Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Splitska

V meste Splitska (Chorvátsko) máme celkom 120 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Splitska

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Splitska

Villa Stella

10

Villa Stella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Stella. Located in Splitska in the Brac Island region, Villa Stella provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Villa Stella sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Green Garden

9,9

Villa Green Garden

Ubytovanie (Apartmán) Villa Green Garden. Set in Splitska, less than 1 km from Beach Zastup and a 14-minute walk from Beach Prvija, Villa Green Garden offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytovanie Villa Green Garden sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Flower

9,9

Apartments Flower

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Flower. Apartments Flower features sea views, free WiFi and free private parking, located in Splitska, 2.6 km from Beach Dorotea. Ubytovanie Apartments Flower sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Agata

9,8

Apartment Agata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Agata. Apartment Agata ponúka ubytovanie v meste Splitska. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a priamo na mieste môžete využívať súkromné... Ubytovanie Apartment Agata sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Marija

9,8

Villa Marija

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marija. Situated less than 1 km from Beach Prvija, Villa Marija offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Villa Beau Rivage

9,8

Apartments Villa Beau Rivage

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Beau Rivage. Apartmány Villa Beau Rivage sa nachádzajú v pokojnej rybárskej dedinke Splitska. Ubytovanie Apartments Villa Beau Rivage sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Ivana

9,8

Apartman Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivana. Apartman Ivana, featuring a garden and barbecue facilities, is located in Splitska, 1 km from Beach Prvija and 1.5 km from Beach Porat. Ubytovanie Apartman Ivana sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman NONO

9,7

Apartman NONO

Ubytovanie (Apartmán) Apartman NONO. Situated in Splitska, 800 metres from Beach Zastup and 1.1 km from Beach Prvija, Apartman NONO offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman NONO sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Dino

9,7

Apartments Dino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dino. Located 600 metres from Beach Zastup, Apartments Dino offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Dino sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Marijin Dvor

9,7

Apartments Marijin Dvor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijin Dvor. Apartmány Marijin Dvor sa nachádzajú v obci Splitska, 130 m od mora. Ubytovanie Apartments Marijin Dvor sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Paula

9,7

Apartments Paula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paula. Apartmány Paula sa nachádzajú v obci Splitska, 350 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Paula sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Mate

9,7

Apartman Mate

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mate. Apartman Mate is situated in Splitska and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Mate sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Perla

9,6

Apartman Perla

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Perla. Situated in Splitska, 1.1 km from Beach Prvija and 1.6 km from Beach Porat, Apartman Perla offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartman Perla sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Siniša

9,6

Apartman Siniša

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Siniša. Apartmán Siniša sa nachádza v obci Splitska na ostrove Brač. Ponúka výhľad na more a je vzdialený 50 metrov od mora. Ubytovanie Apartman Siniša sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Miljenko Tomić

9,6

Apartment Miljenko Tomić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Miljenko Tomić. Set 350 metres from the sea in Splitska, Apartment Miljenko Tomić offers a spacious furnished terrace fitted with a built-in barbecue. Ubytovanie Apartment Miljenko Tomić sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Dora

9,6

Holiday Home Dora

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Dora. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Dora sa nachádza centre letoviska Splitska, len pár krokov od pláže a ponúka ubytovanie s výhľadom na more. Ubytovanie Holiday Home Dora sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Smokva

9,5

Apartman Smokva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Smokva. Apartman Smokva is set in Splitska and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Smokva sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Lili

9,5

Apartment Lili

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lili. Situated in Splitska and only less than 1 km from Beach Prvija, Apartment Lili features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Lili sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Gorana

9,4

Apartments Gorana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gorana. Situated in Splitska in the Brac Island region, with Beach Zastup and Beach Prvija nearby, Apartments Gorana features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Gorana sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Vanda

9,4

Apartment Vanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanda. Located in Splitska in the Brac Island region, Apartment Vanda features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Vanda sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Ana

9,4

Villa Ana

Ubytovanie (Vila) Villa Ana. Táto samostatná vila sa nachádza v dedine Splitska, 20 km od Splitu a ponúka záhradu s celoročne otvoreným vonkajším bazénom a tiež výhľad na more. Ubytovanie Villa Ana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Mira

9,4

Apartments Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira sa nachádzajú v letovisku Splitska, 20 km od Splitu a 35 km od Makarskej. Ponúkajú klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Mandaric

9,3

Villa Mandaric

Ubytovanie (Vila) Villa Mandaric. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Mandaric is set in Splitska. Ubytovanie Villa Mandaric sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Doulos

9,2

Apartments Doulos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Doulos. Ubytovanie Apartments Doulos sa nachádza v obci Splitska na ostrove Brač, necelý 1 km od pláže Zastup. Ubytovanie Apartments Doulos sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Boro

