Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Dalma Residence apartman Lavandella

Set in Zaboric, 300 metres from Peruč Beach and 450 metres from Zaboric Beach, Dalma Residence apartman Lavandella offers a garden and air conditioning. Gazdavica Beach is 650 metres from Dalma Residence apartman Lavandella. The nearest airport is Split, 32 km from the accommodation, and the property offers a paid airport shuttle service. A terrace is available on site and fishing can be enjoyed within close proximity of the apartment. The apartment has 2 bedrooms, 2 bathrooms, bed linen, towels, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped kitchen, and a patio with garden views. V ubytovaní Dalma Residence apartman Lavandella môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Toto ubytovanie sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Na pláži
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v chorvátskom meste Zaboric

Apartment Cvita

10

Apartment Cvita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvita. Boasting sea views, Apartment Cvita features accommodation with a bar and a patio, around 1.4 km from Jadrtovac Beach. Ubytovanie Apartment Cvita sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Koala Apartments

10

Villa Koala Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Villa Koala Apartments. Vila Koala Apartments sa nachádza v meste Žaborić, priamo oproti pláži s ležadlami, slnečníkmi a ubytovaním s vlastným stravovaním. Ubytovanie Villa Koala Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Melinda

10

Apartman Melinda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Melinda. Situated in Zaboric, within 150 metres of Jasenova Beach and 1. Ubytovanie Apartman Melinda sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Green House

10

Green House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Green House. Green House is located in Zaboric and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Green House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Zen Den Zaboric

10

Zen Den Zaboric

Ubytovanie (Apartmán) Zen Den Zaboric. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Zen Den Zaboric can be found in Zaboric, close to Peruč Beach and 400 metres from... Ubytovanie Zen Den Zaboric sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik

9,9

Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik

Ubytovanie (Apartmán) Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik. Ubytovanie Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik sa nachádza priamo na pláži v obci Žaborič, 200 metrov od pláže Jasenova a 800 metrov od pláže... Ubytovanie Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Red Sky

9,9

Villa Red Sky

Ubytovanie (Vila) Villa Red Sky. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a bar, Villa Red Sky can be found in Zaboric, close to Zaboric Beach and 350 metres... Ubytovanie Villa Red Sky sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Marijana

9,9

Apartments Marijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijana. Set in Zaboric in the Sibenik-Knin County region, with Peruč Beach and Zaboric Beach nearby, Apartments Marijana offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Marijana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Villa RA

9,9

Apartments Villa RA

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa RA. Situated in Zaboric in the Sibenik-Knin County region and Jasenova Beach reachable within 200 metres, Apartments Villa RA features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Villa RA sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Oto

9,9

Apartments Oto

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Oto. Apartmány Oto sa nachádzajú v meste Zaboric a hosťom ponúkajú bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartments Oto sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Sea Breeze - Front Sea Apartment

9,9

Sea Breeze - Front Sea Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sea Breeze - Front Sea Apartment. Sea Breeze - Front Sea Apartment je 4-hviezdičkové ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza v obci Žaborić v Šibenicko-kninskej župe. Ubytovanie Sea Breeze - Front Sea Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Lilly

9,9

Apartments Lilly

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lilly. Apartmány Lilly sa nachádza v obci Žaborič, 44 km od Splitu, a ponúka ubytovanie s klimatizáciou. Mesto Trogir je vzdialené 30 km. Ubytovanie Apartments Lilly sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Sea View Cozy Apartment with parking

9,9

Sea View Cozy Apartment with parking

Ubytovanie (Apartmán) Sea View Cozy Apartment with parking. Boasting garden views, Sea View Cozy Apartment with parking offers accommodation with a patio and a kettle, around 600 metres from Zaboric Beach. Ubytovanie Sea View Cozy Apartment with parking sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maslina. Ubytovanie Apartments Maslina sa nachádza v meste Žaborić. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované a majú parketové podlahy. Ubytovanie Apartments Maslina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Delux Villa Hedonica

