Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaštela

V meste Kaštela (Chorvátsko) máme celkom 1747 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Kaštela

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Kaštela

Studio Apartment Lena

10

Studio Apartment Lena

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Lena. Completely renovated in 2017, the modernly furnished Studio Apartment Lena is located in Kaštel Štafilić, just a few steps from the sea. Ubytovanie Studio Apartment Lena sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Kaštela

10

Apartments Kaštela

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Kaštela. Located within the Kastel Gomilica district in Kaštela, Apartments Kaštela has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytovanie Apartments Kaštela sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Gomilica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Britvic

9,9

Apartman Britvic

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Britvic. Set in Kaštela, Apartman Britvic offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a fitness centre and a garden. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartman Britvic sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Kambelovac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iris

9,9

Apartment Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iris. Situated within the Kastel Novi district in Kaštela, Apartment Iris has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytovanie Apartment Iris sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AnaTony Apartment

9,9

AnaTony Apartment

Ubytovanie (Apartmán) AnaTony Apartment. Ubytovacie zariadenie AnaTony Apartment sa nachádza v obci Kaštela a ponúka príslušenstvo na grilovanie. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie AnaTony Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Brčić

9,9

Apartments Brčić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Brčić. Located in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartments Brčić provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Brčić sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Kambelovac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Diana

9,9

Villa Diana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Diana. Set 1.1 km from Dardin Beach, Villa Diana offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Villa Diana sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kuzmanic

9,8

Apartman Kuzmanic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kuzmanic. Situated in the Kastel Stari district of Kaštela, just 2 km from Dardin Beach, Apartman Kuzmanic features its guests with air conditioning, a bar, a garden... Ubytovanie Apartman Kuzmanic sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment D & N

9,8

Apartment D & N

Ubytovanie (Apartmán) Apartment D & N. Apartmán D & N sa nachádza v letovisku Kaštela a k dispozícii tu máte záhradu, spoločnú kuchyňu a spoločný salónik. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment D & N sa nachádza v chorvátskom meste Kaštela (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Mendula

9,8

Villa Mendula

Ubytovanie (Vila) Villa Mendula. Villa Mendula is situated in Kaštela. Boasting sea views, a swimming pool and a garden, this holiday home also includes free WiFi. Ubytovanie Villa Mendula sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Kambelovac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dorothy

9,8

Apartment Dorothy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dorothy. Apartmán Dorothy sa nachádza v Kaštele, 8 km od Splitu a 43 km od Hvaru. Ubytovanie Apartment Dorothy sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ancora

9,8

Ancora

Ubytovanie (Apartmán) Ancora. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Kaštela, 5 km od Splitu. Ostrov Hvar je vzdialený 42 km. Ubytovanie Ancora sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Sucurac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lebedina

9,8

Apartment Lebedina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lebedina. Offering a garden and a terrace, Apartment Lebedina is set in the Kastel Stafilic district in Kaštela. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Lebedina sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Angela

9,8

Apartment Angela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Angela. Located in the Kastel Stafilic district of Kaštela, just 3. Ubytovanie Apartment Angela sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Julija

9,8

Villa Julija

Ubytovanie (Vily) Villa Julija. Villa Julija sa nachádza v meste Kaštela a ponúka ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV s plochou obrazovkou a... Ubytovanie Villa Julija sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Green Garden Villa

9,8

Green Garden Villa

Ubytovanie (Vila) Green Garden Villa. Táto samostatne stojaca vila s terasou a záhradou sa nachádza v letovisku Kaštela, v splitsko-dalmatínskej župe. Ubytovanie Green Garden Villa sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Vinka

9,8

Apartments Vinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Vinka. Apartmán Vinka sa nachádza v meste Kaštela, 12 km od Splitu.. Ponúka gril, záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Vinka sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Sucurac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Pearl

9,7

Apartment Pearl

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pearl. Situated in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartment Pearl has a garden. Ubytovanie Apartment Pearl sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Kambelovac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sobin

