Hľadať

Ubytovanie

Ciovo

Na ostrově Ciovo (Chorvátsko) máme celkem 494 hotelů a ubytování.

Pre chorvátsky ostrov Ciovo odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Slatine (280), Okrug Donji (169), Okrug Gornji (48), Žedno (0), Mastrinka (0), Čiovo (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Ciovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Ciovo

Villa Richi

10

Villa Richi

Ubytovanie (Vila) Villa Richi. Villa Richi sa nachádza v letovisku Slatine a ponúka ubytovanie s balkónom s výhľadom na bazén a do záhrady, vonkajším bazénom, krytým bazénom a hammamom. Ubytovanie Villa Richi sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TiaMar

10

TiaMar

Ubytovanie (Apartmán) TiaMar. Situated in Slatine, 450 metres from Lumbrelin Beach and 500 metres from Martinka Beach, TiaMar provides accommodation with amenities such as free WiFi and... Ubytovanie TiaMar sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SeaEsta apartment with two pools near the beach

10

SeaEsta apartment with two pools near the beach

Ubytovanie (Apartmán) SeaEsta apartment with two pools near the beach. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, SeaEsta apartment with two pools near the beach is situated in Slatine. Ubytovanie SeaEsta apartment with two pools near the beach sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vesna Private Beach

9,9

Villa Vesna Private Beach

Ubytovanie (Vila) Villa Vesna Private Beach. Located in Okrug Donji, Villa Vesna Private Beach provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytovanie Villa Vesna Private Beach sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 952 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Take it easy Apartments

9,9

Take it easy Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Take it easy Apartments. Offering a barbecue, Take it easy Apartments is set in Slatine, 8 km from Split. Hvar is 36 km from the property. Ubytovanie Take it easy Apartments sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Niana

9,9

Apartments Niana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Niana. Letná rezidencia Niana sa nachádza len pár krokov od mora a ponúka vlastný vonkajší bazén s terasou a ubytovanie v elegantne zariadených apartmánoch s... Ubytovanie Apartments Niana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Crazy fish

9,9

Crazy fish

Ubytovanie (Apartmán) Crazy fish. Situated in Slatine, Crazy fish features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Crazy fish sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Carpe Diem II

9,9

Carpe Diem II

Ubytovanie (Apartmán) Carpe Diem II. Located in Okrug Gornji, just 2.3 km from Copacabana Beach, Carpe Diem II provides beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, barbecue... Ubytovanie Carpe Diem II sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Gornji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Freya - vacation house

9,9

Villa Freya - vacation house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Freya - vacation house. Villa Freya - vacation house sa nachádza v letovisku Slatine a ponúka súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania je výhľad na more a hory. Ubytovanie Villa Freya - vacation house sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mišo

9,8

Apartment Mišo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mišo. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Mišo is situated in Okrug Donji. Ubytovanie Apartment Mišo sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

SAN Apartments

9,8

SAN Apartments

Ubytovanie (Apartmány) SAN Apartments. Apartmány SAN sa nachádzajú v letovisku Slatine a ponúkajú ubytovanie s výhľadom na more, reštauráciou, barom, grilom a so záhradou. Ubytovanie SAN Apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment One

9,8

Apartment One

Ubytovanie (Apartmán) Apartment One. Apartmán One sa nachádza v meste Okrug Donji a ponúka gril, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment One sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Romana

9,8

Apartments Romana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Romana. Apartmány Romana sa nachádzajú 100 metrov od pláže na ostrove Čiovo a ponúkajú vám klimatizované ubytovanie, vonkajší bazén so slnečnou terasou a bezplatný... Ubytovanie Apartments Romana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Wind

9,8

Villa Wind

Ubytovanie (Apartmány) Villa Wind. Villa Wind sa nachádza 200 metrov od pláže Rova. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Wind sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Gornji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 4 friends

9,8

Apartments 4 friends

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 4 friends. Ubytovanie Apartments 4 friends sa nachádza 200 metrov od pláže Guje a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén a klimatizované apartmány s balkónom a... Ubytovanie Apartments 4 friends sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Alba

9,8

Apartments Alba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Alba. Ubytovacie zariadenie Apartments Alba sa nachádza 50 metrov od pláže Guje a ponúka záhradu, zariadenia na vodné športy a klimatizované ubytovanie s patiom... Ubytovanie Apartments Alba sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Nakir

9,8

Apartments Nakir

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nakir. Klimatizované apartmány Nakir sa nachádzajú len 300 metrov od kamienkovej pláže v obci Slatine. Ubytovanie Apartments Nakir sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

9,8

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158. Apartment Slatine 14158a offers accommodation in Slatine, 10 km from Split and 38 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytovanie (Apartmány) Apartment BUGA. Situated 250 metres from Garma Beach, Apartment BUGA features accommodation with a bar, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Apartment BUGA sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Iva

