gril. Tento apartmán pri pláži má patio. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v chorvátskom meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytovanie (Penzión) Apartments Cvita Ugljan. Ubytovacie zariadenie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza na ostrove Ugljan a ponúka bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch a izby s... Ubytovanie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartmani Mila

10

Apartmani Mila

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mila. Ubytovanie Apartmani Mila sa nachádza v obci Gornji Karin, 33 km od Bibinje. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán ponúka aj terasu. Ubytovanie Apartmani Mila sa nachádza v chorvátskom meste Gornji Karin (Chorvátsko - Zadar).

Studio Lavdara 435b

10

Studio Lavdara 435b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Lavdara 435b. Štúdio Lavdara 435b sa nachádza na ostrove Lavdara, 3 km od letoviska Sali a 25 km od Zadaru. Ubytovanie Studio Lavdara 435b sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Dugi Otok).

Studio Apartment Lanterna

10

Studio Apartment Lanterna

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Lanterna. Boasting garden views, Studio Apartment Lanterna offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Palace of the Governor... Ubytovanie Studio Apartment Lanterna sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Home HappyNest

10

Mobile Home HappyNest

Ubytovanie (Kemping) Mobile Home HappyNest. Located 2.6 km from Dog Beach Bartovica, Mobile Home HappyNest provides accommodation with a restaurant, a bar and a 24-hour front desk for your... Ubytovanie Mobile Home HappyNest sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Mobilna kućica Luka

10

Mobilna kućica Luka

Ubytovanie (Kemping) Mobilna kućica Luka. Situated in Sveti Filip i Jakov, 100 metres from Iza Banja Beach, Mobilna kućica Luka features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to... Ubytovanie Mobilna kućica Luka sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Filip i Jakov (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Luka

10

Apartment Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luka. Apartmán Luka sa nachádza v Bibinje a ponúka gril. Jeho súčasťou je aj terasa. V celom objekte môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Luka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Paklenica Noa

10

Apartmani Paklenica Noa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Paklenica Noa. Ubytovacie zariadenie Apartmani Paklenica Noa sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 400 metrov od pláže Seline a necelý 1 km od pláže Večka Kula. Ubytovanie Apartmani Paklenica Noa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Ubytovacie zariadenie Apartmet Blue Paradise sa nachádza v meste Preko, len pár krokov od pláže Bilišće a 350 metrov od pláže Preko. Ubytovanie Apartment Blue Paradise sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Villa Aldonna

10

Villa Aldonna

Ubytovanie (Vila) Villa Aldonna. Situated in Bibinje, within 450 metres of Beach Punta Rozica and less than 1 km of Na Škaljici Beach, Villa Aldonna offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Villa Aldonna sa nachádza v chorvátskom meste Bibinje (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Kolić

10

Apartman Kolić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kolić. Apartman Kolić is set in Seline and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartman Kolić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Jurić

10

Apartmani Jurić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jurić. Ubytovanie Apartmani Jurić sa nachádza v meste Vir, 300 metrov od pláže Radovanjica a 400 metrov od pláže Luka. Ubytovanie Apartmani Jurić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Marko

10

Apartman Marko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marko. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a patiom sa nachádza na ostrove Vir. Ubytovanie Apartman Marko sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Preko Apartmants

10

Preko Apartmants

Ubytovanie (Apartmány) Preko Apartmants. Apartmány Preko s grilom a výhľadom na more sa nachádzajú v meste Preko na ostrove Ugljan. Zadar je vzdialený 23 km. Ubytovanie Preko Apartmants sa nachádza v chorvátskom meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Toquilla

10

Toquilla

Ubytovanie (Vila) Toquilla. Ubytovacie zariadenie Toquilla sa nachádza v meste Sukošan, 400 metrov od pláže Dječji raj a 650 metrov od pláže Soline. Ubytovanie Toquilla sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Tereza

10

Tereza

Ubytovanie (Apartmány) Tereza. Ubytovacie zariadenie Tereza sa nachádza v meste Obrovac. Ponúka bezplatné bicykle, reštauráciu a bowlingovú dráhu. Ubytovanie Tereza sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Casa Vito

10

Casa Vito

Ubytovanie (Apartmány) Casa Vito. Ubytovacie zariadenie Casa Vito ponúka ubytovanie v obci Ninske Vodice, 3 km od mesta Nin a 600 metrov od piesočnatej pláže. Ubytovanie Casa Vito sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

House Danica

10

House Danica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Danica. Ubytovacie zariadenie House Danica sa nachádza pri pláži v meste Obrovac v Zadarskej župe a má terasu a záhradu. Ubytovanie House Danica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Iris

10

Iris

Ubytovanie (Apartmán) Iris. Iris has a patio and is set in Zadar, within just 1.8 km of Maestrala Beach and 1.9 km of Karma Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Iris sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Donatella

10

Holiday home Donatella

Ubytovanie (Vila) Holiday home Donatella. Holiday home Donatella is situated in Posedarje and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Donatella sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zadar).

Legacy Marine2 - Zadar, Luxury Suites

10

Legacy Marine2 - Zadar, Luxury Suites

Ubytovanie (Apartmán) Legacy Marine2 - Zadar, Luxury Suites. Offering free WiFi and free private parking, Legacy Marine2 - Zadar, Luxury Suites is located in Zadar, within just less than 1 km of Kolovare Beach. Ubytovanie Legacy Marine2 - Zadar, Luxury Suites sa nachádza v chorvátskom meste Zadar (Chorvátsko - Zadar).

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

10

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054. Boasting a year-round outdoor pool, Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 in Neviđane offers accommodation with free... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 sa nachádza v chorvátskom meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Zadar

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Zadar

Ubytovanie v chorvátskej destinácii Zadar

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17303 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Zadar.

Pre chorvátsku destináciu Zadar odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Zadar (3687), Vir (1193), Biograd na Moru (914), Pag (787), Starigrad-Paklenica (724), Bibinje (601), Sukošan (546), Privlaka (513), Nin (477), Petrčane (331). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V chorvátskom regióne Zadar máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartmani Luce (10*), Villa Perina Biograd, something completely different (10*), Smokrović *2* (10*), Villa Kameni dvori (10*), VILLA APARTMENTS FILIP (10*), My Apartment (10*), Mobile Home Dora (10*), Apartment As (10*), Apartmani Mila (10*), Apartmani Paklenica Noa (10*).

Region Zadar môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky v Chorvátsku.