9,7

Apartment Sobin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sobin. Trojhviezdičkové ubytovanie Apartment Sobin sa nachádza v meste Kaštela v splitsko-dalmátskej župe. Môže sa pochváliť bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Sobin sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Kambelovac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment LuMaGo

9,7

Apartment LuMaGo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LuMaGo. Located in the Kastel Sucurac district of Kaštela, just 8 km from Dardin Beach, Apartment LuMaGo provides its guests with air conditioning, a garden,... Ubytovanie Apartment LuMaGo sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Sucurac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dalmatia

9,7

Apartment Dalmatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dalmatia. Apartmán Dalmácia sa nachádza v obci Kaštela, 10 km od Splitu a 43 km od ostrova Hvar. Ubytovanie Apartment Dalmatia sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castello Flower Apartment

9,7

Castello Flower Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Castello Flower Apartment. Situated within the Kastel Stafilic district in Kaštela, Castello Flower Apartment has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytovanie Castello Flower Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stonehouse by the Sea Star

9,7

Stonehouse by the Sea Star

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stonehouse by the Sea Star. Located in Kaštela, within 1 km of Dardin Beach, Stonehouse by the Sea Star offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Stonehouse by the Sea Star sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dražin

9,7

Apartman Dražin

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Dražin. Apartmán Dražin s terasou sa nachádza v letovisku Kaštela. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Dražin sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marijeta Kaštela

9,7

Apartment Marijeta Kaštela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marijeta Kaštela. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Kaštela. Ponúka vám patio a záhradu. Split je vzdialený 4,3 km. Ubytovanie Apartment Marijeta Kaštela sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Sucurac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anna

9,7

Apartment Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anna. Tento klimatizovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Kaštela. Počas pobytu v tomto apartmáne určite oceníte balkón. Ubytovanie Apartment Anna sa nachádza v chorvátskom meste Kaštela (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mise Luxury Apartments

9,6

Mise Luxury Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Mise Luxury Apartments. Situated in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Dardin Beach reachable within 2. Ubytovanie Mise Luxury Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljubica Kaštel Gomilica

9,6

Apartment Ljubica Kaštel Gomilica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljubica Kaštel Gomilica. Located within the Kastel Gomilica district in Kaštela, Apartment Ljubica Kaštel Gomilica has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytovanie Apartment Ljubica Kaštel Gomilica sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Gomilica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leopold

9,6

Apartment Leopold

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leopold. Located in Kaštela, 5 km from Dardin Beach, Apartment Leopold provides accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytovanie Apartment Leopold sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Quarko

9,6

Apartment Quarko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Quarko. Apartment Quarko is situated in Kaštela. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Apartment Quarko sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tropica

9,6

Villa Tropica

Ubytovanie (Vila) Villa Tropica. Set in the Kastel Kambelovac district of Kaštela, just 5 km from Dardin Beach, Villa Tropica offers its guests with air conditioning, a seasonal outdoor... Ubytovanie Villa Tropica sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Kambelovac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Miljenko & Dobrila

9,6

Miljenko & Dobrila

Ubytovanie (Penzión) Miljenko & Dobrila. Ubytovanie Miljenko & Dobrila sa nachádza priamo na pobreží v meste Kaštela a ponúka bezplatné bicykle. Ubytovanie Miljenko & Dobrila sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Maree

9,6

Apartment Maree

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maree. Located 9 km from Split, Apartment Maree offers accommodation in the centre of Kaštel Kambelovac. Ubytovanie Apartment Maree sa nachádza v chorvátskom meste Kaštela (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Boro apartment

9,6

Boro apartment

Ubytovanie (Apartmán) Boro apartment. Situated in Kaštela, 200 metres from Dardin Beach, Boro apartment features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Boro apartment sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Strada

9,6

Apartmani Strada

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Strada. Ubytovacie zariadenie Apartmani Strada sa nachádza v meste Kaštela v splitsko-dalmátskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Strada sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Pia Split

