Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Ližnjan

V meste Ližnjan (Chorvátsko) máme celkom 492 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Ližnjan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Ližnjan

Premium 100m2 sea view apartment

10

Premium 100m2 sea view apartment

Ubytovanie (Apartmán) Premium 100m2 sea view apartment. Premium 100m2 sea view apartment is located in Ližnjan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Premium 100m2 sea view apartment sa nachádza v chorvátskom meste 26 Ribarska ulica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alida

9,9

Apartment Alida

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alida. Situated in Ližnjan in the Istria region, Apartment Alida has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Alida sa nachádza v chorvátskom meste Pod Vrh 41 (Chorvátsko - Istria).

Apartmenst SLavica 1654

9,9

Apartmenst SLavica 1654

Ubytovanie (Apartmán) Apartmenst SLavica 1654. Apartmenst SLavica 1654 is located in Ližnjan and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmenst SLavica 1654 sa nachádza v chorvátskom meste 51 Munat (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman KUJE

9,9

Apartman KUJE

Ubytovanie (Apartmán) Apartman KUJE. Apartman KUJE is situated in Ližnjan and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Apartman KUJE sa nachádza v chorvátskom meste Šaraja 6 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool

9,8

Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool

Ubytovanie (Vila) Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool. Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool is situated in Ližnjan and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and barbecue facilities. Ubytovanie Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan 500 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adriana

9,8

Apartment Adriana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adriana. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartment Adriana has a garden. Ubytovanie Apartment Adriana sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan 120 A (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia

9,8

Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia

Ubytovanie (Apartmány) Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia. Ubytovanie Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia s výhľadom na more ponúka záhradu, bar, gril a terasu. Ubytovanie Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Krasa 39 (Ližnjanska cesta 213) (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Alice App2

9,8

Villa Alice App2

Ubytovanie (Apartmán) Villa Alice App2. Situated in Ližnjan in the Istria region, Villa Alice App2 has a balcony and sea views. Ubytovanie Villa Alice App2 sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjanska cesta 373 Liznjan 47 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dragica

9,7

Apartment Dragica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dragica. Apartmán Dragica so záhradou sa nachádza v letovisku Ližnjan v Istrijskej župe. Okrem výhľadu na more ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Dragica sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Milovan 1774

9,7

Apartments Milovan 1774

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milovan 1774. Ubytovacie zariadenie Apartments Milovan 1774 vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a so vstupom do záhrady s terasou v meste Ližnjan. Ubytovanie Apartments Milovan 1774 sa nachádza v chorvátskom meste Vrčevan 46 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment AleMar

9,7

Apartment AleMar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment AleMar. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartment AleMar has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment AleMar sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Kazali 14 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Barba

9,7

Apartment Barba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barba. Situated in Ližnjan in the Istria region, Apartment Barba has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Barba sa nachádza v chorvátskom meste Put za Marleru 27 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Peninsula

9,7

Apartment Peninsula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Peninsula. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Ližnjan a z jeho veľkej terasy sa naskytá výhľad na more. Ubytovanie Apartment Peninsula sa nachádza v chorvátskom meste Smiljevac 2 (Chorvátsko - Istria).

Franko i Tonka Apartments

9,7

Franko i Tonka Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Franko i Tonka Apartments. Tento klimatizovaný apartmán v letovisku Ližnjan ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, balkón a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Franko i Tonka Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Liznjan 946 946 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Home Licinius

9,7

Vacation Home Licinius

Ubytovanie (Apartmán) Vacation Home Licinius. Featuring an outdoor pool with sun loungers and parasols, Vacation Home Licinius is located in Ližnjan. Free WiFi access is available. Ubytovanie Vacation Home Licinius sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan 206 (Chorvátsko - Istria).

Studio apartman Palmira

9,7

Studio apartman Palmira

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Palmira. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Studio apartman Palmira is situated in Ližnjan. Ubytovanie Studio apartman Palmira sa nachádza v chorvátskom meste 63 Put za Marleru (Chorvátsko - Istria).

