Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Stranići kod Lovreča

V meste Stranići kod Lovreča (Chorvátsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Stranići kod Lovreča

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Stranići kod Lovreča

Vila SHERPA

7,1

Vila SHERPA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila SHERPA. Featuring an outdoor pool, Vila SHERPA is a detached holiday home situated in Stranići kod Lovreča. Ubytovanie Vila SHERPA sa nachádza v chorvátskom meste Stranići kod Lovreča (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Casitas

The Casitas

Ubytovanie (Apartmány) The Casitas. Situated in Stranići kod Lovreča, 42 km from Pula, The Casitas features a garden and free WiFi. Ubytovanie The Casitas sa nachádza v chorvátskom meste D21 Stranici 22 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bavaria Porec - [#84044]

Villa Bavaria Porec - [#84044]

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Bavaria Porec - [#84044]. Boasting a hot tub, Villa Bavaria Porec - [#84044] is set in Rošini. Ubytovanie Villa Bavaria Porec - [#84044] sa nachádza v chorvátskom meste Stranići kod Lovreča (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v chorvátskom meste Stranići kod Lovreča

Mesto Stranići kod Lovreča sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Stranići kod Lovreča.