9,2

Apartments Boro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Boro. Apartmány Boro ponúkajú ubytovanie s grilom v obci Splitska. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Boro sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

House Fanita

9,2

House Fanita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Fanita. House Fanita offers accommodation in Splitska, 1.5 km from Beach Vela lučica. With free private parking, the property is 700 metres from Beach Zastup and... Ubytovanie House Fanita sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Vacation Villa Brac

9,2

Vacation Villa Brac

Ubytovanie (Vila) Vacation Villa Brac. Situated just 2.2 km from Beach Dorotea, Vacation Villa Brac features accommodation in Splitska with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Vacation Villa Brac sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Splitska Dream

9,1

Apartments Splitska Dream

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Splitska Dream. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Splitska sídli v kamennom dome s antickými stĺpmi na terase. Môžete tu bezplatne využívať gril. Ubytovanie Apartments Splitska Dream sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Bliss

9,1

Holiday Home Bliss

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bliss. Boasting sea views, Holiday Home Bliss features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, around 2.1 km from Beach Dorotea. Ubytovanie Holiday Home Bliss sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Vila Hana

9

Vila Hana

Ubytovanie (Vila) Vila Hana. Boasting a balcony with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Vila Hana can be found in Splitska, close to Beach Vela... Ubytovanie Vila Hana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments DeMar

9

Apartments DeMar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments DeMar. Apartmány DeMar sa nachádzajú v obci Splitska a ponúkajú ubytovanie s TV a kuchyňou. Vo všetkých jednotkách je priestor na posedenie a jedálenský kút. Ubytovanie Apartments DeMar sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Vila Zora

9

Vila Zora

Ubytovanie (Vila) Vila Zora. Set in Splitska, Vila Zora offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Vila Zora sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmenthaus Punta ****

9

Apartmenthaus Punta ****

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Punta ****. Ubytovacie zariadenie Apartmenthaus Punta **** v osade Splitska ponúka hosťom fitnescentrum, bar, spoločný salónik, záhradu a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartmenthaus Punta **** sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Splitska

8,6

Apartment Splitska

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Splitska. Boasting garden views, Apartment Splitska features accommodation with a terrace and a patio, around 1.4 km from Beach Prvija. Ubytovanie Apartment Splitska sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Mara

8,6

Apartments Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mara. Apartmány Mara so záhradou a grilom sa nachádzajú v obci Splitska, 20 km od Splitu. Priamo na mieste je vám k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Splitska with Fireplace IV

7,6

Holiday Home Splitska with Fireplace IV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Splitska with Fireplace IV. Holiday Home Splitska with Fireplace IV is set in Splitska and offers barbecue facilities. The 3-star holiday home features sea views and is 35 km from... Ubytovanie Holiday Home Splitska with Fireplace IV sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907

6,9

Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907. Apartmán Splitska 2907b sa nachádza v meste Splitska. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Apartmán má spálňu, obývaciu izbu a kuchyňu s chladničkou. Ubytovanie Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Beautiful home in Splitska w/ Sauna, Heated swimming pool and 6 Bedrooms

Beautiful home in Splitska w/ Sauna, Heated swimming pool and 6 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Splitska w/ Sauna, Heated swimming pool and 6 Bedrooms. Beautiful home in Splitska w/ Sauna, Heated swimming pool and 6 Bedrooms is set in Splitska and offers barbecue facilities. Ubytovanie Beautiful home in Splitska w/ Sauna, Heated swimming pool and 6 Bedrooms sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Stunning home in Splitska w/ 2 Bedrooms

Stunning home in Splitska w/ 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Splitska w/ 2 Bedrooms. Offering free WiFi and mountain views, Stunning home in Splitska w/ 2 Bedrooms is an accommodation set in Splitska. Ubytovanie Stunning home in Splitska w/ 2 Bedrooms sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa M

Villa M

Ubytovanie (Vila) Villa M. Featuring pool views, Villa M features accommodation with free bikes, an outdoor swimming pool and a bar, around 250 metres from Beach Zastup. Ubytovanie Villa M sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Marin

Apartments Marin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marin. Situated in Splitska in the Brac Island region, with Beach Zastup and Beach Prvija nearby, Apartments Marin features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Marin sa nachádza v chorvátskom meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Marić

Apartment Marić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marić. Apartmán Marić sa nachádza iba 500 metrov od pláže v obci Splitska a ponúka ubytovanie s klimatizáciou. Hosťom je k dispozícii terasa s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Marić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Ubytovanie v chorvátskom meste Splitska

Mesto Splitska sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 120 hotelov a ubytovanie v meste Splitska.