Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Paz

V meste Paz (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Paz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Paz

Holiday Home Lori

9,9

Holiday Home Lori

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Lori. Located 47 km from Trieste, Holiday Home Lori offers accommodation in Paz. Guests benefit from terrace and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Lori sa nachádza v chorvátskom meste Paz (Chorvátsko - Istria).

House Coccola Paradise in nature

House Coccola Paradise in nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Coccola Paradise in nature. Located in Paz, House Coccola Paradise in nature provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 34 km from Rabac. Ubytovanie House Coccola Paradise in nature sa nachádza v chorvátskom meste Paz 17a (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maccaroni

Villa Maccaroni

Ubytovanie (Vila) Villa Maccaroni. Housed in an estate that dates back over 200 years, Villa Maccaroni is located in Paz, surrounded by a remote and tranquil area. Ubytovanie Villa Maccaroni sa nachádza v chorvátskom meste Makarunska Vas 37 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 414 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v chorvátskom meste Paz

Mesto Paz sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Paz.