Hľadať

Ubytovanie

Pasman

Na ostrově Pasman (Chorvátsko) máme celkem 733 hotelů a ubytování.

Pre chorvátsky ostrov Pasman odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Tkon (220), Ždrelac (159), Pašman (115), Neviđane (74), Dobropoljana (59), Kraj (43), Banj (36), Mrljane (17), Mali Pašman (9), Ugrinići (7). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Pasman

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Pasman

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

10

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054. Boasting a year-round outdoor pool, Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 in Neviđane offers accommodation with free... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 sa nachádza v chorvátskom meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Pico

10

Apartment Pico

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pico. Set in Mrljane, 500 metres from Strand Beach and 2.5 km from Beach Lucina, Apartment Pico offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Pico sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Silvija-Tkon

10

Apartment Silvija-Tkon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvija-Tkon. Apartmány Silvija-Tkon poskyutjí ubytovanie v obci Tkon, 27 km od Zadaru a 43 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartment Silvija-Tkon sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

10

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Beach Tkon and Plažine Beach nearby, Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Magunja

10

Magunja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Magunja. Situated in Neviđane in the Pasman Island region, Magunja has a terrace and sea views. Featuring free private parking, the holiday home is 1. Ubytovanie Magunja sa nachádza v chorvátskom meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Lana

9,9

Apartments Lana

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lana. Ubytovanie Apartments Lana sa nachádza na ostrove Pašman, 100 metrov od pláže Tratica a 400 metrov od pláže Ugrinić. Ponúka súkromnú pláž a klimatizáciu. Ubytovanie Apartments Lana sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Robinson house Ruža

9,9

Robinson house Ruža

Ubytovanie (Penzión) Robinson house Ruža. Ubytovanie Robinson house Ruža s grilom sa nachádza v meste Neviđane. Hostia môžu navštíviť záhradu a terasu. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Robinson house Ruža sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Mendula

9,9

Apartment Mendula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mendula. Offering free WiFi and garden views, Apartment Mendula is an accommodation located in Pašman. Ubytovanie Apartment Mendula sa nachádza v chorvátskom meste Pašman (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Insula

9,9

Apartments Insula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Insula. Set in Dobropoljana in the Zadar County region with Dobropoljana Beach nearby, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Insula sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments for families with children Pasman - 14788

9,9

Apartments for families with children Pasman - 14788

Ubytovanie (Apartmány) Apartments for families with children Pasman - 14788. Apartments for families with children Pasman - 14788 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Mali Pašman, less than 1 km from Beach... Ubytovanie Apartments for families with children Pasman - 14788 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Jelenić

9,9

Apartmani Jelenić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jelenić. Apartmani Jelenić has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ždrelac, 100 metres from Mali Ždrelac Beach. Ubytovanie Apartmani Jelenić sa nachádza v chorvátskom meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Studio apartment

9,9

Studio apartment

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment. Offering garden views, Studio apartment is an accommodation situated in Tkon, a few steps from Plažine Beach and 200 metres from Beach Tkon. Ubytovanie Studio apartment sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Erna

9,9

Apartmani Erna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Erna. Apartmány Erna sa nachádzajú v letovisku Dobropoljana, 27 km od Zadaru a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Apartmani Erna sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Franka

9,9

Franka

Ubytovanie (Apartmán) Franka. Set 21 km from Zadar and 48 km from Šibenik, Franka offers accommodation in Pašman. Franka boasts views of the garden and is 39 km from Vodice. Ubytovanie Franka sa nachádza v chorvátskom meste Pašman (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Veronika

9,8

Apartments Veronika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Veronika. Providing garden views, Apartments Veronika in Ždrelac provides accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities... Ubytovanie Apartments Veronika sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Girica

9,8

Girica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Girica. Located in Ugrinići, just 1.2 km from Zaliv Zincena Beach, Girica provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, barbecue... Ubytovanie Girica sa nachádza v chorvátskom meste Ugrinići (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Katina

9,8

Apartments Katina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katina. Apartmány Katina sa nachádzajú v obci Tkon a ponúkajú gril a výhľad na more. Zadar je vzdialený 26 km. Ubytovanie Apartments Katina sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Mobile Homes Pasman Seaside