9,8

Delux Villa Hedonica

Ubytovanie (Apartmány) Delux Villa Hedonica. Ubytovacie zariadenie Delux Villa Hedonica sa nachádza len 15 metrov od kamienkovej pláže a ponúka moderné a luxusné apartmány, vonkajší bazén, zariadenú... Ubytovanie Delux Villa Hedonica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Švrćo

9,8

Apartment Švrćo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Švrćo. Apartment Švrćo sa nachádza v obci Žaborič, 300 metrov od pláže Peruč a 400 metrov od pláže Žaborič. Ubytovanie Apartment Švrćo sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Nest

9,8

Apartment Nest

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nest. Apartmán Nest sa nachádza v letovisku Žaborić a ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. K dispozícii je terasa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Nest sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Plavi&Žuti

9,8

Apartments Plavi&Žuti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Plavi&Žuti. Apartmány Plavi & Žuti so sezónnym vonkajším bazénom a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v obci Zaboric, 24 km od mesta Vodice. Ubytovanie Apartments Plavi&Žuti sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Mira

9,8

Apartman Mira

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mira. Ubytovanie Apartman Mira sa nachádza v obci Žaborič, 100 metrov od pláže Jasenova a 1,1 km od pláže Peruč. Ubytovanie Apartman Mira sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Vila Tonko

9,8

Vila Tonko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Tonko. Vila Tonko sa nachádza na pláži v meste Žaborić a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Vila Tonko sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Vila Doni

9,8

Vila Doni

Ubytovanie (Apartmány) Vila Doni. Tento hotel na brehu mora sa nachádza v obci Žaborić, len 11 km južne od Šibeniku. Ubytovanie Vila Doni sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Seaside

9,8

Apartment Seaside

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Seaside. Apartmán Seaside sa nachádza v dedine Žaborič v Šibenicko-kninskej župe. Sídli v budove z roku 1983 a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Seaside sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Bušac

9,8

Apartment Bušac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bušac. Tento apartmán s vlastným stravovaním ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii máte terasu a gril. Ubytovanie Apartment Bušac sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Golden Apartments

9,7

Golden Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Golden Apartments. Located in Zaboric, Golden Apartmani provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytovanie Golden Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Petković

9,7

Apartmani Petković

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Petković. Ubytovanie Apartmani Petković sa nachádza v obci Žaborić v Šibenicko-kninskej župe, neďaleko pláží Peruč a Žaborič. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Petković sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Marita

9,7

Apartment Marita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marita. Ubytovacie zariadenie Apartments Marita sa nachádza v obci Žaborič, 400 metrov od pláže Peruč a 500 metrov od pláže Jasenova. Ubytovanie Apartment Marita sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Iva.3

9,7

Apartment Iva.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva.3. Apartment Iva.3 is a beachfront property situated in Zaboric, 550 metres from Zaboric Beach and 750 metres from Jasenova Beach. Ubytovanie Apartment Iva.3 sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Katarina

9,7

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Ubytovacie zariadenie Apartments Katarina sa nachádza v obci Žaborić v Šibenicko-kninskej župe, 150 metrov od pláže Žaborić. Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Green

9,7

Apartment Green

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Green. Located in Zaboric, 200 metres from Jasenova Beach and 750 metres from Peruč Beach, Apartment Green offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Green sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Gatti Grassi

9,7

Apartment Gatti Grassi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gatti Grassi. Boasting a garden, barbecue facilities and a terrace, Apartment Gatti Grassi offers accommodation in Zaboric, 250 metres from Peruč Beach and 400 metres... Ubytovanie Apartment Gatti Grassi sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Tona

9,7

Apartment Tona

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tona. Situated in Zaboric, 250 metres from Peruč Beach and 400 metres from Zaboric Beach, Apartment Tona offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartment Tona sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Banjada

9,7

Apartment Banjada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Banjada. Set in Zaboric, 300 metres from Peruč Beach and 300 metres from Zaboric Beach, Apartment Banjada offers air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytovanie Apartment Banjada sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Ana

