Hledat

Ubytování

Apartman NiKi Apartmány

Lopar 281, 51281 Rab, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartman NiKi. Set in Rab, 1.2 km from Lopar, Apartman NiKi offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartman NiKi sa nachádza v chorvátskom meste Lopar 281 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartman NiKi

Jeden z bestsellerov v Rabe Set in Rab, 1. A microwave, a fridge and oven are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. The apartment offers a terrace. 2 km from Lopar, Apartman NiKi offers a shared lounge and free WiFi. A garden, barbecue and a children's playground are provided at Apartman NiKi. All units here are air-conditioned and feature a flat-screen TV, a living room with a sofa, a well-equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom with shower, a hairdryer and free toiletries.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby
 • Vybavenie na grilovanie

Vybavenie ubytovania Apartman NiKi

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Minigolfza príplatok
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Expresná registrácia/odhlásenie
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Kaplnka
 • Večerný animačný program
 • Nočný klub/ DJ
 • Karaoke
 • Detské ihrisko
 • Obchod so suvenírmi
 • Kaderníctvo/ Kozmetika
 • Klimatizácia
 • Izba pre alergikov
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v chorvátskom meste Rab

Petiva House

9,9

Petiva House

Ubytovanie (Apartmány) Petiva House. Situated in Rab, 13 km from Lopar, Petiva House features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Petiva House sa nachádza v chorvátskom meste BANJOL 434 (Chorvátsko - Rab Island).

Villa Blazenka

9,9

Villa Blazenka

Ubytovanie (Apartmány) Villa Blazenka. Set in Rab, 14 km from Lopar, Villa Blazenka offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Villa Blazenka sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 91 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lija Center

9,9

Holiday Home Lija Center

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lija Center. Dovolenkový dom Lija Center sa nachádza v meste Arbe a ponúka terasu. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady a Baška je vzdialená 24 km. Ubytovanie Holiday Home Lija Center sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lucija

9,9

Villa Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lucija. Villa Lucija is set in Rab, 6.6 km from Rab Ferry Port. Free WiFi is provided throughout the property. All units feature a TV. Ubytovanie Villa Lucija sa nachádza v chorvátskom meste Kampor 99 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Flora 1

9,9

Apartments Flora 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Flora 1. Set in Rab, 14 km from Lopar, Apartments Flora 1 offers free bikes and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Flora 1 sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 591 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tonka.3

9,9

Apartment Tonka.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tonka.3. Situated in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartment Tonka.3 has a terrace. Ubytovanie Apartment Tonka.3 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hodak

9,9

Holiday Home Hodak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hodak. Rekreačný dom Hodak sa nachádza v mestečku Rab a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Holiday Home Hodak sa nachádza v chorvátskom meste Rab (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Pribil 3125

9,9

Apartments Pribil 3125

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pribil 3125. Situated in Rab, 14 km from Lopar, Apartments Pribil 3125 features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Pribil 3125 sa nachádza v chorvátskom meste 25 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Slavica

9,9

Apartmani Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Slavica. Located in Rab, 15 km from Lopar, Apartmani Slavica provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Slavica sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 791 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vladimir 2836

9,8

Apartments Vladimir 2836

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vladimir 2836. Apartmány Vladimir 2836 sa nachádzajú v meste Rab na rovnomennom ostrove, 23 km od mesta Baška. Ponúkajú gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Vladimir 2836 sa nachádza v chorvátskom meste Palit 94 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sandra

9,8

Sandra

Ubytovanie (Apartmány) Sandra. Ubytovacie zariadenie Sandra sa nachádza v meste Rab, 8 km od mesta Lopar, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sandra sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 241 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dijana

9,8

Apartmani Dijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dijana. Apartmány Dijana sa nachádzajú v Rabe a k dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartmani Dijana sa nachádza v chorvátskom meste Palit 89 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lupić

9,8

Haus Lupić

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Lupić. Ubytovacie zariadenie Bed&Breakfast Lupic sa nachádza v meste Rab, 27 km od obce Baška a ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Haus Lupić sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 629 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset House

9,8

Sunset House

Ubytovanie (Apartmány) Sunset House. Ubytovanie Sunset House s terasou sa nachádza v letovisku Rab. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sunset House sa nachádza v chorvátskom meste Kampor 339c (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rosana

9,8

Villa Rosana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rosana. Vila Rosana sa nachádza v meste Barbat na ostrove Rab. Ponúka vám vonkajší bazén a apartmány s terasou s výhľadom na more. Ubytovanie Villa Rosana sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 455d (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rab City Apartment Greeny

