Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Juršići

V meste Juršići (Chorvátsko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Juršići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Juršići

Villa Dinamik in Paradise

9,7

Villa Dinamik in Paradise

Ubytovanie (Vila) Villa Dinamik in Paradise. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Dinamik in Paradise is situated in Juršići. Ubytovanie Villa Dinamik in Paradise sa nachádza v chorvátskom meste Paradiz stancija 119 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa LaDominika

Villa LaDominika

Ubytovanie (Vila) Villa LaDominika. Situated in Juršići, Villa LaDominika offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and hot tub. Ubytovanie Villa LaDominika sa nachádza v chorvátskom meste Juršići 48 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 700 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa La Dominika

Villa La Dominika

Ubytovanie (Vila) Villa La Dominika. Villa La Dominika is set in Juršići and offers a fitness centre, water sports facilities and a tennis court. Ubytovanie Villa La Dominika sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 617 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Beata

Villa Beata

Ubytovanie (Vila) Villa Beata. Villa Beata is set in Juršići and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Beata sa nachádza v chorvátskom meste Juršići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Jursici bb I

Holiday home Jursici bb I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Jursici bb I. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Jursici bb I is situated in Juršići. Ubytovanie Holiday home Jursici bb I sa nachádza v chorvátskom meste Juršići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ariola

Villa Ariola

Ubytovanie (Vila) Villa Ariola. Boasting accommodation with a private pool, Villa Ariola is situated in Juršići. Ubytovanie Villa Ariola sa nachádza v chorvátskom meste Juršići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Paradis 6

Villa Paradis 6

Ubytovanie (Vila) Villa Paradis 6. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Paradis 6 is located in Juršići. Ubytovanie Villa Paradis 6 sa nachádza v chorvátskom meste Stancija Paradiž (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Happy

Villa Happy

Ubytovanie (Vila) Villa Happy. Boasting free bikes, Villa Happy features accommodation in Juršići with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 20 km from Pula. Ubytovanie Villa Happy sa nachádza v chorvátskom meste 94 Juršići (Chorvátsko - Istria).

Holiday House Lico 466

Holiday House Lico 466

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Lico 466. Situated in Juršići in the Istria region, Holiday House Lico 466 has a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday House Lico 466 sa nachádza v chorvátskom meste Juršići (Chorvátsko - Istria).

Villa Paradise Gardens

Villa Paradise Gardens

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Paradise Gardens. Located in Juršići, Villa Paradise Gardens offers an outdoor pool, a tennis court and free WiFi. Ubytovanie Villa Paradise Gardens sa nachádza v chorvátskom meste Juršići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cordula

Villa Cordula

Ubytovanie (Vila) Villa Cordula. Situated in Juršići, Villa Cordula features a private pool. Ubytovanie Villa Cordula sa nachádza v chorvátskom meste Juršići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 360 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Koky

Koky

Ubytovanie (Apartmán) Koky. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and pool views, Koky is set in Juršići. Ubytovanie Koky sa nachádza v chorvátskom meste Juršići 15 (Chorvátsko - Istria).

Villa LUZ

Villa LUZ

Ubytovanie (Vila) Villa LUZ. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa LUZ is located in Juršići. Ubytovanie Villa LUZ sa nachádza v chorvátskom meste Juršići 97 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Carpe Diem

Villa Carpe Diem

Ubytovanie (Vila) Villa Carpe Diem. Situated in Juršići, Villa Carpe Diem features accommodation with a private pool, a balcony and sea views. Ubytovanie Villa Carpe Diem sa nachádza v chorvátskom meste Juršići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 420 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v chorvátskom meste Juršići

Mesto Juršići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Juršići.