Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Tar

V meste Tar (Chorvátsko) máme celkom 135 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v chorvátskom meste Tar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom meste Tar

Apartment Percic

9,9

Apartment Percic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Percic. Situated in Tar in the Istria region, Apartment Percic has a patio and city views. Ubytovanie Apartment Percic sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Riječka 24 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Brcic

9,9

Apartments Brcic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Brcic. Apartments Brcic is situated in Tar and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartments Brcic sa nachádza v chorvátskom meste Rogovići 21 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Adriana

9,8

Apartments Adriana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Adriana. Apartmány Adriana s grilom sa nachádzajú v meste Tar, 41 km od mesta Terst. Mesto Portorož je vzdialené 24 km. Ubytovanie Apartments Adriana sa nachádza v chorvátskom meste Brajde 31 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Borgo 8

9,7

Apartment Borgo 8

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Borgo 8. Located in a traditional stone house in Tar, Apartment Borgo 8 provides air-conditioned accommodation with free WiFi access. Ubytovanie Apartment Borgo 8 sa nachádza v chorvátskom meste Borgo 8 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ajhner

9,6

Apartman Ajhner

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ajhner. Located in Tar in the Istria region, Apartman Ajhner features a garden. Ubytovanie Apartman Ajhner sa nachádza v chorvátskom meste Riječka 32 E (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nona

9,6

Apartment Nona

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nona. Apartment Nona is set in Tar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Nona sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Vladimira Gortana 9 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Marinero

9,6

Studio Apartment Marinero

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Marinero. Set in Tar in the Istria region, Studio Apartment Marinero features a balcony. Ubytovanie Studio Apartment Marinero sa nachádza v chorvátskom meste Brajde 21 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lavanda

9,6

Apartment Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavanda. Set in Tar in the Istria region, Apartment Lavanda features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Lavanda sa nachádza v chorvátskom meste Perci 7 c (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljubic

9,5

Apartments Ljubic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljubic. Apartmány Ljubic ponúkajú ubytovanie v letovisku Tar, 41 km od Terstu. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Ljubic sa nachádza v chorvátskom meste Glavica 6 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Slavko

9,5

Apartment Slavko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Slavko. Apartment Slavko is set in Tar. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Slavko sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Istarska 49a (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Baldi

9,5

Villa Baldi

Ubytovanie (Apartmány) Villa Baldi. Situated in Tar, 13 km from Poreč, Villa Baldi features a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Baldi sa nachádza v chorvátskom meste Pazinska 3c (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mira

9,5

Apartments Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mira. Set in Tar, 12 km from Poreč, Apartments Mira offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v chorvátskom meste Vladimir Gortan 14 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Tammy

9,5

House Tammy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Tammy. Situated in Tar, House Tammy features accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč. Ubytovanie House Tammy sa nachádza v chorvátskom meste Sv.Martin 30 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mirijana

9,5

Apartment Mirijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirijana. Just 5 minutes' drive from the nearest beach, Apartment Mirijana offers self-catering accommodation with a terrace and BBQ facilities. Ubytovanie Apartment Mirijana sa nachádza v chorvátskom meste Istarska 49a (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Li

9,5

Apartment Li

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Li. Set in Tar in the Istria region, Apartment Li features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Li sa nachádza v chorvátskom meste 11 Ulica Borgo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mediteraneo

9,4

Apartments Mediteraneo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mediteraneo. Apartmány Mediterraneo sú situované v tichom a pokojnom prostredí v mestečku Tar, 10 km od letoviska Poreč. Ubytovanie Apartments Mediteraneo sa nachádza v chorvátskom meste Vladimira Gortana 30 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nika

9,3

Apartment Nika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nika. Located in Tar in the Istria region, Apartment Nika has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Nika sa nachádza v chorvátskom meste Partizanska 1 A (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alen & Asia