9,6

Villa Pia Split

Ubytovanie (Vila) Villa Pia Split. Vila Pia Split sa nachádza v meste Kaštela a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Naskytá sa z nej výhľad na more. Ubytovanie Villa Pia Split sa nachádza v chorvátskom meste Kaštela (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luka

9,5

Apartment Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luka. Located in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartment Luka has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Luka sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rocco Kastel Novi

9,5

Apartment Rocco Kastel Novi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rocco Kastel Novi. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v meste Kaštela. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, balkón, gril. Ubytovanie Apartment Rocco Kastel Novi sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barun apartments Kastela

9,5

Barun apartments Kastela

Ubytovanie (Apartmány) Barun apartments Kastela. Set in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Dardin Beach reachable within 5 km, Barun apartments Kastela offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Barun apartments Kastela sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Gomilica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dvor Ana

9,5

Dvor Ana

Ubytovanie (Apartmány) Dvor Ana. Set 8 km from Dardin Beach, Dvor Ana offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Dvor Ana sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Sucurac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mediterranean

9,5

Apartment Mediterranean

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mediterranean. Offering free bikes and free WiFi, Apartment Mediterranean is located in the Kastel Luksic district in Kaštela, 2.2 km from Dardin Beach. Ubytovanie Apartment Mediterranean sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach & park Apartment

9,5

Beach & park Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Beach & park Apartment. Featuring a garden, Beach & park Apartment is situated in the Kastel Gomilica district in Kaštela. Ubytovanie Beach & park Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Kaštela (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

StaySplitBay

9,5

StaySplitBay

Ubytovanie (Apartmány) StaySplitBay. Located 2 km from Dardin Beach, StaySplitBay provides accommodation with free bikes, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie StaySplitBay sa nachádza v chorvátskom meste Kaštela (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bora bora Apartment

9,5

Bora bora Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bora bora Apartment. Ubytovacie zariadenie Bora bora Apartment sa nachádza v meste Kaštela v štvrti Kastel Kambelovac, len 2,6 km od pláže Dardin. Ubytovanie Bora bora Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Kambelovac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Zizula

9,5

Apartman Zizula

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zizula. Conveniently situated in Kastel Luksic district of Kaštela, Apartman Zizula features free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Zizula sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ida & Miljenko

9,5

Apartments Ida & Miljenko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ida & Miljenko. Apartmány Ida & Miljenko sa nachádzajú pár krokov od mora a od najbližšej pláže a ponúkajú ubytovanie v letovisku Kaštela, 15 km od Diokleciánovho paláca... Ubytovanie Apartments Ida & Miljenko sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kreso

9,4

Apartments Kreso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kreso. Ubytovanie Apartments Kreso sa nachádza 2,3 km od pláže Dardin a ponúka vám klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom, grilom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Kreso sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Rooms Ivana

9,4

Luxury Rooms Ivana

Ubytovanie (Penzión) Luxury Rooms Ivana. Ubytovanie Luxury Rooms Ivana sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-Dalmatínskej župe, 8 km od Splitu. Ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Luxury Rooms Ivana sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Luksic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lord

9,4

Apartment Lord

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lord. Located in the Kastel Gomilica district of Kaštela, just 5 km from Dardin Beach, Apartment Lord provides its guests with air conditioning, a bar, a garden... Ubytovanie Apartment Lord sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Gomilica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jelica

9,4

Apartment Jelica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelica. Apartmán Jelica ponúky ubytovanie v Kaštele, 10 km od Splitu. Apartmán sa môže pochváliť výhľadom na more a je vzdialený 43 km od Hvaru. Ubytovanie Apartment Jelica sa nachádza v chorvátskom meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Keka

9,4

Apartment Keka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Keka. Located 6 km from Dardin Beach, Apartment Keka is in Kaštela and has free bikes and a terrace. Ubytovanie Apartment Keka sa nachádza v chorvátskom meste Put Sadina 19 (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ubytovanie v chorvátskom meste Kaštela

Mesto Kaštela sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1747 hotelov a ubytovanie v meste Kaštela.