Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Povlja

V meste Povlja (Chorvátsko) máme celkom 124 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Povlja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Povlja

Apartments Djurdjica

10

Apartments Djurdjica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Djurdjica. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartments Djurdjica features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Djurdjica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Ada 1

9,9

Apartmani Ada 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ada 1. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartmani Ada 1 has a balcony. Ubytovanie Apartmani Ada 1 sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Fig Tree

9,9

Fig Tree

Ubytovanie (Apartmán) Fig Tree. Located in Povlja, Fig Tree provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Fig Tree sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Tempera

9,9

Apartment Tempera

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tempera. Klimatizovaný apartmán Tempera sa nachádza v meste Povlja, 38 km od Splitu. Ponúka balkón s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Tempera sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Sanja

9,8

Apartman Sanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sanja. Located in Povlja, Apartman Sanja provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Sanja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Mery

9,8

Apartment Mery

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mery. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartment Mery features a balcony. Ubytovanie Apartment Mery sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Robinzon Villa Zavala

9,8

Robinzon Villa Zavala

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinzon Villa Zavala. Robinzon Villa Zavala je samostatne stojaci dovolenkový dom v obci Povlja 200 metrov od mora. Ponúka terasu s vonkajším bazénom a výhľad na more. Ubytovanie Robinzon Villa Zavala sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Snježana Povlja

9,8

Apartment Snježana Povlja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Snježana Povlja. Ubytovacie zariadenie Apartment Snježana Povlja sa nachádza 500 metrov od centra mesta Povlja, na vyvýšenej polohe, z ktorej sa môžete pokochať výhľadom. Ubytovanie Apartment Snježana Povlja sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Tudor

9,8

Apartment Tudor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tudor. APARTMÁN TUDOR ponúka ubytovanie v letovisku Povlja, 37 km od Splitu. K dispozícii máte balkón. Ubytovanie Apartment Tudor sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Ada 2

9,7

Apartmani Ada 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ada 2. Apartmani Ada 2 is located in Povlja and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmani Ada 2 sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Antica

9,7

Apartment Antica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Antica. Set in Povlja in the Brac Island region, Apartment Antica has a balcony and sea views. The property is 30 km from Bol and free private parking is offered. Ubytovanie Apartment Antica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Ruzicin dvor

9,7

Ruzicin dvor

Ubytovanie (Apartmán) Ruzicin dvor. Ubytovanie Ruzicin dvor sa nachádza v letovisku Povlja a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je klimatizované a nájdete ho 30 km od mesta Bol. Ubytovanie Ruzicin dvor sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Vana

9,6

Apartmani Vana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Vana. Ubytovanie Apartmani Vana sa nachádza v obci Povlja na ostrove Brač a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmani Vana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Markioli

9,6

Apartment Markioli

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Markioli. Apartmány Markioli sa nachádzajú v letovisku Povlja a ponúkajú záhradu a slnečnú terasu. Split je vzdialený 37 km. Ubytovanie Apartment Markioli sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Gorka Apartments

9,6

Gorka Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Gorka Apartments. Ubytovanie Gorka Apartments sa nachádza v obci Povlja a má reštauráciu, záhradu a gril. Klimatizované ubytovanie je situované 30 km od mesta Bol. Ubytovanie Gorka Apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Large apartment in an old Dalmatian house

9,4

Large apartment in an old Dalmatian house

Ubytovanie (Apartmán) Large apartment in an old Dalmatian house. Large apartment in an old Dalmatian house is located in Povlja and offers a restaurant. The air-conditioned accommodation is 29 km from Bol. Ubytovanie Large apartment in an old Dalmatian house sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Anton

9,3

Anton

Ubytovanie (Apartmán) Anton. Situated in Povlja in the Brac Island region, Anton has a balcony. The property is 17 km from Bol, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Anton sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Povlja with Sea View 01

9,2

Apartment Povlja with Sea View 01

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povlja with Sea View 01. Boasting barbecue facilities, Apartment Povlja with Sea View 01 offers accommodation in Povlja with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Povlja with Sea View 01 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Vallis

9,2

Holiday Home Vallis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vallis. Dovolenkový dom Vallis sa nachádza v letovisku Povlja a ponúka sezónny vonkajší bazén, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Vallis sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Mimako

9,1

Holiday Home Mimako

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mimako. Set in Povlja in the Brac Island region, Holiday Home Mimako has a terrace and sea views. The property is 31 km from Bol, and private parking is offered. Ubytovanie Holiday Home Mimako sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Libana

9

Villa Libana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Libana. Vila Libana sa nachádza v centre malej rybárskej dedinky Povlja a je obklopená stredomorskými palmami, olivovníkmi, citrónovníkmi a magnóliami. Ubytovanie Villa Libana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Kuca za odmor Doda

