Hľadať

Ubytovanie

Pag

Na ostrově Pag (Chorvátsko) máme celkem 4268 hotelů a ubytování.

Pre chorvátsky ostrov Pag odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Novalja (1748), Pag (787), Povljana (323), Zubovići (284), Mandre (191), Metajna (176), Kolan (172), Stara Novalja (170), Kustići (106), Lun (102). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Pag

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Pag

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytovanie Adriatic House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Ubytovacie zariadenie Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi sa nachádza v meste Novalja a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na more. Ubytovanie Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vanilla

10

Apartment Vanilla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytovanie Apartment Vanilla sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bevanda

10

Villa Bevanda

Ubytovanie (Vila) Villa Bevanda. Featuring pool views, Villa Bevanda offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Mihovilje Beach. Ubytovanie Villa Bevanda sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 367 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment GARDEN

10

Apartment GARDEN

Ubytovanie (Apartmán) Apartment GARDEN. Situated in Mandre, 200 metres from Lanterna Beach, Apartment GARDEN features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytovanie Apartment GARDEN sa nachádza v chorvátskom meste Mandre (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment SUN

10

Apartment SUN

Ubytovanie (Apartmán) Apartment SUN. Ubytovacie zariadenie SUN Apartment sa nachádza v letovisku Mandre, len pár krokov od západnej pláže Mandre a 300 metrov od pláže Lanterna. Ubytovanie Apartment SUN sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Elenor

10

Apartments Elenor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elenor. Offering a garden and barbecue, Apartments Elenor is located in Mandre. Zadar is 48 km away. All units feature a seating area. Ubytovanie Apartments Elenor sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

After All

10

After All

Ubytovanie (Apartmán) After All. Ubytovacie zariadenie After All s bezplatným Wi-Fi vzdialené 300 metrov od pláže je apartmán s vlastným stravovaním, ktorý má vlastný bazén, záhradu a... Ubytovanie After All sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 299 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lucija

10

Apartmani Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lucija. Situated in Mandre in the Pag Island region and Lanterna Beach reachable within 1 km, Apartmani Lucija features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Lucija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Melody Novalja

10

Villa Melody Novalja

Ubytovanie (Vila) Villa Melody Novalja. Villa Melody Novalja sa nachádza v mestečku Stara Novalja, 43 km od letoviska Baška. Ubytovanie Villa Melody Novalja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Pipula

10

Apartmani Pipula

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Pipula. Ubytovanie Apartmani Pipula sa nachádza necelý 1 km od pláže Ručica a ponúka bezplatné bicykle a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Pipula sa nachádza v chorvátskom meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rina

10

Apartment Rina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rina. Apartmán Rina sa nachádza v letovisku Povljana. Ponúka prístup k balkónu. Ubytovanie Apartment Rina sa nachádza v chorvátskom meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Subašić

10

Apartmani Subašić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Subašić. Ubytovanie Apartmani Subašić sa nachádza v meste Pag na ostrove Pag, 250 metrov od pláže Bašaca. Ponúka záhradu, gril a zdarma Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Subašić sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Anloma Lorainne

10

Apartmani Anloma Lorainne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Anloma Lorainne. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartmani Anloma Lorainne can be found in Povljana, close to Perilo Beach and 750 metres from... Ubytovanie Apartmani Anloma Lorainne sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytovanie Apartman Petra sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bozi, luxury apartment by the beach for 8

10

Bozi, luxury apartment by the beach for 8

Ubytovanie (Apartmán) Bozi, luxury apartment by the beach for 8. Ubytovanie Bozi, luxury apartment by the beach for 8 sa nachádza na pláži Mandre, 200 metrov od pláže Lokva East a 300 metrov od pláže Mandre West. Ubytovanie Bozi, luxury apartment by the beach for 8 sa nachádza v chorvátskom meste Mandre (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kristal Paris Apartments

10

Kristal Paris Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Kristal Paris Apartments. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden as well as barbecue facilities, Kristal Paris Apartments is located in Novalja, within 2 km of Čatare... Ubytovanie Kristal Paris Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vesna Pag

10

Apartman Vesna Pag

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vesna Pag. Ubytovanie Apartmani Vesna Pag sa nachádza v letovisku Pag a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Hostia môžu využívať klimatizáciu. Ubytovanie Apartman Vesna Pag sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Yellow House Experience

10

Yellow House Experience

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Yellow House Experience. Providing garden views, Yellow House Experience in Pag provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Yellow House Experience sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN GALA 3

10

APARTMAN GALA 3

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN GALA 3. APARTMAN GALA 3 is located in Pag and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie APARTMAN GALA 3 sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salt & Stone Villa

10

Salt & Stone Villa

Ubytovanie (Apartmán) Salt & Stone Villa. Ubytovacie zariadenie Salt & Stone Villa sa nachádza v meste Pag, 200 metrov od pláže Bošana a 600 metrov od pláže Rozin Bok. Ubytovanie Salt & Stone Villa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Mobile homes Ante Mali

10

Mobile homes Ante Mali

Ubytovanie (Kemping) Mobile homes Ante Mali. Providing garden views, Mobile homes Ante Mali in Kolan provides accommodation, a restaurant, a fitness centre, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Mobile homes Ante Mali sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

vila H.A.J.

