Hledat

Ubytování

Pasman

Na ostrově Pasman (Chorvátsko) máme celkem 733 hotelů a ubytování.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Pasman

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na chorvátskom ostrove Pasman

Apartments Insula

9,9

Apartments Insula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Insula. Set in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Insula sa nachádza v chorvátskom meste Dobropoljana 141 (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Masanda (Luxury Apartments)

9,9

Villa Masanda (Luxury Apartments)

Ubytovanie (Apartmány) Villa Masanda (Luxury Apartments). Offering sea views, Villa Masanda (Luxury Apartments) in Dobropoljana offers accommodation, a restaurant, an outdoor swimming pool, a garden, barbecue... Ubytovanie Villa Masanda (Luxury Apartments) sa nachádza v chorvátskom meste Put Studenca 20 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Girica

9,8

Girica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Girica. Featuring accommodation with a terrace, Girica is situated in Ugrinići. Ubytovanie Girica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Captain Felix

9,8

House Captain Felix

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Captain Felix. Tento dovolenkový dom sa nachádza v meste Tkon na ostrove Pašman, 30 km od Zadaru. Využívať môžete aj terasu. Ubytovanie House Captain Felix sa nachádza v chorvátskom meste Croatia (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lana

9,8

Apartments Lana

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lana. Apartmány Lana s výhľadom na more sa nachádzajú v letovisku Pašman, 24 km od Zadaru a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Lana sa nachádza v chorvátskom meste Kraj 138D (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Maestral

9,8

Apartmani Maestral

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Maestral. Situated in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartmani Maestral features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Maestral sa nachádza v chorvátskom meste 142 Dobropoljana Otok Pašman (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antiqua

9,8

Villa Antiqua

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antiqua. Villa Antiqua features garden views, free WiFi and free private parking, located in Tkon. Ubytovanie Villa Antiqua sa nachádza v chorvátskom meste Ispod Volta 16 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Pure Nature

9,8

Holiday Home Pure Nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pure Nature. Featuring a beachfront location and a private beach area, Holiday Home Pure Nature is located in Tkon. Ubytovanie Holiday Home Pure Nature sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Franka

9,8

Franka

Ubytovanie (Apartmán) Franka. Set 21 km from Zadar and 48 km from Šibenik, Franka offers accommodation in Pašman. Franka boasts views of the garden and is 39 km from Vodice. Ubytovanie Franka sa nachádza v chorvátskom meste Pašman 152c (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

J&D

9,7

J&D

Ubytovanie (Apartmány) J&D. Ubytovanie J&D sa nachádza v letovisku Dobropoljana a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s terasou. Ubytovanie J&D sa nachádza v chorvátskom meste Dobropoljana 121 (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Veronika

9,7

Apartments Veronika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Veronika. Providing garden views, Apartments Veronika in Ždrelac provides accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities... Ubytovanie Apartments Veronika sa nachádza v chorvátskom meste Zdrelac 52/2 (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Bruna

9,7

Apartmani Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bruna. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartmani Bruna is situated in Tkon. Ubytovanie Apartmani Bruna sa nachádza v chorvátskom meste 68 Put Studenca (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jelena Apartment

9,7

Jelena Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Jelena Apartment. Klimatizovaný apartmán Jelena sa nachádza v obci Tkon, 26 km od mesta Zadar a 43 km od mesta Šibenik. Ubytovanie Jelena Apartment sa nachádza v chorvátskom meste Put Kolešća 12 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Benic

9,7

Apartments Benic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Benic. Ubytovanie Apartments Benic sa nachádza v letovisku Neviđane a ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a prístup do záhrady. Ubytovanie Apartments Benic sa nachádza v chorvátskom meste Neviđane 58 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Misic. Ubytovanie Apartmani Misic sa nachádza v obci Ždrelac a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartmani Misic sa nachádza v chorvátskom meste Ulica Vrh zabrane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dubravko

9,6

Apartments Dubravko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dubravko. Situated in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartments Dubravko features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Dubravko sa nachádza v chorvátskom meste 144 Dobropoljana (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Terezija

9,6

Apartments Terezija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Terezija. Situated in Ždrelac, Apartments Terezija features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Terezija sa nachádza v chorvátskom meste II ulica 19A (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vila Karla

9,6

Apartmani Vila Karla

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vila Karla. Situated in Dobropoljana, Apartmani Vila Karla features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming... Ubytovanie Apartmani Vila Karla sa nachádza v chorvátskom meste 7a Dobropoljana (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI BAKETARIĆ

