Hľadať

Ubytovanie

Zagreb County

V chorvátskom regióne Zagreb County (Chorvátsko) máme celkom 316 hotelov a ubytovanie.

Pre chorvátsku destináciu Zagreb County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Velika Gorica (68), Samobor (35), Sesvete (26), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (13), Zaprešić (10), Vrbovec (9), Ivanić-Grad (5), Dugo Selo (5). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Zagreb County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v chorvátskom regióne Zagreb County

Apartman DORIS-Sveta Nedelja

10

Apartman DORIS-Sveta Nedelja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman DORIS-Sveta Nedelja. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Apartman DORIS-Sveta Nedelja provides accommodation in Strmec Samoborski with free WiFi and... Ubytovanie Apartman DORIS-Sveta Nedelja sa nachádza v chorvátskom meste Strmec Samoborski (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Lodge Zagreb

10

City Lodge Zagreb

Ubytovanie (Apartmán) City Lodge Zagreb. City Lodge Zagreb offers accommodation in Sesvete, 6 km from IKEA Zagreb. Ubytovanie City Lodge Zagreb sa nachádza v chorvátskom meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Magnolia

10

Apartman Magnolia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Magnolia. Boasting garden views, Apartman Magnolia features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Naftalan Thermal Spa. Ubytovanie Apartman Magnolia sa nachádza v chorvátskom meste Ivanić-Grad (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A&T Apartment

10

A&T Apartment

Ubytovanie (Apartmán) A&T Apartment. A&T Apartment is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie A&T Apartment sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

10

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb is set in Križ. Ubytovanie Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb sa nachádza v chorvátskom meste Križ (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Orah

10

Kuća za odmor Orah

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Orah. Located in Ðurđekovec in the Zagreb County region, Kuća za odmor Orah features a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Orah sa nachádza v chorvátskom meste Chorvátsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Samobor

10

Apartment Samobor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Samobor. Situated in Samobor in the Zagreb County region, Apartment Samobor features a patio and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Samobor sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County).

Stara hiža Vlašić

10

Stara hiža Vlašić

Ubytovanie (Horská chata) Stara hiža Vlašić. Situated in Kostanjevac in the Zagreb County region, Stara hiža Vlašić features a garden. Ubytovanie Stara hiža Vlašić sa nachádza v chorvátskom meste Kostanjevac (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na Okić - a private forest oasis

9,9

Na Okić - a private forest oasis

Ubytovanie (Chata v prírode) Na Okić - a private forest oasis. Set in Sveti Martin pod Okićem, 15 km from Samobor, Na Okić - a private forest oasis offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Na Okić - a private forest oasis sa nachádza v chorvátskom meste Sveti Martin pod Okićem (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

9,9

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

Ubytovanie (Horská chata) Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb is set in Bratina. Ubytovanie Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fly Inn

9,9

Fly Inn

Ubytovanie (Apartmán) Fly Inn. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Fly Inn has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Samobor. Ubytovanie Fly Inn sa nachádza v chorvátskom meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Franka

9,9

Apartments Franka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franka. Featuring garden views, Apartments Franka in Samobor features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartments Franka sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kristian

9,9

Apartman Kristian

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristian. Featuring a garden, Apartman Kristian offers accommodation in Petrovina Turopoljska with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartman Kristian sa nachádza v chorvátskom meste Petrovina Turopoljska (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Jadranka sa nachádza v chorvátskom meste Zaprešić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laganini

9,9

Laganini

Ubytovanie (Vila) Laganini. Boasting a spa bath, Laganini is situated in Samobor. This villa features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytovanie Laganini sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green silence

9,9

Green silence

Ubytovanie (Horská chata) Green silence. Green silence is located in Bedenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Green silence sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paula&Matej Airport Zagreb

9,9

Paula&Matej Airport Zagreb

Ubytovanie (Penzión) Paula&Matej Airport Zagreb. PAULA&MATEJ AIRPORT ZAGREB is located in Selnica Šćitarjevska. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytovanie Paula&Matej Airport Zagreb sa nachádza v chorvátskom meste Selnica Šćitarjevska (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brandy House Hedonica

9,9

Brandy House Hedonica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Brandy House Hedonica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Brandy House Hedonica is situated in Otruševec. Ubytovanie Brandy House Hedonica sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 316 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Valentina