9,3

Alen & Asia

Ubytovanie (Apartmán) Alen & Asia. Located in Tar in the Istria region, Alen & Asia features a balcony and city views. Ubytovanie Alen & Asia sa nachádza v chorvátskom meste Borgo 40 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Valtrazza

9,3

Villa Valtrazza

Ubytovanie (Penzión) Villa Valtrazza. Villa Valtrazza offers air-conditioned rooms in Tar. This 4-star guest house offers a garden. Ubytovanie Villa Valtrazza sa nachádza v chorvátskom meste Riječka 20 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roviš

9,3

Apartments Roviš

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roviš. Apartmány Roviš sa nachádzajú v obci Tar v Istrii, 41 km od Terstu. Počas pobytu v nich máte k dispozícii gril a terasu. Ubytovanie Apartments Roviš sa nachádza v chorvátskom meste Frata 20 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Homes - Lanterna Premium Camping Resort

9

Mobile Homes - Lanterna Premium Camping Resort

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes - Lanterna Premium Camping Resort. Ubytovacie zariadenie Mobile Homes- Lanterna Premium Camping Resort sa nachádza v meste Poreč, 15 km od hlavného námestia v Poreči a od Eufraziovej... Ubytovanie Mobile Homes - Lanterna Premium Camping Resort sa nachádza v chorvátskom meste Lanterna 1 (Chorvátsko - Istria).

Villa Mira

8,9

Villa Mira

Ubytovanie (Penzión) Villa Mira. Vila Mira s terasou s výhľadom na more sa nachádza v meste Tar. Ubytovanie Villa Mira sa nachádza v chorvátskom meste Frata 28 (Chorvátsko - Istria).

Campsite Solaris Naturist Mobile Homes Mediteran kamp

8,8

Campsite Solaris Naturist Mobile Homes Mediteran kamp

Ubytovanie (Dovolenkový park) Campsite Solaris Naturist Mobile Homes Mediteran kamp. Ubytovacie zariadenie Campsite Solaris Naturist Mobile Homes Mediteran kamp sa nachádza 15 km od hlavného námestia v meste Poreč a poskytuje ubytovanie,... Ubytovanie Campsite Solaris Naturist Mobile Homes Mediteran kamp sa nachádza v chorvátskom meste Solaris 1 (Chorvátsko - Istria).

Casapini Premium Mobile Home

8,8

Casapini Premium Mobile Home

Ubytovanie (Kemping) Casapini Premium Mobile Home. Ubytovacie zariadenie Casapini Premium Mobile Home sa nachádza v meste Poreč, 14 km od Starého mesta a Baziliky sv. Eufrázia. Ubytovanie Casapini Premium Mobile Home sa nachádza v chorvátskom meste Lanterna Premium camping Resort Lanterna (Chorvátsko - Istria).

Casapini Premium Mobile Home FKK

8,7

Casapini Premium Mobile Home FKK

Ubytovanie (Kemping) Casapini Premium Mobile Home FKK. Casapini Premium Mobile Home FKK ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Casapini Premium Mobile Home FKK sa nachádza v chorvátskom meste Solaris 1 (Chorvátsko - Istria).

Campsite Lanterna Mobile Homes Mediteran kamp

8,6

Campsite Lanterna Mobile Homes Mediteran kamp

Ubytovanie (Dovolenkový park) Campsite Lanterna Mobile Homes Mediteran kamp. Kemping Campsite Lanterna Mobile Homes Mediteran kamp sa nachádza 14 km od hlavného námestia v Poreči a ponúka hosťom ubytovanie, reštauráciu, sezónny... Ubytovanie Campsite Lanterna Mobile Homes Mediteran kamp sa nachádza v chorvátskom meste Lanterna 1 (Chorvátsko - Istria).

