Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Marčana

V meste Marčana (Chorvátsko) máme celkom 144 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Marčana

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Marčana

Ane Apartment

9,7

Ane Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ane Apartment. Set in Loborika, Ane Apartment offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ane Apartment sa nachádza v chorvátskom meste 102b (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tina

9,7

Apartment Tina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tina. Set in Marčana in the Istria region, Apartment Tina features a balcony. Ubytovanie Apartment Tina sa nachádza v chorvátskom meste 108 Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ulika

9,7

Apartment Ulika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ulika. Apartment Ulika is set in Marčana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Ulika sa nachádza v chorvátskom meste 298 A Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Di Roccia

9,7

Casa Di Roccia

Ubytovanie (Vila) Casa Di Roccia. Casa Di Roccia is set in Marčana and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Casa Di Roccia sa nachádza v chorvátskom meste Marčana 441 (Chorvátsko - Istria).

Vacation House Krajcar

9,6

Vacation House Krajcar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House Krajcar. Set in Marčana in the Istria region, Vacation House Krajcar features a terrace and garden views. Ubytovanie Vacation House Krajcar sa nachádza v chorvátskom meste Radeki Polje 70 A (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Rici

9,6

Vila Rici

Ubytovanie (Vila) Vila Rici. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Vila Rici is located in Marčana. Ubytovanie Vila Rici sa nachádza v chorvátskom meste Loborika 22 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Willow Garden Apartment House

9,5

The Willow Garden Apartment House

Ubytovanie (Penzión) The Willow Garden Apartment House. The Willow Garden Apartment House is situated in Marčana and features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie The Willow Garden Apartment House sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

kuća za odmor dean

9,4

kuća za odmor dean

Ubytovanie (Dovolenkový dom) kuća za odmor dean. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, kuća za odmor dean is set in Marčana. Ubytovanie kuća za odmor dean sa nachádza v chorvátskom meste duga uvala-marčana kuća samostojeća Dean (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucia

9,3

Apartment Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucia. Apartment Lucia is set in Marčana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Lucia sa nachádza v chorvátskom meste Marčana 468 A (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN GIRASOLE 4+2 WITH A PARKING SPACE

9,3

APARTMAN GIRASOLE 4+2 WITH A PARKING SPACE

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN GIRASOLE 4+2 WITH A PARKING SPACE. Set in Marčana in the Istria region, APARTMAN GIRASOLE 4+2 WITH A PARKING SPACE features a patio and garden views. Ubytovanie APARTMAN GIRASOLE 4+2 WITH A PARKING SPACE sa nachádza v chorvátskom meste Marčana 27 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dvori

9

Apartments Dvori

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dvori. Apartmány Dvori ponúkajú ubytovanie v obci Marčana, 28 km od mesta Rovinj a 42 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apartments Dvori sa nachádza v chorvátskom meste MARČANA 474 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Mimi

8,8

Casa Mimi

Ubytovanie (Apartmán) Casa Mimi. Casa Mimi is situated in Marčana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Casa Mimi sa nachádza v chorvátskom meste 389 Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation House with Pool

7,8

Vacation House with Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House with Pool. Located in Loborika, Vacation House with Pool provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Vacation House with Pool sa nachádza v chorvátskom meste Loborika 52 A (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Loborika

Holiday home Loborika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Loborika. Set in Marčana, Holiday home Loborika offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Loborika sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Tomas with Pool near Pula

House Tomas with Pool near Pula

Ubytovanie (Vila) House Tomas with Pool near Pula. Located in Marčana, House Tomas with Pool near Pula provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie House Tomas with Pool near Pula sa nachádza v chorvátskom meste 121 B Marčana 121 B (Chorvátsko - Istria).

Kika Holiday Home

Kika Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kika Holiday Home. Kika Holiday Home is set in Marčana and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Kika Holiday Home sa nachádza v chorvátskom meste Mutvoran 8 (Chorvátsko - Istria).