9,9

Studio apartman Valentina

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Valentina. Studio apartman Valentina is set in Velika Mlaka and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Studio apartman Valentina sa nachádza v chorvátskom meste Velika Mlaka (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anastazija

9,9

Apartman Anastazija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anastazija. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anastazija is situated in Samobor. The property has city views. Ubytovanie Apartman Anastazija sa nachádza v chorvátskom meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

kuća za odmor Krašić

9,9

kuća za odmor Krašić

Ubytovanie (Horská chata) kuća za odmor Krašić. Kuća za odmor Krašić is set in Donje Prekrižje and offers a garden and a terrace. The property is 43 km from Samobor and free private parking is featured. Ubytovanie kuća za odmor Krašić sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pilot's Manor - Airport Villa

9,8

Pilot's Manor - Airport Villa

Ubytovanie (Vila) Pilot's Manor - Airport Villa. Set in Velika Gorica, Pilot's Manor - Airport Villa offers a fitness centre, a garden and a barbecue. Ubytovanie Pilot's Manor - Airport Villa sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Zagreb Horvati

9,8

Studio apartman Zagreb Horvati

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Zagreb Horvati. Studio apartman Zagreb Horvati is set in Rakov Potok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Studio apartman Zagreb Horvati sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elvis Rooms Airport

9,8

Elvis Rooms Airport

Ubytovanie (Privát) Elvis Rooms Airport. Set in Velika Gorica, 33 km from Samobor, Elvis Rooms Airport offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Elvis Rooms Airport sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman GRC

9,8

Apartman GRC

Ubytovanie (Apartmán) Apartman GRC. Located in Dugo Selo, Apartman GRC provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman GRC sa nachádza v chorvátskom meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartmani Slavek sa nachádza v chorvátskom meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Biscan

9,8

Apartment Biscan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Biscan. Boasting a bar and a terrace, Apartment Biscan features accommodation in Sveta Nedelja with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartment Biscan sa nachádza v chorvátskom meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zagreb East

9,8

Apartment Zagreb East

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zagreb East. Located in Sesvete in the Zagreb County region, Apartment Zagreb East features a balcony. Ubytovanie Apartment Zagreb East sa nachádza v chorvátskom meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County).

Black & white rooms

9,8

Black & white rooms

Ubytovanie (Penzión) Black & white rooms. Black & white rooms is situated in Velika Gorica and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Black & white rooms sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Dream Samobor

9,8

Vila Dream Samobor

Ubytovanie (Vila) Vila Dream Samobor. Located in Samobor, Vila Dream Samobor provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytovanie Vila Dream Samobor sa nachádza v chorvátskom meste Samobor (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lu&In

9,8

Apartments Lu&In

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lu&In. Situated in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartments Lu&In features a garden. Ubytovanie Apartments Lu&In sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County).

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

9,8

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport. Offering free WiFi and city views, APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport is an accommodation located in Velika Gorica. Ubytovanie APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dawn

9,8

Apartment Dawn

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dawn. Apartment Dawn is located in Velika Gorica and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Apartment Dawn sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home B'Ella

9,8

Holiday Home B'Ella

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home B'Ella. Featuring 2 terraces and a garden with an orchard, Holiday Home B'Ella is set in Gudci, about 16 km from Velika Gorica and 20 km from the centre of Zagreb. Ubytovanie Holiday Home B'Ella sa nachádza v chorvátskom meste Jankovka Ulica 76 (Chorvátsko - Zagreb County).

Apartman Luna near Zagreb Airport

9,8

Apartman Luna near Zagreb Airport

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luna near Zagreb Airport. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartman Luna near Zagreb Airport features a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Luna near Zagreb Airport sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KE-TO Zagreb Airport Rooms

9,8

KE-TO Zagreb Airport Rooms

Ubytovanie (Hotel) KE-TO Zagreb Airport Rooms. KE-TO Zagreb Airport Rooms in Velika Gorica features 4-star accommodation with a garden and barbecue facilities. Ubytovanie KE-TO Zagreb Airport Rooms sa nachádza v chorvátskom meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rosa near Zagreb airport

