Hledat

Ubytování

Ubytování město Novalja

V meste Novalja (Chorvátsko) máme celkom 1748 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Novalja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Novalja

kristal paris

10

kristal paris

Ubytovanie (Apartmány) kristal paris. Featuring an outdoor pool and a hot tub, kristal paris provides accommodation located in Novalja, 30 km from Pag. Ubytovanie kristal paris sa nachádza v chorvátskom meste Primorska ulica 34 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tomi

9,9

Apartments Tomi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomi. Apartmány Tomi sa nachádzajú priamo na pláži v meste Vidalići, na ostrove Pag. Využívať môžete spoločnú záhradu a terasu s bezplatným grilom. Ubytovanie Apartments Tomi sa nachádza v chorvátskom meste Vidalici 43 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Novalja 4+2

9,9

Apartment Novalja 4+2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Novalja 4+2. Situated in Novalja in the Pag Island region, Apartment Novalja 4+2 has a balcony and city views. Ubytovanie Apartment Novalja 4+2 sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Ivana Palčića 13 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bruna. Apartman Bruna is set in Novalja and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Bruna sa nachádza v chorvátskom meste prizemlje (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytovanie (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments FILY sa nachádza v chorvátskom meste 18 Senjska ulica (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Traversa

9,9

Apartment Traversa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Traversa. Located in Novalja in the Pag Island region, Apartment Traversa features a garden. Ubytovanie Apartment Traversa sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovačka ulica 1/3 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytovanie (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Villa Nova, Novalja is situated in Novalja and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytovanie Villa Nova, Novalja sa nachádza v chorvátskom meste Škuncini stani - Samorašnji (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tomislav II

9,8

Apartments Tomislav II

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav II. Set in Novalja, 28 km from Pag, Apartments Tomislav II offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tomislav II sa nachádza v chorvátskom meste Bjelovarska 36 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment T&T

9,8

Apartment T&T

Ubytovanie (Apartmán) Apartment T&T. Apartment T&T is set in Novalja and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment T&T sa nachádza v chorvátskom meste Samorašnji put 83b (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

9,8

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi. Apartmánová vila Magnifica sa nachádza v meste Novalja. Ponúka bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi sa nachádza v chorvátskom meste Samorašnji put 60 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Magnifica Luxury Apartments

9,8

Villa Magnifica Luxury Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Magnifica Luxury Apartments. Located in Novalja, 29 km from Pag, Villa Magnifica Luxury Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Villa Magnifica Luxury Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Samorašnji put 60 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tomislav Primorska

9,8

Apartments Tomislav Primorska

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav Primorska. Apartmány Tomislav Primorska sa nachádzajú v Novalji na ostrove Pag, 47 km od letoviska Baška a ponúkajú slnečnú terasu a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Tomislav Primorska sa nachádza v chorvátskom meste Primorska 3 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adrijana

9,8

Apartment Adrijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adrijana. Situated in Novalja in the Pag Island region, Apartment Adrijana features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Adrijana sa nachádza v chorvátskom meste Ivana Gundulica 26a (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Vibe

9,8

Apartment Vibe

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vibe. Situated in Novalja in the Pag Island region, Apartment Vibe features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Vibe sa nachádza v chorvátskom meste 1 Vrisak 1. Stock / 1st floor (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment "DUNJA"

9,7

Apartment "DUNJA"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "DUNJA". Apartment "DUNJA" is set in Novalja and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment "DUNJA" sa nachádza v chorvátskom meste Dubrovačka ulica 1/1 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Novalja center house for rent

9,7

Novalja center house for rent

Ubytovanie (Penzión) Novalja center house for rent. Located in Novalja, Novalja center house for rent features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Novalja center house for rent sa nachádza v chorvátskom meste Istarska 42 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tomislav

9,7

Apartments Tomislav

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav. Apartmány Tomislav sa nachádzajú v meste Novalja a ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Tomislav sa nachádza v chorvátskom meste Bjelovarska 36 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Small apartment Merica

9,7

Small apartment Merica

Ubytovanie (Apartmán) Small apartment Merica. Small apartment Merica is located in Novalja and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Small apartment Merica sa nachádza v chorvátskom meste 18 Zaglavarski put (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Imgrund