Lori Apartment

Lori Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lori Apartment. Located in Marčana in the Istria region, Lori Apartment has a terrace. Ubytovanie Lori Apartment sa nachádza v chorvátskom meste 88 Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Carpe diem Istria

Carpe diem Istria

Ubytovanie (Apartmán) Carpe diem Istria. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Carpe diem Istria provides accommodation in Marčana with free WiFi and garden views. Ubytovanie Carpe diem Istria sa nachádza v chorvátskom meste Šegotići 72 2 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rondola

Villa Rondola

Ubytovanie (Vila) Villa Rondola. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Rondola is set in Marčana. Ubytovanie Villa Rondola sa nachádza v chorvátskom meste 171 Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fuma

Villa Fuma

Ubytovanie (Vila) Villa Fuma. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Villa Fuma is located in Marčana. Ubytovanie Villa Fuma sa nachádza v chorvátskom meste Pavicini 35 (Chorvátsko - Istria).

Villa Oliveta

Villa Oliveta

Ubytovanie (Vila) Villa Oliveta. Located in Filipana, Villa offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This villa provides accommodation with a balcony. Ubytovanie Villa Oliveta sa nachádza v chorvátskom meste Filipana 52a (Chorvátsko - Istria).

Villa Alma

Villa Alma

Ubytovanie (Vila) Villa Alma. Villa Alma is set in Marčana and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Alma sa nachádza v chorvátskom meste 22 A Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stipe 1444

Apartment Stipe 1444

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stipe 1444. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Stipe 1444 is located in Marčana. Ubytovanie Apartment Stipe 1444 sa nachádza v chorvátskom meste Bršuda 1/9 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Andrea

Apartments Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Andrea. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartments Andrea is situated in Marčana. Ubytovanie Apartments Andrea sa nachádza v chorvátskom meste Marčana 250 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marcana YA-1909

Apartment Marcana YA-1909

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marcana YA-1909. Apartment Marcana YA-1909 is located in Marčana and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Marcana YA-1909 sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

Apartment Loborika 12983a

Apartment Loborika 12983a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Loborika 12983a. Apartment Loborika 12983a offers accommodation in Marčana, 28 km from Rovinj and 43 km from Poreč. The air-conditioned unit is 7 km from Pula. Ubytovanie Apartment Loborika 12983a sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina. Apartmán Nina sa nachádza 29 km od mesta Rovinj a ponúka vám ubytovanie v obci Marčana. Apartmán má výhľad do záhrady a od mesta Poreč je vzdialený 43 km. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v chorvátskom meste Radeki glavica 94 (Chorvátsko - Istria).

Apartment Mirjana

Apartment Mirjana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirjana. Apartment Mirjana is situated in Marčana and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Mirjana sa nachádza v chorvátskom meste Pinezići 21a (Chorvátsko - Istria).

Spatious and cozy apartment with garden near Pula

Spatious and cozy apartment with garden near Pula

Ubytovanie (Apartmán) Spatious and cozy apartment with garden near Pula. Situated in Marčana, Spatious and cozy apartment with garden near Pula features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Spatious and cozy apartment with garden near Pula sa nachádza v chorvátskom meste 114 Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Marcana

One-Bedroom Holiday Home in Marcana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Marcana. One-Bedroom Holiday Home in Marcana is located in Loborika and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Marcana sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana Hreljici Istra

Villa Ana Hreljici Istra

Ubytovanie (Vila) Villa Ana Hreljici Istra. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Villa Ana Hreljici Istra features accommodation in Marčana with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Ana Hreljici Istra sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

VILLA EMILJA * Steinhausvilla für 4 Personen mit Pool Nähe Pula

VILLA EMILJA * Steinhausvilla für 4 Personen mit Pool Nähe Pula

Ubytovanie (Vila) VILLA EMILJA * Steinhausvilla für 4 Personen mit Pool Nähe Pula. Located in Marčana, VILLA EMILJA * Steinhausvilla für 4 Personen mit Pool Nähe Pula provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie VILLA EMILJA * Steinhausvilla für 4 Personen mit Pool Nähe Pula sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

Three-Bedroom Apartment in Marcana

Three-Bedroom Apartment in Marcana

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Marcana. Three-Bedroom Apartment in Marcana is set in Marčana and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Marcana sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Marcana 57

Holiday home Marcana 57

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Marcana 57. Situated in Marčana, Holiday home Marcana 57 features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Marcana 57 sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

Awesome apartment in Marcana w/ WiFi and 1 Bedrooms

Awesome apartment in Marcana w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Marcana w/ WiFi and 1 Bedrooms. Awesome apartment in Marcana w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Marčana and offers barbecue facilities. Ubytovanie Awesome apartment in Marcana w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

