Hľadať

Ubytovanie

Bakina iža Horská chata

Bošt 20 A, 47250 Duga Resa, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Bakina iža. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Bakina iža features a patio and garden views. Ubytovanie Bakina iža sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Popis ubytovania Bakina iža

The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 59 km from the accommodation. This chalet provides free private parking and a shared kitchen. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Bakina iža features a patio and garden views. After a day of hiking or fishing, guests can relax in the garden or in the shared lounge area. This chalet comes with 2 bedrooms, a kitchen with a fridge and an oven, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom equipped with a shower. Karlovac is 11 km from Bakina iža, while Slunj is 33 km away. The chalet offers a barbecue.

Iná ubytovanie v chorvátskom meste Duga Resa

Kuća za odmor MARA

10

Kuća za odmor MARA

Ubytovanie (Horská chata) Kuća za odmor MARA. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Kuća za odmor MARA has a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor MARA sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Pampas apartments

10

Pampas apartments

Ubytovanie (Apartmán) Pampas apartments. Ubytovanie Pampas apartments sa nachádza v meste Duga Resa a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie Pampas apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

River fantasy ( Mrežnička fantazija )

10

River fantasy ( Mrežnička fantazija )

Ubytovanie (Dovolenkový dom) River fantasy ( Mrežnička fantazija ). River fantasy ( Mrežnička fantazija ) is located in Duga Resa and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie River fantasy ( Mrežnička fantazija ) sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartman Robert ***

10

Apartman Robert ***

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Robert ***. Featuring a hot tub, Apartman Robert *** is located in Duga Resa. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartman Robert *** sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

KUĆA ZA ODMOR HANA

9,9

KUĆA ZA ODMOR HANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KUĆA ZA ODMOR HANA. KUĆA ZA ODMOR HANA is located in Duga Resa and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie KUĆA ZA ODMOR HANA sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Stella House Mrežnica

9,9

Stella House Mrežnica

Ubytovanie (Apartmán) Stella House Mrežnica. Ubytovanie Stella House Mrežnica sa nachádza pri pláži v letovisku Duga Resa, 49 km od mesta Slunj. Ubytovanie je klimatizované a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Stella House Mrežnica sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Kuća za odmor Mrežnica

9,8

Kuća za odmor Mrežnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Mrežnica. Ubytovacie zariadenie Kuća za odmor Mrežnica sa nachádza v meste Duga Resa v Karlovackej župe a ponúka záhradu. Ubytovanie Kuća za odmor Mrežnica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartments Korana, BelajskePoljice

9,8

Apartments Korana, BelajskePoljice

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Korana, BelajskePoljice. Trojhviezdičkový apartmán Korana, BelajskePoljice s výhľadom na rieku a terasou sa nachádza v meste Duga Resa v Karloveckej župe, 37 km od dedinky Topusko. Ubytovanie Apartments Korana, BelajskePoljice sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Villa Sonja

9,7

Villa Sonja

Ubytovanie (Apartmán) Villa Sonja. Villa Sonja is set in Duga Resa and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. With river views, this accommodation offers a patio. Ubytovanie Villa Sonja sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Rustic home Mia

9,6

Rustic home Mia

Ubytovanie (Penzión) Rustic home Mia. Set in Duga Resa, Rustic home Mia offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rustic home Mia sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Family & Friends apartments

9,5

Family & Friends apartments

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family & Friends apartments. Family & Friends apartments is set in Duga Resa and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Family & Friends apartments sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

"SUNČANI OTOK"

9,5

"SUNČANI OTOK"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) "SUNČANI OTOK". Samostatný rekreačný dom SUNČANI OTOK so záhradou a grilom sa nachádza v obci Duga Resa. Ubytovanie "SUNČANI OTOK" sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Studio apartman Mak

9,4

Studio apartman Mak

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Mak. Apartmán studio Mak; Mrežnički Brig 82B sa nachádza pri pláži v meste Duga Resa a k dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie má súkromnú terasu. Ubytovanie Studio apartman Mak sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Stipčić-Mrežnički Brig

9,4

Apartment Stipčić-Mrežnički Brig

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stipčić-Mrežnički Brig. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Apartment Stipčić-Mrežnički Brig features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Stipčić-Mrežnički Brig sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Kamp Slapić

9,3

Kamp Slapić

Ubytovanie (Dovolenkový park) Kamp Slapić. Klimatizované ubytovanie Kamp Slapić sa nachádza v obci Duga Resa. Je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Obec Topusko je vzdialená 41 km. Ubytovanie Kamp Slapić sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Coldfield Vacation House