9,6

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Apartmány Ana sa nachádzajú v obci Zaboric a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, priestor na posedenie a TV s plochou... Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Matic

9,6

Apartments Matic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matic. Apartmány Matić sa nachádzajú v letovisku Žaborić v Šibenicko-kninskej župe, 44 km od mesta Split. Ponúkajú vám gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Apartments Matic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Pralija Mile

9,6

Apartments Pralija Mile

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pralija Mile. Ubytovacie zariadenie Apartments Pralija Mile sa nachádza na pokojnom mieste len 20 metrov od mora, v starobylej rybárskej dedine Žaborić. Ubytovanie Apartments Pralija Mile sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Aqua

9,6

Villa Aqua

Ubytovanie (Apartmány) Villa Aqua. Villa Aqua sa nachádza v obci Žaborič, len pár krokov od najbližšej pláže. Ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Villa Aqua sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Josip Lela

9,6

Apartmani Josip Lela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Josip Lela. Ubytovanie Apartmani Josip Lela sa nachádza v letovisku Zaboric a ponúka ubytovacie jednotky s klimatizáciou a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartmani Josip Lela sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Luky

9,5

Apartment Luky

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luky. Featuring garden views, Apartment Luky offers accommodation with barbecue facilities and a patio, around 600 metres from Jasenova Beach. Ubytovanie Apartment Luky sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Deluxe Zaboric Apartment

9,5

Deluxe Zaboric Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Zaboric Apartment. Offering sea views, Deluxe Zaboric Apartment is an accommodation set in Zaboric, 500 metres from Jasenova Beach and 750 metres from Zaboric Beach. Ubytovanie Deluxe Zaboric Apartment sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Malibu

9,5

Apartment Malibu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Malibu. Ubytovanie Apartment Malibu sa nachádza v obci Žaborić. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a gril. Ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Apartment Malibu sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Hrga

9,5

Apartments Hrga

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hrga. Apartmány Hrga sa nachádzajú v obci Žaborić a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. V apartmánoch je k dispozícii klimatizácia, záhrada a gril. Ubytovanie Apartments Hrga sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Pralija

9,5

Apartments Pralija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pralija. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a vyhrievaný bazén, 30 metrov od mora a 150 metrov od pláže Zaboric. Ubytovanie Apartments Pralija sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Superstar apartment

9,5

Superstar apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Superstar apartment. Apartmán Superstar sa nachádza v letovisku Zaboric a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Superstar apartment sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Perla & Palma

9,4

Perla & Palma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Perla & Palma. Situated in Zaboric, 450 metres from Jasenova Beach and 550 metres from Peruč Beach, Perla & Palma offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Perla & Palma sa nachádza v chorvátskom meste Zaboric (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Seaside

9,4

Villa Seaside

Ubytovanie (Apartmány) Villa Seaside. Ubytovacie zariadenie Villa Seaside sa nachádza v obci Žaborić, 25 km od mesta Vodice a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Seaside sa nachádza v chorvátskom meste Obala Govića 15 (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Hedonica Depadansa

9,4

Villa Hedonica Depadansa

Ubytovanie (Apartmány) Villa Hedonica Depadansa. Villa Hedonica Depadansa sa nachádza v letovisku Žaborić, 200 metrov od pláže Peruč a 400 metrov od pláže Žaborić. Ubytovanie Villa Hedonica Depadansa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Noa & Jakov

9,4

Apartments Noa & Jakov

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Noa & Jakov. Ubytovacie zariadenie Apartments Noa & Jakov je vzdialené len 100 metrov od mora a 700 metrov od centra mesta Žaborić. Ubytovanie Apartments Noa & Jakov sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Vala

9,4

Apartments Vala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vala. Apartmány Vala sa nachádzajú na pokojnom mieste v obci Žaborić, len 100 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Vala sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Šibeník-Knin).