Hľadať

Ubytovanie

Apartment Peris Apartmány

Miline gornje 48, 21222 Sevid, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Peris. Set in Sevid in the Split-Dalmatia County region and Koprivica Cove Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Peris sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartment Peris

Each unit comes with a sofa bed, a flat-screen TV with satellite channels, a well-fitted kitchen and a private bathroom with shower. A fridge and stovetop are also offered, as well as a kettle. A terrace is available for guests to use at the apartment. 3 km, Apartment Peris offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking. The nearest airport is Split Airport, 28 km from Apartment Peris. Set in Sevid in the Split-Dalmatia County region and Koprivica Cove Beach reachable within 1.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Domáce zvieratá povolené
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartment Peris

 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník
 • Na pláži
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Zásuvka pri posteli
 • Rozkladacia pohovka
 • Sušiak na bielizeň
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Faktúry
 • Samostatná budova
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v chorvátskom meste Sevid

Vila Martin

10

Vila Martin

Ubytovanie (Vila) Vila Martin. Located in Sevid, just 1.7 km from Koprivica Cove Beach, Vila Martin provides beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free... Ubytovanie Vila Martin sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Residence MSJ

10

Beach Residence MSJ

Ubytovanie (Vila) Beach Residence MSJ. Ubytovacie zariadenie Beach Residence MSJ sa nachádza v meste Sevid a hosťom ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Beach Residence MSJ sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 900 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Babić

10

Apartmani Babić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Babić. Ubytovacie zariadenie Apartmani Babić sa nachádza v meste Sevid a hosťom ponúka súkromnú pláž. Ubytovanie Apartmani Babić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vanja - Kanica Sevid

10

Villa Vanja - Kanica Sevid

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vanja - Kanica Sevid. Apartmány Vanja Private Beach sa nachádzajú v Sevide a ponúkajú súkromnú pláž. Ubytovanie Villa Vanja - Kanica Sevid sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sevid 1622

10

Apartments Sevid 1622

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sevid 1622. Apartmány Sevid 1622 ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, príslušenstvom na grilovanie a záhradou. Ubytovanie Apartments Sevid 1622 sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Jera

10

Apartments Jera

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jera. Ubytovanie Apartments Jera sa nachádza v meste Sevid, 450 metrov od pláže Rina. Ubytovanie Apartments Jera sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Roza

10

Holiday Home Villa Roza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Roza. Boasting garden views, Holiday Home Villa Roza features accommodation with a patio and a kettle, around 550 metres from Miline Beach. Ubytovanie Holiday Home Villa Roza sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fonte

10

Villa Fonte

Ubytovanie (Vila) Villa Fonte. Ubytovanie Villa Fonte sa nachádza v meste Sevid a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Villa Fonte sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Baric

10

Apartman Baric

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Baric. Set in Sevid, 100 metres from Ostrica Beach and 200 metres from Miline Beach, Apartman Baric offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Apartman Baric sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sv. Vid

10

Villa Sv. Vid

Ubytovanie (Vila) Villa Sv. Vid. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Villa Sv. Vid has a patio and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Villa Sv. Vid sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nikolina

9,9

House Nikolina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Nikolina. House Nikolina is set in Sevid. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie House Nikolina sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gina

9,9

Villa Gina

Ubytovanie (Vila) Villa Gina. Located in Sevid, Villa Gina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Gina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Lorena

9,9

Apartment Lorena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lorena. Situated in Sevid, 100 metres from Ostrica Beach and 250 metres from Miline Beach, Apartment Lorena offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Lorena sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home - Apartment Carmen

9,9

Holiday Home - Apartment Carmen

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home - Apartment Carmen. Ubytovanie Holiday Home - Apartment Carmen sa nachádza 100 metrov od pláže Alina. Ponúka záhradu, súkromnú pláž, klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home - Apartment Carmen sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Erceg