Apartment Toni

8,5

Apartment Toni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Toni. Set in Tar in the Istria region, Apartment Toni features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Toni sa nachádza v chorvátskom meste Brajde 12 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Victoria Mobilehome in Solaris FKK Naturist Camping Resort

8,4

Victoria Mobilehome in Solaris FKK Naturist Camping Resort

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Victoria Mobilehome in Solaris FKK Naturist Camping Resort. Victoria Mobilehome in Solaris FKK Camping Resort sa nachádza pri pláži v meste Poreč, iba 15 km od hlavného námestia a ponúka sezónny vonkajší bazén, bar,... Ubytovanie Victoria Mobilehome in Solaris FKK Naturist Camping Resort sa nachádza v chorvátskom meste Solaris 1 (Chorvátsko - Istria).

Tean apartman

8,4

Tean apartman

Ubytovanie (Apartmány) Tean apartman. Tean apartmán poskytuje dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Poreči, 15 km od Hlavného námestia. Ubytovanie Tean apartman sa nachádza v chorvátskom meste St. Valeta 5 (Chorvátsko - Istria).

Rooms Grof

8,2

Rooms Grof

Ubytovanie (Penzión) Rooms Grof. Ubytovacie zariadenie Rooms Grof sídli v kamennom dome z 18. storočia v centre mesta Tar. Ubytovanie Rooms Grof sa nachádza v chorvátskom meste Sv.Martin 6 (Chorvátsko - Istria).

West Coast Mobilhome with XXL Terrace in Naturist Resort Solaris

8,1

West Coast Mobilhome with XXL Terrace in Naturist Resort Solaris

Ubytovanie (Dovolenkový park) West Coast Mobilhome with XXL Terrace in Naturist Resort Solaris. Ubytovacie zariadenie West Coast Mobilhome with XXL Terrace in Naturist Resort Solaris sa nachádza 15 km od Hlavného námestia v Poreči a ponúka vám terasu... Ubytovanie West Coast Mobilhome with XXL Terrace in Naturist Resort Solaris sa nachádza v chorvátskom meste Solaris 1 (Chorvátsko - Istria).

Mobilhome Victoria Camping Lanterna

7,9

Mobilhome Victoria Camping Lanterna

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobilhome Victoria Camping Lanterna. With Poreč Main Square reachable in 14 km, Mobilhome Victoria Camping Lanterna provides accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Mobilhome Victoria Camping Lanterna sa nachádza v chorvátskom meste Lanterna 1 (Chorvátsko - Istria).

Camping Adria Mobile Homes Lanterna

7,9

Camping Adria Mobile Homes Lanterna

Ubytovanie (Dovolenkový park) Camping Adria Mobile Homes Lanterna. Ubytovacie zariadenie Superior Mobile Homes in Camping Lanterna sa nachádza na zelenom polostrove Lanterna. Ubytovanie Camping Adria Mobile Homes Lanterna sa nachádza v chorvátskom meste Lanterna 1 (Chorvátsko - Istria).

West Coast Mobilhome with XXL Terrace

7,9

West Coast Mobilhome with XXL Terrace

Ubytovanie (Dovolenkový park) West Coast Mobilhome with XXL Terrace. Situated in Poreč, 14 km from Poreč Main Square and 14 km from The Euphrasian Basilica, West Coast Mobilhome with XXL Terrace features accommodation with... Ubytovanie West Coast Mobilhome with XXL Terrace sa nachádza v chorvátskom meste Lanterna 1 (Chorvátsko - Istria).

Stone Beauty

7,7

Stone Beauty

Ubytovanie (Apartmán) Stone Beauty. Stone Beauty is set in Tar. The accommodation is 12 km from Poreč. Portorož is 37 km from the apartment, while Rovinj is 49 km from the property. Ubytovanie Stone Beauty sa nachádza v chorvátskom meste Partizanska ulica 4 Istarska bb (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Folo

7,7

Apartments Folo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Folo. Apartmány Folo sa nachádzajú uprostred záhrady v centre mesta Tar, 3 km od najbližšej pláže a 9 km od historického mesta Poreč s Eufraziovou bazilikou... Ubytovanie Apartments Folo sa nachádza v chorvátskom meste Partizanska 3 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung m privatem Pool