9,8

Villa Rosa near Zagreb airport

Ubytovanie (Vila) Villa Rosa near Zagreb airport. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Rosa near Zagreb airport features accommodation in Velika Gorica with free WiFi and garden... Ubytovanie Villa Rosa near Zagreb airport sa nachádza v chorvátskom meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelina Apartment

9,7

Angelina Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytovanie Angelina Apartment sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

M&M Kuća za odmor

9,7

M&M Kuća za odmor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) M&M Kuća za odmor. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, M&M Kuća za odmor is located in Vrbovec. Ubytovanie M&M Kuća za odmor sa nachádza v chorvátskom meste Vrbovec (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rustica

9,7

Villa Rustica

Ubytovanie (Vila) Villa Rustica. Set in Hruškovica, Villa Rustica offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Rustica sa nachádza v chorvátskom meste Hruškovica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca Suncani brijeg

9,7

Kuca Suncani brijeg

Ubytovanie (Apartmány) Kuca Suncani brijeg. Located in Pokupsko, 37 km from Topusko, Kuca Suncani brijeg provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Kuca Suncani brijeg sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

9,7

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House. Set in Samobor, Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marko Airport Rooms

9,7

Marko Airport Rooms

Ubytovanie (Penzión) Marko Airport Rooms. Marko Airport Rooms is situated in Velika Gorica. With a garden, the property also features a terrace. Free WiFi is included. Ubytovanie Marko Airport Rooms sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Planinska Kuća Žumberak

9,7

Planinska Kuća Žumberak

Ubytovanie (Horská chata) Planinska Kuća Žumberak. Set in Kalje in the Zagreb County region, Planinska Kuća Žumberak features a terrace and garden views. Ubytovanie Planinska Kuća Žumberak sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County).

Residence Garden

9,7

Residence Garden

Ubytovanie (Penzión) Residence Garden. Set in Velika Gorica, Residence Garden features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Residence Garden sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Madera

9,7

Holiday Home Madera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Madera. Located in Banjaselo, Holiday Home Madera provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Madera sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

IKAR ROOMS

9,7

IKAR ROOMS

Ubytovanie (Penzión) IKAR ROOMS. IKAR ROOMS features a bar, garden and terrace in Velika Gorica. Ubytovanie IKAR ROOMS sa nachádza v chorvátskom meste Velika Gorica (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

9,7

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

Ubytovanie (Apartmány) Apartments "Pavić" near Zagreb Airport. Located in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartments "Pavić" near Zagreb Airport provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments "Pavić" near Zagreb Airport sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Melody

9,7

Apartment Melody

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Melody. Situated in Ivanić-Grad, Apartment Melody features accommodation with a balcony and free WiFi. Located 1. Ubytovanie Apartment Melody sa nachádza v chorvátskom meste Ivanić-Grad (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maja’s lovely place

9,7

Maja’s lovely place

Ubytovanie (Apartmán) Maja’s lovely place. Maja’s lovely place is situated in Velika Gorica and offers a terrace. The accommodation is 34 km from Samobor. Ubytovanie Maja’s lovely place sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mia Zg near Arena Zagreb

9,7

Mia Zg near Arena Zagreb

Ubytovanie (Apartmán) Mia Zg near Arena Zagreb. Located in Zagreb, 1.9 km from Zagreb Arena and 2.4 km from Arena Shopping Centre Zagreb, Mia Zg near Arena Zagreb offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Mia Zg near Arena Zagreb sa nachádza v chorvátskom meste (Chorvátsko).

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Zagreb County

Ubytovanie v mestách v chorvátskom regiónu Zagreb County

Ubytovanie v chorvátskej destinácii Zagreb County

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 316 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Zagreb County.

Pre chorvátsku destináciu Zagreb County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Velika Gorica (68), Samobor (35), Sesvete (26), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (13), Zaprešić (10), Vrbovec (9), Ivanić-Grad (5), Dugo Selo (5). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V chorvátskom regióne Zagreb County máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: City Lodge Zagreb (10*), Apartman Magnolia (10*), Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb (10*), Kuća za odmor Orah (10*), A&T Apartment (10*), Stara hiža Vlašić (10*), Apartment Samobor (10*), Na Okić - a private forest oasis (9,9*), Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb (9,9*), Fly Inn (9,9*).

Region Zagreb County môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky v Chorvátsku.