10

vila H.A.J.

Ubytovanie (Apartmán) vila H.A.J.. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, vila H.A.J. Is set in Košljun. Ubytovanie vila H.A.J. sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Giovanni Apartments Family Resort

10

Giovanni Apartments Family Resort

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Giovanni Apartments Family Resort. Set in Mandre, Giovanni Apartments Family Resort offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Giovanni Apartments Family Resort sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic House. Set less than 1 km from Gaj Beach, a 12-minute walk from Lokunje Beach and 1 km from Babe Beach, Adriatic House offers accommodation situated in Novalja. Ubytovanie Adriatic House sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pepi

10

Apartment Pepi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pepi. Situated in Povljana, 300 metres from Perilo Beach and 650 metres from Beach Livade i Obatnice, Apartment Pepi features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Pepi sa nachádza v chorvátskom meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tomislav II

9,9

Apartments Tomislav II

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav II. Set 1.7 km from Strasko Beach, Apartments Tomislav II offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tomislav II sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ferdinanda

9,9

Apartmani Ferdinanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ferdinanda. Apartmány Ferdinanda sa nachádzajú v meste Kustići a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a ubtovacie jednotky vybavené kuchyňou. Ubytovanie Apartmani Ferdinanda sa nachádza v chorvátskom meste Kustići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Edi

9,9

Apartments Edi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Edi. Apartmány Edi sa nachádzajú v meste Pag a ponúkajú ubytovanie v jednotkách vybavených TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Edi sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivo. Tento apartmán s terasou sa nachádza sa v Pagu. Zadar je vzdialený 39 km. Počas pobytu môžete využívať súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Apartments Ivo sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Antonela

9,9

Apartman Antonela

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Antonela. Situated in Novalja, within 2.2 km of Strasko Beach, Apartman Antonela offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a shared lounge. Ubytovanie Apartman Antonela sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bruna. Set just 2.1 km from Strasko Beach, Apartman Bruna offers accommodation in Novalja with access to a shared lounge, barbecue facilities, as well as a shared... Ubytovanie Apartman Bruna sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Robert

9,9

Apartment Robert

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Robert. Apartment Robert is set in Novalja and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Robert sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Roky

9,9

Roky

Ubytovanie (Apartmán) Roky. Ubytovacie zariadenie Roky sa nachádza v letovisku Povljana len 90 metrov od pláže Mali Dubrovnik Povljana a 300 metrov od pláže Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Roky sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Rajka

9,9

Ferienhaus Rajka

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Rajka. Providing sea views, Ferienhaus Rajka in Kustići provides accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Rajka sa nachádza v chorvátskom meste Kustići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lidija

9,9

Apartman Lidija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lidija. Featuring free WiFi, Apartman Lidija is situated on the beachfront in Pag. The property is 40 km from Novalja and free private parking is available. Ubytovanie Apartman Lidija sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Povljana 02

9,9

Apartment Povljana 02

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povljana 02. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Povljana 02 is located in Povljana, just 300 metres from Perilo Beach. Ubytovanie Apartment Povljana 02 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Traversa

9,9

Apartment Traversa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Traversa. Ubytovacie zariadenie Apartment Traversa sa nachádza v meste Novalja, 450 metrov od pláže Gaj a 550 metrov od pláže Babe. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Traversa sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytovanie (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments FILY sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments White Villa Violeta

9,9

Luxury Apartments White Villa Violeta

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments White Villa Violeta. Ubytovacie zariadenie Luxury Apartments White Villa Violeta s výhľadom na bazén sa nachádza v letovisku Mandre a ponúka ubytovanie s bezplatnou požičovňou... Ubytovanie Luxury Apartments White Villa Violeta sa nachádza v chorvátskom meste Mandre (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy apartment near beach in Gajac

9,9

Cozy apartment near beach in Gajac

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment near beach in Gajac. Set in Skunca, 1.1 km from Strasko Beach and 2.6 km from Zrce Beach, Cozy apartment near beach in Gajac offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Cozy apartment near beach in Gajac sa nachádza v chorvátskom meste Skunca (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Laura