9,8

Apartman Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Iva. Featuring garden views, Apartman Iva provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, around 1.6 km from Garma Beach. Ubytovanie Apartman Iva sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DeepWater House

9,8

DeepWater House

Ubytovanie (Apartmány) DeepWater House. Ubytovacie zariadenie DeepWater House sa nachádza v obci Slatine a ponúka ubytovanie s grilom. Naskytá sa odtiaľ výhľad do záhrady. Ubytovanie DeepWater House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Regina del Mare

9,8

Regina del Mare

Ubytovanie (Apartmány) Regina del Mare. Regina del Mare sa nachádza v obci Slatine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj gril. Ubytovanie Regina del Mare sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Olive Hill House

9,8

Olive Hill House

Ubytovanie (Apartmány) Olive Hill House. Ubytovacie zariadenie Olive Hill House sa nachádza v obci Slatine, pár krokov od pláže Martinka a 200 metrov od pláže Porat. Ubytovanie Olive Hill House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 360 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa La Piedra

9,8

Villa La Piedra

Ubytovanie (Apartmány) Villa La Piedra. Vila La Piedra má vonkajší bazén a nachádza sa na pokojnom mieste v centre mesta Slatine. Ubytovanie Villa La Piedra sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Vita Apartments

9,7

Casa Vita Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Casa Vita Apartments. Apartmány Casa Vita sa nachádzajú v letovisku Slatine, 200 metrov od mora a ponúkajú ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. Ubytovanie Casa Vita Apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment Kalebic

9,7

Luxury Apartment Kalebic

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartment Kalebic. Ubytovanie Luxury Apartment Kalebic sa nachádza len pár krokov od pláže Lumbrelin a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s... Ubytovanie Luxury Apartment Kalebic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach house Blue Lagoon

9,7

Beach house Blue Lagoon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach house Blue Lagoon. Located in Okrug Gornji, just 2.8 km from Mavarstica Beach, Beach house Blue Lagoon provides beachfront accommodation with a shared lounge, a garden,... Ubytovanie Beach house Blue Lagoon sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Antonela

9,7

Apartment Antonela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Antonela. Apartment Antonela is located in Slatine. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV,... Ubytovanie Apartment Antonela sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria

9,7

Adria

Ubytovanie (Apartmán) Adria. Klimatizované ubytovanie Adria s balkónom sa nachádza v obci Slatine, len pár metrov od pláže Staraci. Využívať môžete spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Adria sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nela

9,7

Villa Nela

Ubytovanie (Vila) Villa Nela. Located in Okrug Donji, 400 metres from Kava Beach and 600 metres from Plaża Stari Porat, Villa Nela provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Nela sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Promaja

9,7

Promaja

Ubytovanie (Apartmán) Promaja. Boasting garden views, Promaja offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.5 km from Belvedere Beach. Ubytovanie Promaja sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gogi apartman

9,7

Gogi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gogi apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Gogi apartman is located in Okrug Donji. Ubytovanie Gogi apartman sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zeljana

9,7

Apartment Zeljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zeljana. Featuring a garden and a heated outdoor pool, Apartment Zeljana offers accommodation in Slatine. Split is 35 km away. Ubytovanie Apartment Zeljana sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Poolside Villa

9,7

Luxury Poolside Villa

Ubytovanie (Vila) Luxury Poolside Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Luxury Poolside Villa is located in Slatine. Ubytovanie Luxury Poolside Villa sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Šimleša

9,6

Apartments Šimleša

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šimleša. Ubytovacie zariadenie Apartments Šimleša sa nachádza v obci Okrug Donji na ostrove Čiovo, 250 metrov od pláže Kava. Ubytovanie Apartments Šimleša sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Gale

9,6

Apartmani Gale

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gale. Situated in Okrug Donji, Apartmani Gale offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmani Gale sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house

9,6

Stone house

Ubytovanie (Apartmány) Stone house. Ubytovacie zariadenie Stone House sa nachádza v meste Trogir a ponúka hosťom klimatizované štúdiá. Ubytovacie zariadenie sa nachádza 6,5 km od katedrály... Ubytovanie Stone house sa nachádza v chorvátskom meste Trogir (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palm Tree House

9,6

Palm Tree House

Ubytovanie (Apartmány) Palm Tree House. Located in Slatine in the Ciovo Island region, with Porat Beach and Martinka Beach nearby, Palm Tree House provides accommodation with free private... Ubytovanie Palm Tree House sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Slatine

9,6

Villa Slatine

Ubytovanie (Vila) Villa Slatine. Ubytovacie zariadenie Villa Slatine sa nachádza v obci Slatine, len 1,9 km od pláže Garma. Ubytovanie Villa Slatine sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement "Noni"

9,6

Appartement "Noni"