9,3

Coldfield Vacation House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Coldfield Vacation House. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Coldfield Vacation House is set in Duga Resa. Ubytovanie Coldfield Vacation House sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Villa Sonja

9,3

Villa Sonja

Ubytovanie (Vila) Villa Sonja. Vila Sonja sa nachádza v obci Gornji Zvečaj v Karloveckej župe a ponúka terasu. Ubytovacie zariadenie s výhľadom na rieku má balkón. Ubytovanie Villa Sonja sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Mrežnica

9,2

Apartment Mrežnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mrežnica. Apartmán Mrežnica sa nachádza v meste Duga Resa a ponúka súkromnú pláž, vodné športy a bezplatné bicykle. Tento apartmán s vlastným stravovaním má záhradu. Ubytovanie Apartment Mrežnica sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Rooms Brig

9,2

Rooms Brig

Ubytovanie (Penzión) Rooms Brig. Rekreačný dom Rooms Brig sa nachádza hneď vedľa rieky Mrežnica a svojim hosťom ponúka súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ubytovanie Rooms Brig sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Room Galina

9,1

Room Galina

Ubytovanie (Penzión) Room Galina. Room Galina is set in Mrežnički Brig, 3.9 km from Duga Resa and 100 metres from Mrežnica river. Ubytovanie Room Galina sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Bed & Breakfast Zeleni Kut

9

Bed & Breakfast Zeleni Kut

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Zeleni Kut. Bed & Breakfast Zeleni Kut sa nachádza v pokojnej štvrti letoviska Zvečaj na brehu rieky Mrežnica a má reštauráciu a la carte a súkromnú pláž. Ubytovanie Bed & Breakfast Zeleni Kut sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Holiday Home Vila Mila

8,9

Holiday Home Vila Mila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vila Mila. Dovolenkový dom Holiday Home Vila Mila sa nachádza v letovisku Duga Resa a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Holiday Home Vila Mila sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Iva

8,9

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Apartment Iva features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Motel Dobra

8,6

Motel Dobra

Ubytovanie (Motel) Motel Dobra. Motel Dobra sa nachádza 8 km od mesta Duga Resa na pokojnom mieste pri brehu rieky Dobra obklopenej lesom. Ubytovanie Motel Dobra sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

HOUSE FOR RENT MREŽNICA

8,5

HOUSE FOR RENT MREŽNICA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HOUSE FOR RENT MREŽNICA. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, HOUSE FOR RENT MREŽNICA is set in Duga Resa. Ubytovanie HOUSE FOR RENT MREŽNICA sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Holiday Home Martinšćak

8,4

Holiday Home Martinšćak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Martinšćak. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Holiday Home Martinšćak offers accommodation in Duga Resa with free WiFi and... Ubytovanie Holiday Home Martinšćak sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Karlovac county).

Country House Novosel

8,3

Country House Novosel

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Novosel. Featuring free WiFi, Country House Novosel is a holiday home, set in Duga Resa. Free private parking is provided as well as the barbecue. Ubytovanie Country House Novosel sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten

7,2

Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten

Ubytovanie (Privát) Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten sa nachádza v chorvátskom meste Grscaki 27 (Chorvátsko - Karlovac county).

Mrežnički kutak

Mrežnički kutak

Ubytovanie (Apartmán) Mrežnički kutak. Mrežnički kutak is situated in Duga Resa. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Mrežnički kutak sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Zen on the river

Zen on the river

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zen on the river. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Zen on the river features a garden. There is an on-site restaurant and free private parking. Ubytovanie Zen on the river sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Chalet Mrežnički Gaj

Chalet Mrežnički Gaj

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Mrežnički Gaj. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Chalet Mrežnički Gaj is set in Donji Zvečaj. Ubytovanie Chalet Mrežnički Gaj sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

Child Friendly Rural House Jeka

Child Friendly Rural House Jeka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Child Friendly Rural House Jeka. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Child Friendly Rural House Jeka is set in Duga Resa. Ubytovanie Child Friendly Rural House Jeka sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).

MREŽNIČKI MOZAIK

MREŽNIČKI MOZAIK

Ubytovanie (Apartmán) MREŽNIČKI MOZAIK. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, MREŽNIČKI MOZAIK features a balcony and river views. Ubytovanie MREŽNIČKI MOZAIK sa nachádza v chorvátskom meste Duga Resa (Chorvátsko - Karlovac county).