9,6

APARTMANI BAKETARIĆ

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI BAKETARIĆ. Ubytovanie APARTMANI BAKETARIĆ sa nachádza v meste Ždrelac, ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s príslušenstvom na grilovanie. Ubytovanie APARTMANI BAKETARIĆ sa nachádza v chorvátskom meste 39. Ulica 6 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani MM

9,6

Apartmani MM

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani MM. Ubytovacie zariadenie Apartmani MM ponúka gril a výhľad na more a nachádza sa v letovisku Tkon, 26 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartmani MM sa nachádza v chorvátskom meste TKON (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Flaveico

9,6

Villa Flaveico

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Flaveico. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Villa Flaveico offers accommodation in Pašman with free WiFi and garden views. Ubytovanie Villa Flaveico sa nachádza v chorvátskom meste Mali Pašman 27 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orkula Apartments

9,6

Orkula Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Orkula Apartments. Orkula Apartments is set in Banj. Each unit has a terrace, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a... Ubytovanie Orkula Apartments sa nachádza v chorvátskom meste 3 Banj (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Postimana

9,6

Apartmani Postimana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Postimana. Situated in Pašman, Apartmani Postimana features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartmani Postimana sa nachádza v chorvátskom meste Pašman 73 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Robinson

9,6

Villa Robinson

Ubytovanie (Vila) Villa Robinson. Villa Robinson je samostatne stojaca vila v letovisku Tkon, na ostrove Pašman, 27 km od Zadaru. Ubytovanie Villa Robinson sa nachádza v chorvátskom meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marica

9,6

Marica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Marica is situated in Tkon. Ubytovanie Marica sa nachádza v chorvátskom meste Na mulu 53 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Homes Pine Tree

9,6

Mobile Homes Pine Tree

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Pine Tree. Ubytovanie Mobile Homes Pine Tree sa môže pochváliť polohou pri pláži v meste Dobropoljana a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky. Ubytovanie Mobile Homes Pine Tree sa nachádza v chorvátskom meste Dobropoljana 143 (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Bican

9,6

Apartments Bican

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bican. Ubytovanie Apartments Bican sa nachádza v meste Neviđane. Ubytovanie Apartments Bican sa nachádza v chorvátskom meste 2 Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bobic

9,5

Villa Bobic

Ubytovanie (Apartmány) Villa Bobic. Vila Bobic sa nachádza v obci Kraj a ponúka ubytovanie s vonkajším bazénom. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Bobic sa nachádza v chorvátskom meste Kraj (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Pašman K.B.168

9,5

Apartman Pašman K.B.168

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Pašman K.B.168. Klimatizovaný apartmán Pašman K.B.168 ponúka ubytovanie v obci Pašman, 22 km od Zadaru a 47 km od Šibenika. Ubytovanie Apartman Pašman K.B.168 sa nachádza v chorvátskom meste Pašman K.B.168 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Laguna - island Pašman

9,5

Vila Laguna - island Pašman

Ubytovanie (Vila) Vila Laguna - island Pašman. Set in Tkon in the Pasman Island region, Vila Laguna - island Pašman has a balcony and sea views. This villa features a garden and free private parking. Ubytovanie Vila Laguna - island Pašman sa nachádza v chorvátskom meste Donje more (Chorvátsko - Pasman Island).

Petra's garden

9,5

Petra's garden

Ubytovanie (Dovolenkový park) Petra's garden. Ubytovacie zariadenie Petra's Garden ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v letovisku Kraj. Ubytovanie Petra's garden sa nachádza v chorvátskom meste otok Pašman (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ori

9,5

Apartments Ori

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ori. Apartmány Ori sa nachádzajú na pokojnom mieste 1 km od centra mesta Tkon a v tesnej blízkosti mora. Ubytovanie Apartments Ori sa nachádza v chorvátskom meste Glavičine 43 (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartman Ema Dobropoljana

9,5

Apartman Ema Dobropoljana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ema Dobropoljana. Apartman Ema Dobropoljana is situated in Dobropoljana and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Ema Dobropoljana sa nachádza v chorvátskom meste 1 Dobropoljana (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veja

9,4

Veja

Ubytovanie (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytovanie Veja sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Pasman Island).

Tuvok Apartmens

9,4

Tuvok Apartmens

Ubytovanie (Apartmány) Tuvok Apartmens. Offering a barbecue, Tuvok Apartmens is set in Banj, 14 km from Zadar. Vodice is 47 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytovanie Tuvok Apartmens sa nachádza v chorvátskom meste Banj 38 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tonći

9,4

Apartment Tonći

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tonći. Set in Banj in the Pasman Island region, Apartment Tonći offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Tonći sa nachádza v chorvátskom meste Banj 116 (Chorvátsko - Pasman Island).