7,5

Ferienwohnung m privatem Pool

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung m privatem Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Ferienwohnung m privatem Pool is set in Tar. Ubytovanie Ferienwohnung m privatem Pool sa nachádza v chorvátskom meste Pazinska 9 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albatross Solaris CampingResort FKK

7,5

Albatross Solaris CampingResort FKK

Ubytovanie (Kemping) Albatross Solaris CampingResort FKK. Located in Poreč in the Istria region, Albatross Solaris CampingResort FKK provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Albatross Solaris CampingResort FKK sa nachádza v chorvátskom meste Solaris 1 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ledi

Holiday Home Ledi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ledi. Located in Tar in the Istria region, Holiday Home Ledi features a garden. Ubytovanie Holiday Home Ledi sa nachádza v chorvátskom meste Tar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Tar (Porec) - 7026

Apartments with a parking space Tar (Porec) - 7026

Ubytovanie (Penzión) Apartments with a parking space Tar (Porec) - 7026. Situated in Tar, Apartments with a parking space Tar (Porec) - 7026 features 3-star accommodation with private terraces. Ubytovanie Apartments with a parking space Tar (Porec) - 7026 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria).

Holiday House Manuel in Tar

Holiday House Manuel in Tar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Manuel in Tar. Holiday House Manuel in Tar is situated in Tar and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Holiday House Manuel in Tar sa nachádza v chorvátskom meste Pazinska 13 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DT Lodge Tent Joy Lanterna

DT Lodge Tent Joy Lanterna

Ubytovanie (Dovolenkový park) DT Lodge Tent Joy Lanterna. Located in Poreč, DT Lodge Tent Joy Lanterna provides accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a restaurant and a garden. Ubytovanie DT Lodge Tent Joy Lanterna sa nachádza v chorvátskom meste Lanterna Croatia (Chorvátsko - Istria).

Ferienhaus Kastelir 251S

Ferienhaus Kastelir 251S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Kastelir 251S. Located in Tar, Ferienhaus Kastelir 251S provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Kastelir 251S sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria).

Villa Moira

Villa Moira

Ubytovanie (Vila) Villa Moira. Set in Tar in the Istria region, Villa Moira has a garden. Ubytovanie Villa Moira sa nachádza v chorvátskom meste Perci bb (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lara

Villa Lara

Ubytovanie (Vila) Villa Lara. Villa Lara is situated in Tar and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Lara sa nachádza v chorvátskom meste Tar (Chorvátsko - Istria).

Three-Bedroom Apartment in Porec

Three-Bedroom Apartment in Porec

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Porec. Ideally set in Lanterna Porec district of Tar, Three-Bedroom Apartment in Porec has barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Porec sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marina

Villa Marina

Ubytovanie (Vila) Villa Marina. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Marina is situated in Velovići. Ubytovanie Villa Marina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Judit

Apartments Judit

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Judit. Klimatizované apartmány Judit ponúkajú ubytovanie v meste Tar, 41 km od Terstu. Portorož je vzdialená 24 km. Ubytovanie Apartments Judit sa nachádza v chorvátskom meste Porečka 5 (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ulika.2

Apartment Ulika.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ulika.2. Located in Tar in the Istria region, Apartment Ulika.2 has a garden. Ubytovanie Apartment Ulika.2 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Grande

Villa Grande

Ubytovanie (Vila) Villa Grande. Villa Grande is located in Tar and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Villa Grande sa nachádza v chorvátskom meste 18 Rogovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 380 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Bankovac VI

Holiday home Bankovac VI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bankovac VI. Situated in Tar, Holiday home Bankovac VI features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Bankovac VI sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v chorvátskom meste Tar

Mesto Tar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 135 hotelov a ubytovanie v meste Tar.