Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Novalja

V meste Novalja (Chorvátsko) máme celkom 1748 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Novalja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Novalja

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Ubytovacie zariadenie Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi sa nachádza v meste Novalja a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na more. Ubytovanie Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytovanie Adriatic House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Bevanda

10

Villa Bevanda

Ubytovanie (Vila) Villa Bevanda. Featuring pool views, Villa Bevanda offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Mihovilje Beach. Ubytovanie Villa Bevanda sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytovanie Apartman Petra sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Kristal Paris Apartments

10

Kristal Paris Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Kristal Paris Apartments. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden as well as barbecue facilities, Kristal Paris Apartments is located in Novalja, within 2 km of Čatare... Ubytovanie Kristal Paris Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic House. Set less than 1 km from Gaj Beach, a 12-minute walk from Lokunje Beach and 1 km from Babe Beach, Adriatic House offers accommodation situated in Novalja. Ubytovanie Adriatic House sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tomislav II

9,9

Apartments Tomislav II

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav II. Set 1.7 km from Strasko Beach, Apartments Tomislav II offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tomislav II sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bruna. Set just 2.1 km from Strasko Beach, Apartman Bruna offers accommodation in Novalja with access to a shared lounge, barbecue facilities, as well as a shared... Ubytovanie Apartman Bruna sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Antonela

9,9

Apartman Antonela

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Antonela. Situated in Novalja, within 2.2 km of Strasko Beach, Apartman Antonela offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a shared lounge. Ubytovanie Apartman Antonela sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytovanie (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments FILY sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Traversa

9,9

Apartment Traversa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Traversa. Ubytovacie zariadenie Apartment Traversa sa nachádza v meste Novalja, 450 metrov od pláže Gaj a 550 metrov od pláže Babe. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Traversa sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Ivanovi Dvori

9,9

Villa Ivanovi Dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Ivanovi Dvori. Vila Ivanovi Dvori sa nachádza v meste Novalja na ostrove Pag. Táto vila má tiež vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ivanovi Dvori sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytovanie (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Situated in Novalja, 550 metres from Rafaela Beach, Villa Nova, Novalja features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytovanie Villa Nova, Novalja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

la More Apartments

9,9

la More Apartments

Ubytovanie (Apartmány) la More Apartments. Ubytovacie zariadenie la More Apartments sa nachádza v meste Novalja na ostrove Pag a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie la More Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Marszalek

9,8

Apartments Marszalek

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marszalek. Apartmány Marszalek ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Novalja. K dispozícii v nich máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Marszalek sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmans and rooms ''Slavica''

9,8

Apartmans and rooms ''Slavica''

Ubytovanie (Penzión) Apartmans and rooms ''Slavica''. Ubytovacie zariadenie Apartmans Slavica sa nachádza na pláži v meste Novalja a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmans and rooms ''Slavica'' sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Novalja 4+2

9,8

Apartment Novalja 4+2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Novalja 4+2. Boasting city views, Apartment Novalja 4+2 features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Babe Beach. Ubytovanie Apartment Novalja 4+2 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Andy 2 modern & centrally ap with a pool

9,8

Andy 2 modern & centrally ap with a pool

Ubytovanie (Apartmán) Andy 2 modern & centrally ap with a pool. Boasting a patio with garden views, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Andy 2 modern & centrally ap with a pool can be found in Novalja, close... Ubytovanie Andy 2 modern & centrally ap with a pool sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

9,8

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi. Apartmánová vila Magnifica sa nachádza v meste Novalja. Ponúka bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tomi

9,8

Apartments Tomi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomi. Apartmány Tomi sa nachádzajú priamo na pláži v meste Vidalići, na ostrove Pag. Využívať môžete spoločnú záhradu a terasu s bezplatným grilom. Ubytovanie Apartments Tomi sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Vegas

9,8

Vegas

Ubytovanie (Apartmány) Vegas. Situated in Novalja in the Lika-Senj County region and Strasko Beach reachable within 1. Ubytovanie Vegas sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Duje

9,8

Apartments Duje

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Duje. Ubytovacie zariadenie Apartments Duje sa nachádza v meste Novalja, 450 metrov od pláže Lokunje, a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné... Ubytovanie Apartments Duje sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman,Galerija

9,8

Apartman,Galerija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman,Galerija. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartman, Galerija provides accommodation in Novalja with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman,Galerija sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Adriatic House

9,8

Adriatic House

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic House. Set in Novalja, Adriatic House offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Adriatic House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Star

9,8

Apartment Star

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Star. Located in Novalja in the Lika-Senj County region, Apartment Star features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Star sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Magnifica Luxury Apartments