9

Kuca za odmor Doda

Ubytovanie (Apartmán) Kuca za odmor Doda. Apartmán Doda s terasou sa nachádza v obci Povlja a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným WiFi pripojením na internet. Ubytovanie Kuca za odmor Doda sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa LIBE 2

8,9

Villa LIBE 2

Ubytovanie (Apartmány) Villa LIBE 2. Táto vila s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, záhradou a terasou sa nachádza v meste Baška Voda. Promenáda je situovaná vo vzdialenosti 100 metrov. Ubytovanie Villa LIBE 2 sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Povlja, Brac - 2922

8,8

Apartments with a parking space Povlja, Brac - 2922

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Povlja, Brac - 2922. Set in Povlja in the Brac Island region, Apartments with a parking space Povlja, Brac - 2922 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments with a parking space Povlja, Brac - 2922 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Maria

8,5

Apartments Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maria. Apartmány Maria sa nachádzajú sa iba 50 metrov od kamienkovej pláže a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním s výhľadom na Stredozemné more. Ubytovanie Apartments Maria sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Nada

8,2

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Tento apartmán sa nachádza v obci Povlja a ponúka terasu. Od mesta Split je vzdialený 37 km. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Vacation House "Pave"

8

Vacation House "Pave"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House "Pave". Ubytovacie zariadenie Coastal vacation house in nature sa nachádza v obci Povlja a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Vacation House "Pave" sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Turističko naselje Punta

6,8

Turističko naselje Punta

Ubytovanie (Apartmány) Turističko naselje Punta. Ubytovacie zariadenie Turističko naselje Punta sa nachádza v obci Povlja, 31 km od mesta Bol, a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Turističko naselje Punta sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Luxury Beachfront Villa Lilly with private pool

Luxury Beachfront Villa Lilly with private pool

Ubytovanie (Vila) Luxury Beachfront Villa Lilly with private pool. Featuring an outdoor pool and sea views, Luxury Beachfront Villa Lilly with private pool is located in Povlja. Ubytovanie Luxury Beachfront Villa Lilly with private pool sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Villa Iva

Apartments Villa Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Villa Iva. Featuring a garden and a terrace, Apartments Villa Iva provides accommodation in Povlja with free WiFi and pool views. Ubytovanie Apartments Villa Iva sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Jure - sea view

Apartments Jure - sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jure - sea view. Situated in Povlja, Apartments Jure - sea view offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Jure - sea view sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Jasna Holiday

Jasna Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jasna Holiday. Jasna Holiday is located in Povlja. The air-conditioned accommodation is 17 km from Bol. Ubytovanie Jasna Holiday sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment in Povlja with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 3419-2

Apartment in Povlja with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 3419-2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Povlja with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 3419-2. Apartment in Povlja with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 3419-2 is set in Povlja. The air-conditioned accommodation is 17 km from Bol. Ubytovanie Apartment in Povlja with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 3419-2 sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4936-3

Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4936-3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4936-3. Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4936-3 is located in Povlja. The air-conditioned accommodation is 17 km from Bol. Ubytovanie Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4936-3 sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Povlja 2922b

Apartment Povlja 2922b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povlja 2922b. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartment Povlja 2922b is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Povlja 2922b sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Povlja 8628b

Apartment Povlja 8628b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povlja 8628b. Located 38 km from Split, Apartment Povlja 8628b offers accommodation in Povlja. The air-conditioned unit is 15 km from Makarska. Ubytovanie Apartment Povlja 8628b sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments VG

Apartments VG

Ubytovanie (Apartmány) Apartments VG. Situated in Povlja, 31 km from Bol, Apartments VG features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments VG sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Boro

Apartments Boro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Boro. Located in Povlja, Apartments Boro offers accommodation with a terrace. Ubytovanie Apartments Boro sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-1)

Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-1). Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-1) is set in Povlja. The air-conditioned accommodation is 31 km from Bol. Ubytovanie Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-1) sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Renato

Apartmani Renato

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Renato. Apartmány Renato so záhradou sa nachádzajú v letovisku Povlja, 38 km od Splitu. Ubytovanie Apartmani Renato sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments by the sea Povlja, Brac - 712

Apartments by the sea Povlja, Brac - 712

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Povlja, Brac - 712. Tento apartmán sa nachádza v obci Povlja, 38 km od mesta Split. Ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments by the sea Povlja, Brac - 712 sa nachádza v chorvátskom meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Ubytovanie v chorvátskom meste Povlja

Mesto Povlja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 124 hotelov a ubytovanie v meste Povlja.