Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Martinski

V meste Martinski (Chorvátsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Martinski

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Martinski

Holiday Home Miletti

9,5

Holiday Home Miletti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Miletti. Located in Martinski in the Istria region, Holiday Home Miletti has a balcony and garden views. Ubytovanie Holiday Home Miletti sa nachádza v chorvátskom meste Martinski (Chorvátsko - Istria).

Wellness house Oliva

8,9

Wellness house Oliva

Ubytovanie (Vila) Wellness house Oliva. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Wellness house Oliva is situated in Labin. Ubytovanie Wellness house Oliva sa nachádza v chorvátskom meste Velika Čemporovica 50 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa San Martino

Villa San Martino

Ubytovanie (Vila) Villa San Martino. Villa San Martino is set in Martinski and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa San Martino sa nachádza v chorvátskom meste Martinski 3C (Chorvátsko - Istria).

Golden Valley

Golden Valley

Ubytovanie (Apartmán) Golden Valley. Boasting accommodation with a patio, Golden Valley is situated in Martinski. Ubytovanie Golden Valley sa nachádza v chorvátskom meste 2 Markoci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v chorvátskom meste Martinski

Mesto Martinski sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Martinski.