9,8

Mobile Homes Pasman Seaside

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile Homes Pasman Seaside. Located in Pašman in the Zadar County region, Mobile Homes Pasman Seaside features a terrace and sea views. Ubytovanie Mobile Homes Pasman Seaside sa nachádza v chorvátskom meste Pašman (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Juresko Mrljane

9,8

Apartmani Juresko Mrljane

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Juresko Mrljane. Apartmány Juresko Mrljane sa nachádzajú v obci Mrljane na ostrove Pašman, do 400 metrov od pláže Strand. Ubytovanie Apartmani Juresko Mrljane sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Flaveico

9,8

Villa Flaveico

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Flaveico. Set in Pašman, less than 1 km from Beach Lucina and a 13-minute walk from Strand Beach, Villa Flaveico offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Flaveico sa nachádza v chorvátskom meste Pašman (Chorvátsko - Pasman Island).

Marica

9,8

Marica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marica. Marica is a beachfront property situated in Tkon, 100 metres from Beach Mrviska and 400 metres from Beach Brist. Ubytovanie Marica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa

9,8

VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa

Ubytovanie (Apartmány) VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa. Set 600 metres from Dobropoljana Beach, VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa offers accommodation with a balcony, as well as a restaurant and a... Ubytovanie VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

House Captain Felix

9,7

House Captain Felix

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Captain Felix. Tento dovolenkový dom sa nachádza v meste Tkon na ostrove Pašman, 30 km od Zadaru. Využívať môžete aj terasu. Ubytovanie House Captain Felix sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355

9,7

Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355. Situated in Ždrelac and only 2.7 km from Zelena Punta Beach, Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 features accommodation with sea... Ubytovanie Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

J&D

9,7

J&D

Ubytovanie (Apartmány) J&D. Ubytovacie zariadenie J&D sa nachádza v letovisku Dobropoljana 100 metrov od pláže Dobropoljana a 2,5 km od pláže Banj. Ubytovanie J&D sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani MM

9,7

Apartmani MM

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani MM. Ubytovacie zariadenie Apartmani MM ponúka gril a výhľad na more a nachádza sa v letovisku Tkon, 26 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartmani MM sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Guesthouse Vila Ruzmarin

9,7

Guesthouse Vila Ruzmarin

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Vila Ruzmarin. Penzión Guesthouse Vila Ruzmarin sa nachádza v obci Ždrelac a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Guesthouse Vila Ruzmarin sa nachádza v chorvátskom meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Orkula Apartments

9,7

Orkula Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Orkula Apartments. Ubytovacie zariadenie Orkula Apartments sa nachádza v meste Banj, 500 metrov od pláže Banj a 600 metrov od pláže Matlovac. Ubytovanie Orkula Apartments sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Two-Bedroom Apartment in Nevidane

9,7

Two-Bedroom Apartment in Nevidane

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Nevidane. Two-Bedroom Apartment in Nevidane is located in Neviđane and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Nevidane sa nachádza v chorvátskom meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Mobile Homes Pine Tree

9,7

Mobile Homes Pine Tree

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Pine Tree. Ubytovanie Mobile Homes Pine Tree sa môže pochváliť polohou pri pláži v meste Dobropoljana a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky. Ubytovanie Mobile Homes Pine Tree sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Misic. Ubytovanie Apartmani Misic sa nachádza necelý 1 km od pláže Matlovac a ponúka reštauráciu, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Apartmani Misic sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Veja

9,6

Veja

Ubytovanie (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytovanie Veja sa nachádza v chorvátskom meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Bruna

9,6

Apartmani Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bruna. Apartmani Bruna is situated in Tkon and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmani Bruna sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartman Marina

9,6

Apartman Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marina. Boasting sea views, Apartman Marina features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Dobropoljana Beach. Ubytovanie Apartman Marina sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Petra's garden

9,6

Petra's garden

Ubytovanie (Dovolenkový park) Petra's garden. Ubytovanie Petra's garden sa nachádza v obci Kraj, 300 metrov od pláže Dužica a 400 metrov od pláže Tratica. Ubytovanie Petra's garden sa nachádza v chorvátskom meste Otok Pašman (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Antiqua

9,6

Villa Antiqua

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antiqua. Ubytovacie zariadenie Villa Antiqua sa nachádza v obci Tkon na ostrove Pašman, 100 metrov od pláže Ugrinić. Ubytovanie Villa Antiqua sa nachádza v chorvátskom meste Otok Pašman (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Postimana

