Hľadať

Ubytovanie

Apartment del Mar Vinišće Apartmán

Njivina I 20, 21226 Vinišče, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment del Mar Vinišće. Apartment del Mar Vinišće is set in Vinišće, 2.2 km from Tunjara Beach and 2.8 km from Pralisce Beach, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment del Mar Vinišće sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania Apartment del Mar Vinišće

8 km from Pralisce Beach, in an area where cycling can be enjoyed. The apartment is fitted with 1 bedroom, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped kitchen, and a balcony with garden views. Apartment del Mar Vinišće is set in Vinišće, 2. A terrace is available for guests to use at the apartment. The air-conditioned accommodation is 350 metres from Vinisce Beach, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. 2 km from Tunjara Beach and 2. The nearest airport is Split Airport, 16 km from Apartment del Mar Vinišće.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v chorvátskom meste Vinišče

Apartment Ema

10

Apartment Ema

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ema. Boasting sea views, Apartment Ema offers accommodation with a private beach area and a balcony, around 2.8 km from Tunjara Beach. Ubytovanie Apartment Ema sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Vulini dvori

10

Villa Vulini dvori

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vulini dvori. Located in Vinišće, 27 km from Primošten, Villa Vulini dvori provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Villa Vulini dvori sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Amavi

10

Apartments Amavi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Amavi. Ubytovacie zariadenie Apartments Amavi sa nachádza v letovisku Vinišće, len pár metrov od pláže v zátoke Ljubljeva a 1,9 km od pláže Stari Trogir. Ubytovanie Apartments Amavi sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Leonora

10

Apartment Leonora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leonora. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v meste Vinišće. Naskytá sa z neho výhľad na more. Split je vzdialený 27 km. Ubytovanie Apartment Leonora sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Private Holiday House Nena

10

Private Holiday House Nena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Private Holiday House Nena. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Private Holiday House Nena is situated in Vinišće. Ubytovanie Private Holiday House Nena sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Kalafat

10

Kalafat

Ubytovanie (Apartmán) Kalafat. Located in Vinišće, 2.3 km from Vinisce Beach, Kalafat provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features sea... Ubytovanie Kalafat sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Gaja

9,9

Apartment Gaja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gaja. Located in center of Vinišće, 18 km from the UNESCO-listed Trogir Old Town, Apartment Gaja offers self-catering accommodation with air conditioning and... Ubytovanie Apartment Gaja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Danmarie

9,9

Villa Danmarie

Ubytovanie (Apartmány) Villa Danmarie. Located 450 metres from Vinisce Beach, Villa Danmarie offers accommodation with a patio, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Danmarie sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments T&M

9,9

Apartments T&M

Ubytovanie (Apartmány) Apartments T&M. Ubytovacie zariadenie Apartments T&M sa nachádza 100 metrov od pláže Ljubljeva Cove a ponúka záhradu, gril a klimatizované ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartments T&M sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

The View

9,9

The View

Ubytovanie (Apartmán) The View. Set in Vinišće, just 1.1 km from Vinisce Beach, The View offers beachfront accommodation with free bikes, a garden, a private beach area and free WiFi. Ubytovanie The View sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Villa Octopus

9,8

Apartment Villa Octopus

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villa Octopus. Apartment Villa Octopus je ubytovanie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v mestečku Vinišće. Ubytovanie Apartment Villa Octopus sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Nina

9,8

Apartments Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Set in Vinišće in the Split-Dalmatia County region, Apartments Nina offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

View Villas Collection

9,8

View Villas Collection

Ubytovanie (Vily) View Villas Collection. Located 2.1 km from Tunjara Beach, View Villas Collection offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie View Villas Collection sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Majić

9,8

Apartments Majić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Majić. Apartmány Majić sa nachádzajú v letovisku Vinišće, 20 metrov od kamienkovej a kameňom vydláždenej pláže. Ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Majić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Lavanda