9,8

Villa Magnifica Luxury Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Magnifica Luxury Apartments. Located 2.1 km from Strasko Beach, Villa Magnifica Luxury Apartments offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation... Ubytovanie Villa Magnifica Luxury Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tomislav Primorska

9,8

Apartments Tomislav Primorska

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav Primorska. Apartmány Tomislav Primorska sa nachádzajú v Novalji na ostrove Pag, 47 km od letoviska Baška a ponúkajú slnečnú terasu a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Tomislav Primorska sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Rui

9,8

Apartment Rui

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rui. Apartment Rui has a balcony and is situated in Novalja, within just 500 metres of Gaj Beach and 550 metres of Babe Beach. Ubytovanie Apartment Rui sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Rooms Villa Ropuš

9,7

Rooms Villa Ropuš

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Ropuš. Izby Villa Ropuš sa nachádzajú 300 metrov od Jadranského mora v meste Novalja. Svojim hosťom ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Rooms Villa Ropuš sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment T&T

9,7

Apartment T&T

Ubytovanie (Apartmán) Apartment T&T. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment T&T can be found in Novalja, close to Gaj Beach and 1. Ubytovanie Apartment T&T sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Cvijeta

9,7

Apartments Cvijeta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cvijeta. Situated in Novalja in the Pag Island region, with Lokunje Beach and Strasko Beach nearby, Apartments Cvijeta features accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Cvijeta sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment "DUNJA"

9,7

Apartment "DUNJA"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "DUNJA". Ubytovanie Apartment Dunja sa nachádza pri pláži v meste Novalja, 80 metrov od pláže Ploče a 300 metrov od pláže Punta Mira. Ubytovanie Apartment "DUNJA" sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Karlo

9,7

Apartment Karlo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Karlo. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Karlo can be found in Novalja, close to Planjka-Trinćel Beach and a... Ubytovanie Apartment Karlo sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Laverna

9,7

Villa Laverna

Ubytovanie (Apartmány) Villa Laverna. Ubytovacie zariadenie Villa Laverna sa nachádza v meste Novalja a ponúka ubytovanie s terasou a kuchyňou. Ubytovanie Villa Laverna sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Slavko modern furnished penthouse for 8

9,7

Slavko modern furnished penthouse for 8

Ubytovanie (Apartmán) Slavko modern furnished penthouse for 8. A terrace is featured on-site at Slavko modern furnished penthouse for 8, which is set in Novalja, just 1.1 km away from Strasko Beach and 1. Ubytovanie Slavko modern furnished penthouse for 8 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Nikodem

9,7

Apartman Nikodem

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nikodem. Set in Novalja, 2.2 km from Strasko Beach, Apartman Nikodem offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartman Nikodem sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house

9,7

Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house

Ubytovanie (Penzión) Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house. Located in Novalja, 2 km from Babe Beach, Novalja center house for rent provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytovanie Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

NOVALJA EROS CENTER

9,7

NOVALJA EROS CENTER

Ubytovanie (Apartmán) NOVALJA EROS CENTER. Set in Novalja, 1 km from Lokunje Beach and 1.1 km from Planjka-Trinćel Beach, NOVALJA EROS CENTER offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie NOVALJA EROS CENTER sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tomislav

9,7

Apartments Tomislav

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav. Ubytovacie zariadenie Apartments Tomislav sa nachádza v meste Novalja na ostrove Pag, necelý 1 km od pláže Lokunje. Ubytovanie Apartments Tomislav sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Rock Apartments

9,7

Rock Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Rock Apartments. Situated in Novalja in the Pag Island region, with Lokunje Beach and Planjka-Trinćel Beach nearby, Rock Apartments features accommodation with free WiFi... Ubytovanie Rock Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Imgrund

9,7

Apartments Imgrund

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Imgrund. Situated in Novalja in the Pag Island region, with Lokunje Beach and Strasko Beach nearby, Apartments Imgrund features accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Imgrund sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Vila Novak

9,7

Vila Novak

Ubytovanie (Apartmány) Vila Novak. Vila Novak sa nachádza len 300 metrov od kamienkovej pláže v centre mesta Novalja a 5 minút pešo od hlavnej ulice. Ubytovanie Vila Novak sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Del Mar

9,7

Apartments Del Mar

Ubytovanie (Penzión) Apartments Del Mar. Situated in Novalja, within less than 1 km of Lokunje Beach and a 13-minute walk of Gaj Beach, Apartments Del Mar features accommodation with a terrace and... Ubytovanie Apartments Del Mar sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020

9,7

Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020

Ubytovanie (Apartmány) Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020. Ubytovacie zariadenie Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! Ubytovanie Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020 sa nachádza v chorvátskom meste Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ubytovanie v chorvátskom meste Novalja

Mesto Novalja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1748 hotelov a ubytovanie v meste Novalja.