Four-Bedroom Holiday Home in Marcana

Four-Bedroom Holiday Home in Marcana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Marcana. Located in Orbanići, Four-Bedroom Holiday Home in Marcana provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Marcana sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

Casa Divna

Casa Divna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Divna. Located in Marčana, Casa Divna provides a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 36 km from Rabac. Ubytovanie Casa Divna sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Ulika

Holiday House Ulika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Ulika. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday House Ulika is set in Marčana. Ubytovanie Holiday House Ulika sa nachádza v chorvátskom meste Loborika 6 a (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Muntic (Marcana) - 17385

Apartments with a parking space Muntic (Marcana) - 17385

Ubytovanie (Penzión) Apartments with a parking space Muntic (Marcana) - 17385. Set in Marčana, Apartments with a parking space Muntic (Marcana) - 17385 features 3 accommodation with private balconies. Ubytovanie Apartments with a parking space Muntic (Marcana) - 17385 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria).

Casa Oliveto

Casa Oliveto

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Oliveto. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Casa Oliveto is set in Marčana. Ubytovanie Casa Oliveto sa nachádza v chorvátskom meste Tronovi (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Marija

Vila Marija

Ubytovanie (Vila) Vila Marija. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Vila Marija is set in Marčana. Ubytovanie Vila Marija sa nachádza v chorvátskom meste 22c Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dvori

Dvori

Ubytovanie (Apartmán) Dvori. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Dvori features accommodation in Marčana with free WiFi and garden views. Ubytovanie Dvori sa nachádza v chorvátskom meste Marčana 488 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Loborika (Pula) - 12983

Apartments with a parking space Loborika (Pula) - 12983

Ubytovanie (Penzión) Apartments with a parking space Loborika (Pula) - 12983. Apartments with a parking space Loborika (Pula) - 12983 is located in Marčana. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Apartments with a parking space Loborika (Pula) - 12983 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

True istrian experience

True istrian experience

Ubytovanie (Vila) True istrian experience. Set in Marčana in the Istria region, True istrian experience has a garden. The air-conditioned accommodation is 33 km from Rabac. Ubytovanie True istrian experience sa nachádza v chorvátskom meste 345 Marčana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Monte Palma

Villa Monte Palma

Ubytovanie (Vila) Villa Monte Palma. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Monte Palma is located in Peruški. The air-conditioned accommodation is 32 km from Rabac. Ubytovanie Villa Monte Palma sa nachádza v chorvátskom meste Krnica 202 (Chorvátsko - Istria).

Villa Paradiso Marcana

Villa Paradiso Marcana

Ubytovanie (Vila) Villa Paradiso Marcana. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Paradiso Marcana is situated in Marčana. Ubytovanie Villa Paradiso Marcana sa nachádza v chorvátskom meste Matelići 26 (Chorvátsko - Istria).

Villa Dorina

Villa Dorina

Ubytovanie (Vila) Villa Dorina. Set in Marčana, Villa Dorina offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Villa Dorina sa nachádza v chorvátskom meste Marčana 372a (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dream

Villa Dream

Ubytovanie (Vila) Villa Dream. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Dream is situated in Marčana. Ubytovanie Villa Dream sa nachádza v chorvátskom meste Marčana Šegotići 63A (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana - Peaceful Location

Villa Ana - Peaceful Location

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Ana - Peaceful Location. Located in Marčana, 39 km from Rabac, Villa Ana - Peaceful Location provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Ana - Peaceful Location sa nachádza v chorvátskom meste Šegotići 30 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simic Studio Apartment

Simic Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Simic Studio Apartment. Located in Marčana in the Istria region, Simic Studio Apartment features a garden. The air-conditioned accommodation is 42 km from Rabac. Ubytovanie Simic Studio Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Marčana (Chorvátsko - Istria).

Villa Leticia

Villa Leticia

Ubytovanie (Vila) Villa Leticia. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Leticia is located in Hreljići. Ubytovanie Villa Leticia sa nachádza v chorvátskom meste Hreljići 39 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v chorvátskom meste Marčana

Mesto Marčana sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 144 hotelov a ubytovanie v meste Marčana.