9,6

Apartmani Postimana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Postimana. Situated in Pašman, Apartmani Postimana features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartmani Postimana sa nachádza v chorvátskom meste Pašman (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Petar12

9,6

Apartment Petar12

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petar12. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Tkon a ponúka vám balkón s výhľadom na more. Mesto Zadar je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartment Petar12 sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartman s pogledom

9,6

Apartman s pogledom

Ubytovanie (Apartmány) Apartman s pogledom. Ubytovanie Apartman s pogledom sa nachádza v obci Ždrelac na ostrove Pašman, 400 metrov od pláže Mali Ždrelac. Ubytovanie Apartman s pogledom sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN

9,6

BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN

Ubytovanie (Apartmán) BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN. Offering a restaurant and sea view, BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN is set in Kraj, a few steps from Beach Tratica and 600 metres from Duzica Beach. Ubytovanie BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Terezija

9,5

Apartments Terezija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Terezija. Situated in Ždrelac in the Pasman Island region and Matlovac Beach reachable within 100 metres, Apartments Terezija features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Terezija sa nachádza v chorvátskom meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Vila Rosa

9,5

Vila Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Vila Rosa. Hotel Vila Rosa sa nachádza iba 150 metrov od mora v meste Tkon na ostrove Pašman neďaleko borovicového lesa. Ubytovanie Vila Rosa sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Tonći

9,5

Apartment Tonći

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tonći. Set in Banj in the Zadar County region, Apartment Tonći offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Tonći sa nachádza v chorvátskom meste Banj (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartman Pašman K.B.168

9,5

Apartman Pašman K.B.168

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Pašman K.B.168. Klimatizovaný apartmán Pašman K.B.168 ponúka ubytovanie v obci Pašman, 22 km od Zadaru a 47 km od Šibenika. Ubytovanie Apartman Pašman K.B.168 sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Vila Karla

9,5

Apartmani Vila Karla

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vila Karla. Situated in Dobropoljana, less than 1 km from Dobropoljana Beach, Apartmani Vila Karla features accommodation with free WiFi, air conditioning and access... Ubytovanie Apartmani Vila Karla sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Ubytovanie na chorvátskom ostrove Pasman

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 733 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Pasman v Chorvátsku.

Pre chorvátsky ostrov Pasman odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Tkon (220), Ždrelac (159), Pašman (115), Neviđane (74), Dobropoljana (59), Kraj (43), Banj (36), Mrljane (17), Mali Pašman (9), Ugrinići (7). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na chorvátskom ostrove Pasman máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 (10*), Apartment Pico (10*), Apartment Silvija-Tkon (10*), Holiday Home Tea (10*), Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 (10*), Apartments Lana (9,9*), Robinson house Ruža (9,9*), Apartment Mendula (9,9*), Apartmani Erna (9,9*), Studio apartment (9,9*), Apartments Insula (9,9*), Apartments for families with children Pasman - 14788 (9,9*), Franka (9,9*), Holiday Home Pure Nature (9,9*), Apartments Veronika (9,8*), Girica (9,8*), Apartments Katina (9,8*), Apartmani Juresko Mrljane (9,8*), Mobile Homes Pasman Seaside (9,8*), Villa Flaveico (9,8*), Marica (9,8*), VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa (9,8*), Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 (9,7*), House Captain Felix (9,7*), J&D (9,7*), Apartmani MM (9,7*), Guesthouse Vila Ruzmarin (9,7*), Orkula Apartments (9,7*), Mobile Homes Pine Tree (9,7*), Two-Bedroom Apartment in Nevidane (9,7*), Apartmani Misic (9,6*), Veja (9,6*), Apartmani Bruna (9,6*), Apartman Marina (9,6*), Petra's garden (9,6*), Villa Antiqua (9,6*), Apartment Petar12 (9,6*), Apartmani Postimana (9,6*), Apartman s pogledom (9,6*), Apartments Bican (9,6*), BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN (9,6*), Apartments Terezija (9,5*), Apartments Dubravko (9,5*), Vila Rosa (9,5*), Apartmani Vila Karla (9,5*), Apartman Pašman K.B.168 (9,5*), Apartment Tonći (9,5*), Apartments Ori (9,5*), Apartments Barbara (9,5*), Apartman Ema Dobropoljana (9,5*), Apartman u Đardinu (9,5*).

Ostrov Pasman môže byť skvelým miestom pre trávenie dovolenky v Chorvátsku.