Domus Oleander

9,7

Domus Oleander

Ubytovanie (Bed and breakfast) Domus Oleander. Featuring free WiFi and a barbecue, B&B Domus Oleander offers accommodation in Ližnjan, 38 km from Rovinj. Free private parking is available on site. Ubytovanie Domus Oleander sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Monica

9,6

Apartment Monica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Monica. Located in Ližnjan, 33 km from Bale, Apartment Monica provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartment Monica sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Istarskog Egzodusa 4 (Chorvátsko - Istria).

Apartment Iva

9,6

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. Moderný apartmán Iva sa nachádza v meste Ližnjan, 1 km od pláže. Ponúka plne klimatizované interiéry, bezplatný gril a Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Irina

9,6

Ferienwohnung Irina

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Irina. Set in Ližnjan, 34 km from Bale, Ferienwohnung Irina offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Irina sa nachádza v chorvátskom meste 9 Pod Gruh (Chorvátsko - Istria).

Nika&Ema&Mačak Levan

9,6

Nika&Ema&Mačak Levan

Ubytovanie (Apartmány) Nika&Ema&Mačak Levan. Ubytovacie zariadenie Nika&Ema&Mačak Levan sa nachádza v meste Ližnjan a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou, priestorom na... Ubytovanie Nika&Ema&Mačak Levan sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan Krasa 41 (Chorvátsko - Istria).

Apartment Ližnjan

9,6

Apartment Ližnjan

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ližnjan. Located in Ližnjan, Apartment Ližnjan provides air-conditioned accommodation with a furnished terrrace offering garden views. Ubytovanie Apartment Ližnjan sa nachádza v chorvátskom meste Šaraja 6 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman San 1

9,6

Apartman San 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartman San 1. Boasting a garden and a terrace, Apartman San 1 features accommodation in Ližnjan with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartman San 1 sa nachádza v chorvátskom meste 51 Brajdice 1.kat (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mirela

9,6

Haus Mirela

Ubytovanie (Apartmán) Haus Mirela. Situated in Ližnjan, Haus Mirela offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Haus Mirela sa nachádza v chorvátskom meste 49 Brajdice (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marijana

9,6

Holiday Home Marijana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marijana. Boasting a garden, Holiday Home Marijana features accommodation in Ližnjan with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday Home Marijana sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Zazah 846

9,5

Apartments Zazah 846

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zazah 846. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartments Zazah 846 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Zazah 846 sa nachádza v chorvátskom meste Valtura (Chorvátsko - Istria).

Apartment Martina

9,5

Apartment Martina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martina. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartment Martina has a patio and pool views. Ubytovanie Apartment Martina sa nachádza v chorvátskom meste Smiljevac 5 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani B&B

9,5

Apartmani B&B

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani B&B. Apartmány B & B sa nachádzajú v meste Ližnjan. Ponúkajú ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani B&B sa nachádza v chorvátskom meste Pod Vrh 19 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Kabali

9,4

Villas Kabali

Ubytovanie (Apartmány) Villas Kabali. Situated in Ližnjan, Villas Kabali features accommodation with air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytovanie Villas Kabali sa nachádza v chorvátskom meste Pod Vrh 14 (Chorvátsko - Istria).

Apartments Čeh

9,4

Apartments Čeh

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Čeh. Apartmány Čeh Ližnjan ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Čeh sa nachádza v chorvátskom meste Munat 49 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman San 2

9,4

Apartman San 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman San 2. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartman San 2 features a garden. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bale. Ubytovanie Apartman San 2 sa nachádza v chorvátskom meste 51 Brajdice Prizemlje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Colorita

9,3

Colorita

Ubytovanie (Apartmán) Colorita. Situated in Ližnjan in the Istria region, Colorita features a patio and garden views. Ubytovanie Colorita sa nachádza v chorvátskom meste Kazali 15 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Katarina

9,3

Studio apartman Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Katarina. Ubytovanie Studio apartman Katarina sa nachádza v meste Ližnjan na Istrii. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 35 km od mesta Bale. Ubytovanie Studio apartman Katarina sa nachádza v chorvátskom meste II kat (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment San

9,3

Apartment San

Ubytovanie (Apartmán) Apartment San. Situated in Ližnjan in the Istria region, Apartment San has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment San sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan 664 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Erika

9,3

Studio apartman Erika

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Erika. Located in Ližnjan in the Istria region, Studio apartman Erika has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bale. Ubytovanie Studio apartman Erika sa nachádza v chorvátskom meste Put za Marleru 20 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Taja

9,3

Apartment Taja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Taja. Situated in the town of Ližnjan and the beach in Ližnjan reachable within 1. Ubytovanie Apartment Taja sa nachádza v chorvátskom meste RIBARSKA 5 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sole

9,3

Apartment Sole

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sole. Located in Ližnjan, 34 km from Bale, Apartment Sole provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartment Sole sa nachádza v chorvátskom meste Put za Parelu (Chorvátsko - Istria).