9,9

Apartments Villa Laura

Ubytovanie (Privát) Apartments Villa Laura. Situated 600 metres from Prosika Beach, Apartments Villa Laura features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front... Ubytovanie Apartments Villa Laura sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

9,9

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285. Located in Lun in the Lika-Senj County region, Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN BUNGIC 1

9,9

APARTMAN BUNGIC 1

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN BUNGIC 1. Featuring sea views, APARTMAN BUNGIC 1 provides accommodation with a garden and a balcony, around 100 metres from Prosika Beach. Ubytovanie APARTMAN BUNGIC 1 sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivanovi Dvori

9,9

Villa Ivanovi Dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Ivanovi Dvori. Vila Ivanovi Dvori sa nachádza v meste Novalja na ostrove Pag. Táto vila má tiež vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ivanovi Dvori sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 306 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytovanie (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Situated in Novalja, 550 metres from Rafaela Beach, Villa Nova, Novalja features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytovanie Villa Nova, Novalja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 425 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Family House on the Beach

9,9

Vacation Family House on the Beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation Family House on the Beach. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Vacation Family House on the Beach is set in Stara Novalja. Ubytovanie Vacation Family House on the Beach sa nachádza v chorvátskom meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 375 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy apartment with the best sea view

9,9

Cosy apartment with the best sea view

Ubytovanie (Apartmán) Cosy apartment with the best sea view. Cosy apartment with the best sea view is set in Mandre. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Cosy apartment with the best sea view sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Charming apartment piccolo paradiso

9,9

Charming apartment piccolo paradiso

Ubytovanie (Apartmán) Charming apartment piccolo paradiso. Ubytovanie Charming aartment piccolo paradiso sa nachádza v obci Vlašići a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Charming apartment piccolo paradiso sa nachádza v chorvátskom meste Pag (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aprtman Alijagić Pag Bošana

9,9

Aprtman Alijagić Pag Bošana

Ubytovanie (Apartmán) Aprtman Alijagić Pag Bošana. Ubytovacie zariadenie Aprtman Alijagić Pag Bošana sa nachádza v letovisku Pag v blízkosti pláže Bošana a necelý 1 km od pláže Rozin Bok. Ubytovanie Aprtman Alijagić Pag Bošana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Korina Apartments Mandre

9,9

Korina Apartments Mandre

Ubytovanie (Penzión) Korina Apartments Mandre. Located in Mandre, 2.8 km from Brilliant Beach, Korina Apartments Mandre provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Korina Apartments Mandre sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na chorvátskom ostrove Pag

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4268 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Pag v Chorvátsku.

Pre chorvátsky ostrov Pag odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Novalja (1748), Pag (787), Povljana (323), Zubovići (284), Mandre (191), Metajna (176), Kolan (172), Stara Novalja (170), Kustići (106), Lun (102). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na chorvátskom ostrove Pag máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi (10*), Adriatic House (10*), Apartment GARDEN (10*), Apartment Vanilla (10*), Villa Bevanda (10*), After All (10*), Apartmani Lucija (10*), Apartment SUN (10*), Apartmani Pipula (10*), Apartments Elenor (10*), Villa Melody Novalja (10*), Apartment Rina (10*), Apartmani Subašić (10*), Apartmani Anloma Lorainne (10*), Apartman Petra (10*), Yellow House Experience (10*), Apartman Vesna Pag (10*), Bozi, luxury apartment by the beach for 8 (10*), Kristal Paris Apartments (10*), APARTMAN GALA 3 (10*), Salt & Stone Villa (10*), Mobile homes Ante Mali (10*), Apartment Pepi (10*), Adriatic House (10*), vila H.A.J. (10*), Giovanni Apartments Family Resort (10*), Apartmani Ferdinanda (9,9*), Apartments Tomislav II (9,9*), Ferienhaus Rajka (9,9*), Apartments Ivo (9,9*), Apartman Antonela (9,9*), Apartman Bruna (9,9*), Apartman Lidija (9,9*), Apartment Robert (9,9*), Roky (9,9*), Apartment Povljana 02 (9,9*), Apartment Traversa (9,9*), Apartments FILY (9,9*), Luxury Apartments White Villa Violeta (9,9*), Cozy apartment near beach in Gajac (9,9*), Apartments Villa Laura (9,9*), Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 (9,9*), APARTMAN BUNGIC 1 (9,9*), Rest House Marija (9,9*), Villa Ivanovi Dvori (9,9*), Villa Nova, Novalja (9,9*), Vacation Family House on the Beach (9,9*), Cosy apartment with the best sea view (9,9*), Charming apartment piccolo paradiso (9,9*), Aprtman Alijagić Pag Bošana (9,9*), Korina Apartments Mandre (9,9*).

Ostrov Pag môže byť skvelým miestom pre trávenie dovolenky v Chorvátsku.