9,7

Apartments Imgrund

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Imgrund. Apartmány Imgrund ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou v meste Novalja, 48 km od obce Baška. Ubytovanie Apartments Imgrund sa nachádza v chorvátskom meste Zadarska ulica 57 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tiho

9,7

Apartments Tiho

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Tiho. Located in Novalja in the Pag Island region, Apartments Tiho features a terrace. Ubytovanie Apartments Tiho sa nachádza v chorvátskom meste Petra Zoranca 10 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

F• R• I• E• N• D• S•

9,7

F• R• I• E• N• D• S•

Ubytovanie (Bed and breakfast) F• R• I• E• N• D• S•. Situated in Novalja, 27 km from Pag, F• R• I• E• N• D• S• features a garden and free WiFi. Ubytovanie F• R• I• E• N• D• S• sa nachádza v chorvátskom meste S.S.Kranjčevića 5 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Star

9,7

Apartment Star

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Star. Located in Novalja in the Pag Island region, Apartment Star features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Star sa nachádza v chorvátskom meste 21a Samorašnji put (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Procella

9,7

Apartment Procella

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Procella. Klimatizovaný apartmán s terasou s výhľadom na more sa nachádza v Novalji. Ubytovanie Apartment Procella sa nachádza v chorvátskom meste ground flor (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment by Jassi

9,7

Apartment by Jassi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment by Jassi. Set in Novalja, Apartment by Jassi offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 27 km from Pag. Ubytovanie Apartment by Jassi sa nachádza v chorvátskom meste Brneštre ulica 7 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio SEA

9,7

Studio SEA

Ubytovanie (Apartmán) Studio SEA. Studio SEA is set in Novalja and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Studio SEA sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Braće Radić 32a (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Admiral

9,6

Apartmani Admiral

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Admiral. Apartmány Admiral sa nachádzajú v letovisku Novalja. Naskytá sa z nich výhľad na more a dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Admiral sa nachádza v chorvátskom meste Marka Marulića 10 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dani

9,6

Apartmani Dani

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dani. Set in Novalja, 28 km from Pag, Apartmani Dani offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Dani sa nachádza v chorvátskom meste 1 Primorska ulica (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cvijeta

9,6

Apartments Cvijeta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cvijeta. Situated in Novalja, 27 km from Pag, Apartments Cvijeta features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Cvijeta sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Silvija Strahimira Kranjčevića 6 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roxsi

9,6

Apartments Roxsi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roxsi. Apartmány Roxsi poskytujú vonkajší bazén s ležadlami, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, satelitnú TV a súkromný balkón. Ubytovanie Apartments Roxsi sa nachádza v chorvátskom meste Caskin put 32a (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Puky Dreams

9,6

Apartments Puky Dreams

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Puky Dreams. Set in Novalja, 28 km from Pag, Apartments Puky Dreams offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Puky Dreams sa nachádza v chorvátskom meste Samorašnji put 5b (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vila

9,6

Villa Vila

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vila. Villa Vila sa nachádza v meste Novalja, 29 km od mesta Pag. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Vila sa nachádza v chorvátskom meste Skopaljska Planjka (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Lončar

9,6

Apartmani Lončar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lončar. Situated in Novalja, 28 km from Pag, Apartmani Lončar features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Lončar sa nachádza v chorvátskom meste Caska 12a (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Duje

9,6

Apartments Duje

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Duje. Located in Novalja, 27 km from Pag, Apartments Duje provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Duje sa nachádza v chorvátskom meste Murvica 8 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Robert

9,6

Apartment Robert

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Robert. Apartment Robert is set in Novalja and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Robert sa nachádza v chorvátskom meste Vrtlici (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Sara

9,6

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sara. Apartment Sara is located in Novalja and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Bella

9,6

Villa Bella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Bella. Set in Novalja, 27 km from Pag, Villa Bella offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v chorvátskom meste 18 Škopaljska (Chorvátsko - Ostrov Pag).