9,8

Rab City Apartment Greeny

Ubytovanie (Apartmán) Rab City Apartment Greeny. Featuring air conditioning, Rab City Apartment Greeny offers accommodation in Rab, 200 metres from the Rab Old Town. Ubytovanie Rab City Apartment Greeny sa nachádza v chorvátskom meste Jurja Barakovića 23 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Sanja

9,8

apartman Sanja

Ubytovanie (Apartmán) apartman Sanja. In a prime location in Kampor district of Rab, apartman Sanja has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie apartman Sanja sa nachádza v chorvátskom meste kampor 166/a (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Makaus

9,8

Apartments Makaus

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Makaus. Apartmány Makaus sa nachádzajú v obci Kampor, 2,5 km od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Makaus sa nachádza v chorvátskom meste Kampor 116 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Captain's Apartment

9,8

Captain's Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Captain's Apartment. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, Captain's Apartment features a balcony and sea views. Ubytovanie Captain's Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 419 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Santino

9,8

Villa Santino

Ubytovanie (Vila) Villa Santino. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Villa Santino features accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytovanie Villa Santino sa nachádza v chorvátskom meste Bobotine 7 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Jasenka

9,8

Apartment Jasenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jasenka. Apartmán Jasenka je situovaný 24 km od obce Baška a ponúka ubytovanie v Starom meste Rab. Nachádza sa 47 km od Crikvenice. Ubytovanie Apartment Jasenka sa nachádza v chorvátskom meste Jurja Barakovića 19 (Chorvátsko - Rab Island).

Beach Suite Nina

9,8

Beach Suite Nina

Ubytovanie (Apartmán) Beach Suite Nina. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Beach Suite Nina offers accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytovanie Beach Suite Nina sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 263 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pahljina Apartments

9,8

Pahljina Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pahljina Apartments. Apartmány Pahljina sa nachádzajú v meste Rab, 23 km od Bašky. Mesto Crikvenica je vzdialené 46 km. Ubytovanie Pahljina Apartments sa nachádza v chorvátskom meste 89 Palit (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jaška

9,8

Apartment Jaška

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jaška. Apartmán Jaška s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza na ostrove Rab, 19 km od obce Baška a 42 km od Crikvenice. Ubytovanie Apartment Jaška sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 78 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Aria

9,8

Apartment Aria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aria. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Aria provides accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Aria sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 250 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Picolo Paradiso

9,8

Apartments Picolo Paradiso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Picolo Paradiso. Set in Rab, 16 km from Lopar, Apartments Picolo Paradiso offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Picolo Paradiso sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 133 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ruža Mikelić

9,8

Apartments Ruža Mikelić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ruža Mikelić. Ubytovacie zariadenie Apartments Ruža Mikelić sa nachádza v meste Banjol, 2,6 km od mesta Rab a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartments Ruža Mikelić sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 579 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita 2

9,8

Apartments Anita 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita 2. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartments Anita 2 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Anita 2 sa nachádza v chorvátskom meste Barbat 385 A (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vita

9,8

Apartment Vita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vita. Apartmán Vita so záhradou a terasou sa nachádza v letovisku Rab. Počas pobytu môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Vita sa nachádza v chorvátskom meste Palit 69 1. kat (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Insel Rab 328S

9,7

Ferienwohnung Insel Rab 328S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Insel Rab 328S. Offering free WiFi and sea views, Ferienwohnung Insel Rab 328S is an accommodation situated in Rab. The air-conditioned accommodation is 14 km from Lopar. Ubytovanie Ferienwohnung Insel Rab 328S sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Old Town Haus Rab

9,7

Old Town Haus Rab

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Haus Rab. Providing free WiFi, Old Town Haus Rab is located on the beachfront in Rab. The air-conditioned accommodation is 14 km from Lopar. Ubytovanie Old Town Haus Rab sa nachádza v chorvátskom meste Srednja Ulica 13 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sloth

9,7

Sloth

Ubytovanie (Apartmány) Sloth. Located in Rab, 14 km from Lopar, Sloth provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Sloth sa nachádza v chorvátskom meste Palit 178 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Palit

9,7

Apartments Palit

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Palit. Apartmány Palit sa nachádzajú na vrchole kopca a ponúkajú ubytovanie s domácimi zvieratami v Rabe. Na mieste môžete parkovať zdarma na súkromnom... Ubytovanie Apartments Palit sa nachádza v chorvátskom meste 361A Palit (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavko

9,7

Apartments Slavko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavko. Apartmány Slavko sa nachádzajú pri mori, priamo oproti prístavu ACI a približne 1 km od centra obce Supetarska Draga. Ubytovanie Apartments Slavko sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 458 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kim

9,7

Apartments Kim

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kim. Apartmány Kim sa nachádzajú na ostrove Rab. Letovisko Baška je vzdialené 23 km. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartments Kim sa nachádza v chorvátskom meste Palit 156 a (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Villa Kristina

9,7

Apartment Villa Kristina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Kristina. Situated in Supetarska Draga, on the island of Rab, Apartment Villa Kristina features a terrace with sea views. Ubytovanie Apartment Villa Kristina sa nachádza v chorvátskom meste 325 Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy island Rab apartment

9,7

Happy island Rab apartment

Ubytovanie (Apartmán) Happy island Rab apartment. Located in Rab in the Rab Island region, Happy island Rab apartment features a patio and garden views. Ubytovanie Happy island Rab apartment sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 518 (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Luna

9,7

Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Luna. Set in Rab, 14 km from Lopar, Apartment Luna offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Luna sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 574/A (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Car

9,7

Apartments Car

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Car. Situated in Rab, 18 km from Lopar, Apartments Car features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartments Car sa nachádza v chorvátskom meste Kampor 77a (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luka

9,7

Apartments Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luka. Apartmány Luka sa nachádzajú v meste Rab, 23 km od Bašky a ponúkajú gril a terasu. Crikvenica je vzdialená 46 km. Ubytovanie Apartments Luka sa nachádza v chorvátskom meste palit 73 73 (Chorvátsko - Rab Island).

Haus Sonja 111S

9,7

Haus Sonja 111S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Sonja 111S. Offering free WiFi, Haus Sonja 111S is set on the beachfront in Rab. The air-conditioned accommodation is 18 km from Lopar. Ubytovanie Haus Sonja 111S sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island).

Country House Vrsani

9,7

Country House Vrsani

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Vrsani. Vidiecky dom Vrsani sa nachádza v meste Rab, 20 km od mesta Baška. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Country House Vrsani sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 23 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Olga.1

9,7

Apartment Olga.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Olga.1. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartment Olga.1 features a terrace and pool views. Ubytovanie Apartment Olga.1 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nana

9,7

Apartment Nana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nana. Apartmán Nana sa nachádza v letovisku Supetarska Draga, 19 km od Bašky. Ubytovanie Apartment Nana sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 299 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ribaric

9,7

Apartments Ribaric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ribaric. Apartmány Ribaric sa nachádzajú v meste Rab a ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Ribaric sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 42 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Rozi

9,7

House Rozi

Ubytovanie (Penzión) House Rozi. Dom Rozi sa nachádza 500 metrov od mora a 1 km od centra mesta Rab. Ponúka izby s vlastným balkónom a kúpeľňou. Ubytovanie House Rozi sa nachádza v chorvátskom meste Palit 217 (Naselje Monte Stipe) (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivaana

9,7

Ivaana

Ubytovanie (Apartmány) Ivaana. Set in Rab, 13 km from Lopar, Ivaana offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ivaana sa nachádza v chorvátskom meste 150 Banjol (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani "Sandro" Gonar

9,7

Apartmani "Sandro" Gonar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani "Sandro" Gonar. Ubytovacie zariadenie Apartmani "Sandro" Gonar sa nachádza v meste Rab a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady. Ubytovanie Apartmani "Sandro" Gonar sa nachádza v chorvátskom meste Supetarska Draga 334B (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tartuga

9,7

Apartments Tartuga

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tartuga. Apartmány Tartuga sa nachádzajú letovisku Rab a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou a balkónom. Ubytovanie Apartments Tartuga sa nachádza v chorvátskom meste Banjol 488 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Old Town

9,7

Apartment Old Town

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Old Town. Offering free WiFi and sea views, Apartment Old Town is an accommodation located in the centre of Rab. Ubytovanie Apartment Old Town sa nachádza v chorvátskom meste Kralja Tomislava 3 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Godinić

9,7

Apartmani Godinić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Godinić. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartmani Godinić has a patio and garden views. Ubytovanie Apartmani Godinić sa nachádza v chorvátskom meste Palit 320 (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)