Ubytovanie (Apartmán) Appartement "Noni". Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Appartement "Noni" can be found in Okrug Donji, close to Kava Beach and 1. Ubytovanie Appartement "Noni" sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment "Iskra"

9,6

Apartment "Iskra"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Iskra". Situated just 200 metres from Garma Beach, Apartment "Iskra" features accommodation in Slatine with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytovanie Apartment "Iskra" sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic

9,6

Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic. Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic is situated in Okrug Donji, 1.3 km from Kava Beach and 1. Ubytovanie Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic sa nachádza v chorvátskom meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Veronika

9,6

Apartment Veronika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Veronika. Ubytovacie zariadenie Apartment Veronika ponúka ubytovanie v letovisku Okrug Donji. Kamienková pláž sa nachádza 70 metrov od apartmánu. Ubytovanie Apartment Veronika sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kale Apartments

9,6

Villa Kale Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kale Apartments. Apartmány Kale sa nachádzajú na pláži, 20 metrov od mora. Ponúkajú ubytovanie na ostrove Čiovo. Ubytovanie Villa Kale Apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Domic

9,6

Villa Domic

Ubytovanie (Apartmány) Villa Domic. Set 1.2 km from Garma Beach, Villa Domic offers accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Villa Domic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blue Sensation

9,6

Blue Sensation

Ubytovanie (Apartmány) Blue Sensation. Ubytovacie zariadenie Blue Sensation sa nachádza v obci Okrug Donji a ponúka ubytovanie s balkónom, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Blue Sensation sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nena

9,6

Apartman Nena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nena. Boasting garden views, Apartman Nena features accommodation with a garden and a terrace, around 800 metres from Slatine Beach. Ubytovanie Apartman Nena sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Lana

9,6

Beach House Lana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Lana. Dovolenkový dom Beach House Lana sa nachádza na ostrove Čiovo v obci Slatine. Ponúka vám terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii balkón. Ubytovanie Beach House Lana sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Trogir 1

9,6

Apartment Trogir 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trogir 1. Ubytovanie Apartment Trogir 1 sa nachádza v letovisku Okrug Gornji, 500 metrov od pláže Stari Porat, 1,3 km od pláže Kava a 1,7 km od pláže Medena. Ubytovanie Apartment Trogir 1 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Rita

9,6

Apartmani Rita

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Rita. Offering a terrace and garden view, Apartmani Rita is set in Slatine, 150 metres from Martinka Beach and 250 metres from Porat Beach. Ubytovanie Apartmani Rita sa nachádza v chorvátskom meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

O Sole apartment with private beach

9,5

O Sole apartment with private beach

Ubytovanie (Apartmán) O Sole apartment with private beach. Located in Okrug Donji, O Sole Apartments provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie O Sole apartment with private beach sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na chorvátskom ostrove Ciovo

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 494 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Ciovo v Chorvátsku.

Pre chorvátsky ostrov Ciovo odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Slatine (280), Okrug Donji (169), Okrug Gornji (48), Žedno (0), Mastrinka (0), Čiovo (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na chorvátskom ostrove Ciovo máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Villa Richi (10*), SeaEsta apartment with two pools near the beach (10*), TiaMar (10*), Villa Vesna Private Beach (9,9*), Take it easy Apartments (9,9*), Apartments Niana (9,9*), Crazy fish (9,9*), Carpe Diem II (9,9*), Villa Freya - vacation house (9,9*), Apartment Mišo (9,8*), SAN Apartments (9,8*), Apartment One (9,8*), Apartments Romana (9,8*), Villa Wind (9,8*), Apartment BUGA (9,8*), Apartments 4 friends (9,8*), Apartments Alba (9,8*), Apartments Nakir (9,8*), Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158 (9,8*), Apartman Iva (9,8*), DeepWater House (9,8*), Regina del Mare (9,8*), Olive Hill House (9,8*), Villa La Piedra (9,8*), Casa Vita Apartments (9,7*), Luxury Apartment Kalebic (9,7*), Beach house Blue Lagoon (9,7*), Apartment Antonela (9,7*), Adria (9,7*), Villa Nela (9,7*), Promaja (9,7*), Luxury Poolside Villa (9,7*), Apartment Zeljana (9,7*), Gogi apartman (9,7*), Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic (9,6*), Apartment "Iskra" (9,6*), Apartments Šimleša (9,6*), Apartmani Gale (9,6*), Stone house (9,6*), Palm Tree House (9,6*), Villa Slatine (9,6*), Appartement "Noni" (9,6*), Apartment Veronika (9,6*), Villa Kale Apartments (9,6*), Villa Domic (9,6*), Blue Sensation (9,6*), Apartman Nena (9,6*), Apartment Trogir 1 (9,6*), Apartmani Rita (9,6*), Beach House Lana (9,6*), Apartman Lucy (9,5*).

Ostrov Ciovo môže byť skvelým miestom pre trávenie dovolenky v Chorvátsku.