9,8

Apartments Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lavanda. Ubytovacie zariadenie Apartments Lavanda sa nachádza v letovisku Vinišće a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a so vstupom do záhrady s... Ubytovanie Apartments Lavanda sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Skoro Residence

9,8

Skoro Residence

Ubytovanie (Apartmán) Skoro Residence. Ubytovacie zariadenie Skoro Residence sa nachádza v letovisku Vinišće, 750 metrov od pláže Vinišće a 2,8 km od pláže Tunjara. Ubytovanie Skoro Residence sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Borozan

9,8

Apartments Borozan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Borozan. Apartmány Borozan sa nachádzajú v obci Vinišće a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v klimatizovaných apartmánoch s balkónom a priestorom na... Ubytovanie Apartments Borozan sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Nada

9,8

Villa Nada

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Nada. Ubytovanie Villa Nada sa nachádza v obci Vinišće v Splitsko-dalmátskej župe, 400 metrov od pláže Vinišće. Ubytovanie Villa Nada sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Domo Oliveto

9,8

Domo Oliveto

Ubytovanie (Vila) Domo Oliveto. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Domo Oliveto is located in Vinišće. Ubytovanie Domo Oliveto sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vila Dalmatian Child

9,8

Vila Dalmatian Child

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Vila Dalmatian Child. Located in Vinišće in the Split-Dalmatia County region and Vinisce Beach reachable within 350 metres, Vila Dalmatian Child provides accommodation with free... Ubytovanie Vila Dalmatian Child sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Maris

9,8

Apartments Maris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maris. Apartmány Maris s terasou s výhľadom na more sa nachádzajú v obci Vinišće v Splitsko-dalmatínske župe, 27 km od Splitu. Hvar je vzdialený 44 km. Ubytovanie Apartments Maris sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Pika Smokvina 2a

9,7

Apartment Pika Smokvina 2a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pika Smokvina 2a. Set 10 metres from the beach, Apartment Pika Smokvina 2a is located in Vinišće. This apartment for up to 7 people features a large terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Pika Smokvina 2a sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Marušić

9,7

Apartments Marušić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marušić. Apartmány Marušić ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, klimatizáciou a bezplatnym Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Marušić sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Selina

9,7

Apartments Selina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Selina. Aparmány Selina sú situované na pláži v malej rybárskej dedinke Vinišće a ponúkajú vám ubytovanie v klimatizovaných ubytovacích jednotkách s bezplatným... Ubytovanie Apartments Selina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Luce

9,7

Villa Luce

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luce. Villa Luce sa nachádza v letovisku Vinišće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláže Vinisće. Ubytovanie Villa Luce sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Silvija

9,7

Apartment Silvija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvija. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Silvija can be found in Vinišće, close to Tunjara Beach and 2. Ubytovanie Apartment Silvija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Laguna

9,7

Apartment Laguna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Laguna. Apartmán Laguna ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Vinišće, 27 km od Splitu. K dispozícii tu máte terasu i slnečnú terasu. Ubytovanie Apartment Laguna sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

APARTMANI LIDIJA VINIŠČE

9,7

APARTMANI LIDIJA VINIŠČE

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI LIDIJA VINIŠČE. Located 2.7 km from Tunjara Beach, APARTMANI LIDIJA VINIŠČE offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie APARTMANI LIDIJA VINIŠČE sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday Home Ruda

9,7

Holiday Home Ruda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ruda. Set in Vinišće, this air-conditioned holiday home features a terrace. Guests benefit from balcony and a barbecue. Free private parking is available on... Ubytovanie Holiday Home Ruda sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Marko

9,7

Apartments Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marko. Located 400 metres from Vinisce Beach, Apartments Marko offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytovanie Apartments Marko sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vila Ivana Dolores

9,7

Vila Ivana Dolores

Ubytovanie (Apartmány) Vila Ivana Dolores. Located in Vinišće, 250 metres from Vinisce Beach and 3 km from Tunjara Beach, Vila Ivana Dolores provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Vila Ivana Dolores sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Zdenka