9,9

Apartments Erceg

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Erceg. Set in Sevid in the Split-Dalmatia County region, with Koprivica Cove Beach nearby, Apartments Erceg offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Erceg sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gajeta

9,9

Villa Gajeta

Ubytovanie (Vila) Villa Gajeta. Boasting a restaurant, free bikes, and a bar, Villa Gajeta offers accommodation in Sevid with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Gajeta sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 317 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Sevid

9,9

Holiday Sevid

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Sevid. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Sevid a ponúka terasu s výhľadom na more. Mesto Split je vzdialené 34 km. Ubytovanie Holiday Sevid sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Goga Sevid

9,8

Apartments Goga Sevid

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Goga Sevid. Located in Sevid, 100 metres from Ostrica Beach and 250 metres from Miline Beach, Apartments Goga Sevid offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartments Goga Sevid sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivanka

9,8

Villa Ivanka

Ubytovanie (Vila) Villa Ivanka. Ubytovacie zariadenie Villa Ivanka sa nachádza v obci Sevid, len 50 metrov od pláže Koprivica Cove. Ubytovanie Villa Ivanka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nikol

9,8

Nikol

Ubytovanie (Apartmán) Nikol. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Nikol has a patio and garden views. Ubytovanie Nikol sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Rosa

9,8

Vila Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Vila Rosa. Vila Rosa sa nachádza v meste Sevid. Hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovacie jednotky vybavené kuchyňou, obývacím priestorom,... Ubytovanie Vila Rosa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Punta

9,8

Apartments Punta

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Punta. Apartments Punta features a balcony and is located in Sevid, within just 550 metres of Rina Beach and less than 1 km of Sičenica Cove Beach. Ubytovanie Apartments Punta sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sucic

9,8

Apartments Sucic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sucic. Ubytovacie zariadenie Apartments Sucic sa nachádza v meste Sevid v Splitsko-dalmatínskej župe, 500 metrov od pláže Koprivica Cove Beach. Ubytovanie Apartments Sucic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Marina

9,8

Holiday home Marina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Marina. Ubytovanie Holiday home Marina sa nachádza pri pláži v letovisku Sevid a má vlastný bazén. Ponúka bezplatné Wi-Fi a vonkajší bazén. Ubytovanie Holiday home Marina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Basic

9,8

Villa Basic

Ubytovanie (Vila) Villa Basic. Situated in Sevid, 350 metres from Rina Beach and less than 1 km from Sičenica Cove Beach, Villa Basic features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Basic sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LCT Villa Dvornica

9,8

LCT Villa Dvornica

Ubytovanie (Vila) LCT Villa Dvornica. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, LCT Villa Dvornica is set in Sevid. Ubytovanie LCT Villa Dvornica sa nachádza v chorvátskom meste Zaselo 92 (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Isabella

9,8

Villa Isabella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Isabella. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region and Zalec Beach reachable within 100 metres, Villa Isabella provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Isabella sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sevid

9,8

Apartment Sevid

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sevid. Apartmány Sevid sa nachádzajú len pár krokov od pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Sevid sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sonja Sevid

9,8

Apartments Sonja Sevid

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja Sevid. Apartments Sonja Sevid features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sevid, 400 metres from Zalec Beach. Ubytovanie Apartments Sonja Sevid sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Blu Mare

9,7

Apartments Blu Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Blu Mare. Apartmán Blu Mare je ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Sevid a ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Blu Mare sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vesa

9,7

Villa Vesa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Vesa. Vila Vesa sa nachádza v letovisku Sevid, 34 km od Splitu a 49 km od Hvaru. Ponúka klimatizáciu. Ubytovanie Villa Vesa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivana

9,7

Apartments Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivana. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region, with Zalec Beach and Ostrica Beach nearby, Apartments Ivana provides accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Ivana sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana Sevid

9,7

Villa Ana Sevid

Ubytovanie (Vila) Villa Ana Sevid. Táto klimatizovaná vila s terasou s výhľadom na more sa nachádza v obci Sevid, 34 km od Splitu. Ubytovanie Villa Ana Sevid sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 314 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tamaris

9,7

Tamaris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tamaris. Situated in Sevid, a few steps from Miline Beach and 150 metres from Zalec Beach, Tamaris features accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Tamaris sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone houses Marina-SEVID

9,7

Stone houses Marina-SEVID

Ubytovanie (Apartmány) Stone houses Marina-SEVID. Set 200 metres from Zalec Beach, Stone houses Marina-SEVID offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a private beach area. Ubytovanie Stone houses Marina-SEVID sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maya!