B&B Tonka

9,6

B&B Tonka

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Tonka. Hotel B & B Tonka sa nachádza 400 metrov od centra mesta Novalja a asi 500 metrov od pláže. Ubytovanie B&B Tonka sa nachádza v chorvátskom meste Stanići 1 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Moon

9,6

Apartment Moon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Moon. Located in Novalja, Apartment Moon provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Moon sa nachádza v chorvátskom meste Bartula Kašića 5 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Mery

9,6

Apartments Mery

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mery. Located in Novalja, 26 km from Pag, Apartments Mery provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mery sa nachádza v chorvátskom meste Tina Ujevića 10 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lofiel

9,6

Apartments Lofiel

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lofiel. Apartmány Lofiel sa nachádzajú 50 metrov od kamienkovej pláže a 400 metrov od centra mesta Novalja a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a... Ubytovanie Apartments Lofiel sa nachádza v chorvátskom meste Slatinska 7 (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Old Town Center Apartment Asi

9,6

Old Town Center Apartment Asi

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Center Apartment Asi. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Old Town Center Apartment Asi provides accommodation in Novalja with free WiFi and garden views. Ubytovanie Old Town Center Apartment Asi sa nachádza v chorvátskom meste Ante Šonje 1/C (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Paulina

9,6

Apartment Paulina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Paulina. Located in Novalja in the Pag Island region, Apartment Paulina has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Paulina sa nachádza v chorvátskom meste Vrisak 1A (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kekica

9,6

Apartments Kekica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kekica. Apartments Kekica offers accommodation in Novalja, 2.5 km from the famous Zrće Beach. Ubytovanie Apartments Kekica sa nachádza v chorvátskom meste Stanići 4 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Klarisa

9,6

Holiday home Klarisa

Ubytovanie (Apartmán) Holiday home Klarisa. Offering free WiFi and garden views, Holiday home Klarisa is an accommodation set in Novalja. This self-catered apartment features a garden. Ubytovanie Holiday home Klarisa sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

VIP Deluxe Villa JASMINA

9,5

VIP Deluxe Villa JASMINA

Ubytovanie (Apartmán) VIP Deluxe Villa JASMINA. Ubytovacie zariadenie VIP Deluxe Villa JASMINA sa nachádza v meste Novalja a ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným bazénom a výhľadom na more. Ubytovanie VIP Deluxe Villa JASMINA sa nachádza v chorvátskom meste Zadarska 50b (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 311 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sliško

9,5

Apartmani Sliško

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sliško. Apartmány Sliško sa nachádzajú v meste Novalja, 47 km od mesta Baška. Mali Lošinj je situovaný 33 km od apartmánov. Ubytovanie Apartmani Sliško sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Kralja Zvonimira 11 (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartmani Dijana

9,5

Studio Apartmani Dijana

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartmani Dijana. Set in Novalja, 28 km from Pag, Studio Apartmani Dijana offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Studio Apartmani Dijana sa nachádza v chorvátskom meste 18 Škopaljska (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Maja in Novalja

9,5

Apartment Maja in Novalja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Maja in Novalja. Located in Novalja, 27 km from Pag, Apartment Maja in Novalja provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Maja in Novalja sa nachádza v chorvátskom meste 12 Bjelovarska ulica (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Caska I

9,5

Apartments Caska I

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Caska I. Apartmány Caska I s klimatizáciou vám ponúkajú ubytovanie v meste Novalja. Letovisko Baška je vzdialené 49 km. Ubytovanie Apartments Caska I sa nachádza v chorvátskom meste Caska 13b (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Melody Novalja

9,5

Villa Melody Novalja

Ubytovanie (Vila) Villa Melody Novalja. Villa Melody Novalja sa nachádza v mestečku Stara Novalja, 43 km od letoviska Baška. Ubytovanie Villa Melody Novalja sa nachádza v chorvátskom meste Samorašnji 27a (Novalja) (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Silvija

9,5

Apartment Silvija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvija. Apartmán Silvija ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením v Novalji, 46 km od letoviska Baška. Ubytovanie Apartment Silvija sa nachádza v chorvátskom meste Lunjski put 57d (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ubytovanie v chorvátskom meste Novalja

Mesto Novalja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1748 hotelov a ubytovanie v meste Novalja.