9,7

Apartments Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartmány Zdenka sa nachádzajú v pokojnej časti obce Vinišće, asi 100 metrov od najbližšej pláže a ponúkajú ubytovanie v izbách s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Zdenka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Dadić

9,7

Apartment Dadić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dadić. Featuring garden views, Apartment Dadić provides accommodation with a garden and a patio, around 3 km from Tunjara Beach. Ubytovanie Apartment Dadić sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Beachfront Luxury Villa

9,6

Beachfront Luxury Villa

Ubytovanie (Vila) Beachfront Luxury Villa. Situated in Vinišće, just 550 metres from Vinisce Beach, Beachfront Luxury Villa features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Beachfront Luxury Villa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Anka

9,6

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Klimatizované apartmány Anka s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádzajú v letovisku Vinišće, 27 km od Splitu a 44 km od ostrova Hvar. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ivan Orlic

9,6

Apartments Ivan Orlic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan Orlic. Apartmány Ivan Orlic sa nachádzajú v centre mesta Vinišće, ktoré sa rozkladá v pokojnej zátoke. K dispozícii tu máte aj záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Ivan Orlic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vuletić

9,6

Vuletić

Ubytovanie (Apartmán) Vuletić. Vuletić is located in Vinišće and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vuletić sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Villa Brudi

9,6

Apartments Villa Brudi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Brudi. Set in Vinišće in the Split-Dalmatia County region with Vinisce Beach nearby, Apartments Villa Brudi offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Villa Brudi sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mate

9,6

Apartments Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mate. Ubytovacie zariadenie Apartments Mate sa nachádza v mestečku Vinišće v Splitsko-dalmatínskej župe, 400 metrov od pláže Vinišće, a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartments Mate sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Emilija

9,6

Apartman Emilija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Emilija. Featuring a balcony with garden views, a garden and a private beach area, Apartman Emilija can be found in Vinišće, close to Vinisce Beach and 2. Ubytovanie Apartman Emilija sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Toni

9,6

Apartments Toni

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Toni. Set in Vinišće in the Split-Dalmatia County region, with Ljubljeva Cove Beach and Stari Trogir Beach nearby, Apartments Toni offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments Toni sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Kaktus

9,5

Apartment Kaktus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kaktus. Located in Vinišće, just 2.5 km from Tunjara Beach, Apartment Kaktus provides beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Kaktus sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Liljana

9,5

Apartments Liljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Liljana. Ubytovanie Apartments Liljana sa nachádza v pokojnej časti letoviska Vinišće, 48 km od Splitu. Ponúka gril a terasu. Ubytovanie Apartments Liljana sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Srđan

9,5

Apartments Srđan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Srđan. Apartments Srđan has garden views, free WiFi and free private parking, set in Vinišće, 200 metres from Vinisce Beach. Ubytovanie Apartments Srđan sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ivan

9,5

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivan. Apartmán Ivan ponúka ubytovanie v obci Vinišće. K dispozícii je tu bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday home Petra - house with a sea view in an isolated location

9,5

Holiday home Petra - house with a sea view in an isolated location

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Petra - house with a sea view in an isolated location. Ubytovanie Holiday home Petra - house with a sea view in an isolated locationsa nachádza v obci Vinišće 150 metrov od pláže Uvala Voluja a menej ako 1 km... Ubytovanie Holiday home Petra - house with a sea view in an isolated location sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Babin

9,4

Apartments Babin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Babin. Apartmány Babin sa nachádzajú v obci Vinišće, 10 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Babin sa nachádza v chorvátskom meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Josipa

9,4

Apartment Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josipa. Apartment Josipa is situated in Vinišće, 250 metres from Ljubljeva Cove Beach, 2.1 km from Stari Trogir Beach, and 2.8 km from Tepljuš Cove Beach. Ubytovanie Apartment Josipa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).