Vila Rosa

9,3

Vila Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Vila Rosa. Hotel Vila Rosa sa nachádza iba 150 metrov od mora v meste Tkon na ostrove Pašman neďaleko borovicového lesa. Ubytovanie Vila Rosa sa nachádza v chorvátskom meste Put Pelastra 10 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Luce

9,3

Apartmani Luce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luce. Ubytovanie Apartmani Luce sa nachádza v obci Neviđane a ponúka záhradu. Ubytovanie Apartmani Luce sa nachádza v chorvátskom meste Nevidane 45 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Pasman - 8223

9,3

Rooms by the sea Pasman - 8223

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Pasman - 8223. Rooms by the sea Pasman - 8223 is located in Pašman. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rooms by the sea Pasman - 8223 sa nachádza v chorvátskom meste Pašman (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petar12

9,3

Apartment Petar12

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petar12. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Tkon a ponúka vám balkón s výhľadom na more. Mesto Zadar je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartment Petar12 sa nachádza v chorvátskom meste Put Studenca 36 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tanja

9,3

Apartmani Tanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tanja. Ubytovanie Apartmani Tanja s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Ždrelac a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, záhradou, grilom a terasou. Ubytovanie Apartmani Tanja sa nachádza v chorvátskom meste Gladuša Apartmani Tanja (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Kornati

9,2

Villa Kornati

Ubytovanie (Vila) Villa Kornati. Villa Kornati sa nachádza v mestečku Tkon a má záhradu, bar, súkromnú pláž a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero. Ubytovanie Villa Kornati sa nachádza v chorvátskom meste Pod Stražu (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment 34

9,2

Apartment 34

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 34. Apartmán 34 sa nachádza v obci Ždrelac, 12 km od Zadaru a 49 km od mesta Vodice a ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. K vybaveniu patrí balkón. Ubytovanie Apartment 34 sa nachádza v chorvátskom meste Ždrelac 34 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nena

9,2

Villa Nena

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nena. Ubytovacie zariadenie Villa Nena sa nachádza v letovisku Tkon a ponúka ubytovanie s TV. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Nena sa nachádza v chorvátskom meste 19 (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Villa Lidija

9,1

Apartments Villa Lidija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Lidija. Vila Lidija vám ponúka sezónny vonkajší bazén. Nachádza sa v meste Kraj. Mesto Zadar je vzdialené 24 km. Ubytovanie Apartments Villa Lidija sa nachádza v chorvátskom meste Kraj (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Nena

9,1

Apartmani Nena

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nena. Apartmani Nena ponúkajú ubytovanie v Ždrelac s výhľadom na more, reštauráciou, záhradou, súkromnou plážou, grilom a terasou. Ubytovanie Apartmani Nena sa nachádza v chorvátskom meste D110 br.83 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zdrelac

9,1

Apartmani Zdrelac

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Zdrelac. Apartmány Zdrelac sa nachádzajú v meste Ždrelac, ponúkajú záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmani Zdrelac sa nachádza v chorvátskom meste Ždrelac 36/5 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman s pogledom

9,1

Apartman s pogledom

Ubytovanie (Apartmány) Apartman s pogledom. Apartmán s pogledom sa nachádza v meste Ždrelac a ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky vybavené kuchyňou. Ubytovanie Apartman s pogledom sa nachádza v chorvátskom meste 52 ulica (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Blazenka

9,1

Apartments Blazenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Blazenka. Set in Tkon in the Pasman Island region, Apartments Blazenka offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Blazenka sa nachádza v chorvátskom meste Put Mrviska 41 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tkon Rutak

9

Apartment Tkon Rutak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tkon Rutak. Apartment Tkon Rutak has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Tkon. Ubytovanie Apartment Tkon Rutak sa nachádza v chorvátskom meste 295 (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Njofra Banj

9

Njofra Banj

Ubytovanie (Apartmány) Njofra Banj. Situated in Banj in the Pasman Island region, Njofra Banj features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Njofra Banj sa nachádza v chorvátskom meste 138 Banj (Chorvátsko - Pasman Island).

Ubytování na Ostrově Pasman

Ostrov Pasman se nachází na území země Chorvátsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 733 hotelů a ubytování na ostrově Pasman Island.