Villa Jacuzzi Seaside

9,2

Villa Jacuzzi Seaside

Ubytovanie (Apartmány) Villa Jacuzzi Seaside. Villa Jacuzzi Seaside features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ližnjan. Ubytovanie Villa Jacuzzi Seaside sa nachádza v chorvátskom meste Put za marleru 41c (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lean

9,2

Apartman Lean

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lean. Trojhviezdičkový apartmán Lean sa nachádza v dedine Ližnjan, 12 km od mesta Pula. Ubytovanie Apartman Lean sa nachádza v chorvátskom meste Vrh Liznjan 789a (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Branka

9,2

Apartman Branka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Branka. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartman Branka offers accommodation in Ližnjan with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Branka sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan 115 a (Ulica Istarskog Egzodusa 8) (Chorvátsko - Istria).

Apartment Bella

9,2

Apartment Bella

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bella. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment Bella is located in Ližnjan. Ubytovanie Apartment Bella sa nachádza v chorvátskom meste Ribarska ulica 2 (Chorvátsko - Istria).

Bluegum Apartments

9,2

Bluegum Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bluegum Apartments. Offering accommodation with air conditioning, Bluegum Apartments is located in Ližnjan, 1.5 km from Medulin and 38 km from Rovinj. Ubytovanie Bluegum Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Agava Istria

9,2

Apartment Agava Istria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Agava Istria. Apartmán Agava Istria sa nachádza v letovisku Ližnjan a ponúka gril, klimatizáciu, bezplatné Wi-Fi a balkón. Ubytovanie Apartment Agava Istria sa nachádza v chorvátskom meste Smiljevac 65 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luka

9,2

Apartments Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luka. Located in Ližnjan, 33 km from Bale, Apartments Luka provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Luka sa nachádza v chorvátskom meste Vrh 38 Vrh 38 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paleras Inn

9,2

Paleras Inn

Ubytovanie (Apartmány) Paleras Inn. Ubytovanie Paleras Inn so záhradou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Ližnjan, 34 km od mesta Bale. Ubytovanie Paleras Inn sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjanska cesta 710 (Chorvátsko - Istria).

Villa Istriana

9,2

Villa Istriana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Istriana. Villa Istriana is a self-catering accommodation located in Ližnjan, 700 metres from the beach. Ubytovanie Villa Istriana sa nachádza v chorvátskom meste Ližnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Denis 1742

9,2

Apartments Denis 1742

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Denis 1742. Situated in Ližnjan, 33 km from Bale, Apartments Denis 1742 features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Denis 1742 sa nachádza v chorvátskom meste Pod Vrh 1 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Spagnolo

9,2

Apartments Spagnolo

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Spagnolo. Situated in Ližnjan in the Istria region, Apartments Spagnolo features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartments Spagnolo sa nachádza v chorvátskom meste Smiljevac 2 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Silvija

9,2

Studio apartman Silvija

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Silvija. Ubytovanie Studio apartman Silvija sa nachádza v Ližnjane a ponúka vám vonkajší bazén, záhradu a gril a bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Studio apartman Silvija sa nachádza v chorvátskom meste Put za Marleru 63 Put za Marleru 63 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ana

9,2

Ana

Ubytovanie (Apartmány) Ana. Set in Ližnjan, 32 km from Bale, Ana offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ana sa nachádza v chorvátskom meste put za puntice 11 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anna Liznjan

9,2

Apartment Anna Liznjan

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Anna Liznjan. Apartmán Anna Liznjan sa nachádza v osade Ližnjan, 34 km od obce Bale. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Anna Liznjan sa nachádza v chorvátskom meste Smiljevac 98 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v chorvátskom meste Ližnjan

Mesto Ližnjan sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 492 hotelov a ubytovanie v meste Ližnjan.