9,6

Maya!

Ubytovanie (Apartmán) Maya!. Situated in Sevid, 1.3 km from Stari Trogir Beach and 1.4 km from Tepljuš Cove Beach, Maya! offers a private beach area and air conditioning. Ubytovanie Maya! sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sanval

9,6

Villa Sanval

Ubytovanie (Vila) Villa Sanval. Táto samostatne stojaca vila so záhradou so sezónnym bazénom a grilom sa nachádza v letovisku Sevid. Ponúka neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Sanval sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday Home Vuko

9,6

Holiday Home Vuko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vuko. Situated in Sevid, just 200 metres from Miline Beach, Holiday Home Vuko features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden,... Ubytovanie Holiday Home Vuko sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 340 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Draga

9,6

Holiday Home Draga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Draga. Boasting garden views, Holiday Home Draga offers accommodation with a garden, a private beach area and barbecue facilities, around a few steps from... Ubytovanie Holiday Home Draga sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,6

Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana. Klimatizovaný apartmán Ivana sa nachádza v obci Sevid priamo pri pláži, približne 40 km od Splitu. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartment Ivana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kristina

9,5

Villa Kristina

Ubytovanie (Vila) Villa Kristina. Located in Sevid, just 100 metres from Koprivica Cove Beach, Villa Kristina provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar,... Ubytovanie Villa Kristina sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Batistić

9,5

Holiday Home Batistić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Batistić. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday Home Batistić can be found in Sevid, close to Alina Beach and 300 metres from Zalec... Ubytovanie Holiday Home Batistić sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luka

9,5

Apartments Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luka. Apartmány Luka sa nachádzajú v letovisku Sevid. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Luka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hera Sevid

9,5

Villa Hera Sevid

Ubytovanie (Vila) Villa Hera Sevid. Vila Hera Sevid sa nachádza v meste Sevid, 34 km od Splitu a 19 km od Trogiru. Ponúka výhľad na more. Ubytovanie Villa Hera Sevid sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Marina

9,5

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Apartment Marina features a garden. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Loranum

9,5

Guest House Loranum

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guest House Loranum. Apartmány Loranum sa nachádzajú v Marine a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizované ubytovacie jednotky. Ubytovanie Guest House Loranum sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Gavran

9,4

Apartments Gavran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gavran. Apartmány Gavran sa nachádzajú v malej obci Sevid, iba 50 metrov od pláže a ponúkajú vonkajší bazén, gril a ubytovanie v moderných apartmánoch so... Ubytovanie Apartments Gavran sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09

9,4

Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09. Featuring an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09 is located in Sevid. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Scandalli

9,4

Villa Scandalli

Ubytovanie (Apartmány) Villa Scandalli. Ubytovacie zariadenie Villa Scandalli sa nachádza v letovisku Sevid v Splitsko-dalmatínskej župe, 100 metrov od pláže Alina. Ubytovanie Villa Scandalli sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Branka

9,4

Apartments Branka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branka. Set in Sevid in the Split-Dalmatia County region, with Rina Beach and Sičenica Cove Beach nearby, Apartments Branka offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Branka sa nachádza v chorvátskom meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marijo

9,3

Apartments Marijo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijo. Apartmány Marijo ponúkajú ubytovanie v mestečku Sevid. Majú kuchynku a naskytá sa z nich výhľad na more. Ubytovanie Apartments Marijo sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)